PDA

View Full Version : СПЕШНО!Проблем с телефон и андроид



emostylegirl
11-12-2014, 19:03
Имам от година насам телефон Samsung galaxy la flour с операционна система Android .Имам само 3-4 най-важни приложения свалени и то на SD картата ,която е 3GB и е почти празна.За жалост постоянно телефона ми издава звук и показва,че няма памет и не ми дава да си чета новите съобщения.Няма какво да изтрия,снимките също са на картата памет.На паметта на телефона са само самите приложения от телефона,които не ми дава да ги изтрия,разни google maps,google play и тем подобни.Знам,че май трябвало някаква програма на лаптопа да си сваля и да прехвърлям нещата на картата,но то просто ми пише,че тези неща няма как да бъдат прехвърлени на нея.Дайте ми някаква идея какво да направя ?Ходих в Мтел и ми казаха да изтрия нещо.То просто няма какво.Всичко възможно махнах.Не спира да ме притеснява с това,че нямало памет.Какво мога да направя ?

Ryuko
11-12-2014, 21:37
Ем кот такоа.

dimitar_ak
11-14-2014, 10:20
Има начин да качиш голяма част от системните приложения на SD картата, но единствено след root.

JDeel
11-14-2014, 11:30
Ей тук са дали нещо, идея си нямам работи ли или не, било само за Samsung: http://tripoverit.blogspot.com/2013/09/fix-for-android-phones-running-low-on.html