PDA

View Full Version : Хранене след тренировка



Andy01
11-12-2014, 10:43
Здравейте ! :) момиче съм и искам да отслабна . Вегатерианка съм ( почти не ям кашкавал и яйца , а иначе млеката рибата и месото съм ги изключила напълно ! ) . Винаги внимавам с размера на порциите. Спортувам по 3-4 пъти на седмица и тук идва моя въпрос , на който не успях да намеря отговор. Попринцип тренирам пилатес , но часовете винаги са от 5 до 6 , а аз се храня до 6 часа и може ли да вечерям веднага след тренировка ? Искам да кажа , че много внимавам вечерята да е доста лека ( например задушени зеленчуци , рядко за вечеря си позволявам малко сварен ориз ) . И все пак въпроса ми , колко време след тренировка мога да ям , за да мога да отслабна и мога ли веднага след тренировка ? Много ви моля помогнете ми ? (:

Black SyM Bellamy
11-14-2014, 11:47
По принцип ДА може да ядеш след тренировки,поне аз след фитнес прибирам се и веднага хапвам.Да вечерята задължително трябва да ти е лека ;)

Rakshy
11-14-2014, 17:37
Е ти като си изключила всичките тези храни + ако и хляб не ядеш ти на практика не може да си дебела. Ядеш такива храни, че явно просто ти трябва малко време за отслабването. Щом си вегетарианка сигурно вярваш и че соята е вредна и т.н., и не я ядеш значи ти остават плодове, зеленчуци, ядки.
Яж когато искаш, така или иначе сигурно приемаш твърде нисък брой калории.



"Вечерята задължително трябва да е лека" my ass, стигни до там, че количеството храна на вечеря ти е проблема и тогава му мисли.