PDA

View Full Version : защо така се получава?



guliaa
11-12-2014, 21:00
С приятеля ми сме заедно от година и половина. Разделяли сме се много пъти за кратко просто и двамата сме много криви, но преди месец той сложи края. НЕ бяхме заедно месец при коeто се върна, простих му, държание различно, всичко хубаво мина се месец дърпане постоянно... и тъкмо последните 2 3 дена всичко беше оK и забелязвам как малко добро държание да покажа усещам как се опитва да ми се качи на главата... после аз пак се дърпам и съм студена, а той е толкова мил при което и аз нали започвам леко така да съм по мила и той почва вече да си позволява по грубо да ми говори. Последните два дена бяха идеални отвсякъде и после при най малката караница започва да се прави на интересен все едно вече си мисли че ме е вързал и аз ще му ходя зад гъза (преди го правех). Добре имам ли шанс с тоя човек.. просто покажа ли чувства той имам чувството че не се усеща и някак започва да си мисли, че каквото и да направи аз пак ще съм с него. Говорила съм за това с него но той сякаш не ме взима на сериозно. Искам да покажа на човека който обичам,че го обичам... но с това момче вече имам страх една мила дума да му кажа просто коренно различен става.. Защо така?

TROLLDADLOLCAKE
11-12-2014, 21:24
Бягай...До скоро бях в подобно нещо.Нищо хубаво няма да видиш от цялата тази работа.Накрая от нерви се докарах до системи...Не си го причинявай,заслужаваш повече.

marilyn
11-13-2014, 09:07
Никога не съм виждала смисъл в подобни връзки. Тия отношения ми се струват ужасни и не бих търпяла такова нещо.

RapExotic
11-13-2014, 18:14
А какво стана с другото момче?

vesi_nesi
11-17-2014, 08:50
Когато една връзка претърпи някаква подобна раздяла, после всяко събиране е безумно и безсмислено. Няма смисъл, тормозите се и двамата. Поне аз така мисля.

Azoria
11-17-2014, 09:00
Говорила съм за това с него но той сякаш не ме взима на сериозно.
Не сякаш, а най-вероятно си е така. Просто не допуска или не може да повярва, че можеш наистина да сложиш край.

GuardianAngel
11-26-2014, 22:44
Този човек не те обича,просто те приема за даденост...като гледам мисля даже,че когато ти се опиташ да се приближиш косата му настръхва понеже ще те трябва да ти отвърне с чувства които той неможе да се насили да ти покаже понеже ги няма...той стой с теб защото има интерес(които най-вероятно се нарича секс) и второто е че няма да е сам...бъди силна и си тръгни това ще е добро за теб...съжалявам ако отговора ми не ти харесва...просто продължи напред сигурно ще намериш някои които повече те цени и няма да ти се налага повече да пишеш в такива форуми,успех !

fenkaaa
12-02-2014, 09:01
Познато. И никога не взимат на сериозно.

baby_baby
12-05-2014, 17:08
Не виждам смисъл да си с този човек като така се държи като малките деца

Теб не те ли наранява това държание та искаш да си още с него?

bunny500
12-08-2014, 18:13
Ситуацията ти ми е напълно позната , наистина единствения изход е един последен опит да говориш с него и да му обясниш как се чувстваш , ако не те разбере просто не си заслужава да си съсипваш нервите заради него .Явно просто всичко отдавна е отшумяло ( чувствата и тръпката .. ) ..