PDA

View Full Version : Ах, момчете... >.<



destani101
11-14-2014, 10:43
Здравейте. :)
Аз съм доста срамежлива, но не и колкото момчето по което си падам. Ситуацияа е такава, че разговорите ни са винаги дърги, понеже сме един и същи випуск и учим в едно и също училище постоянно си помагаме... Също така се харесваме взаймно, но никой от нас не си е признал... >.< Личи си му, че ме харесва и не съм аз съм забелязала това. Но не смея да кажа нищо по тази тема, за да не взема да оплескам нещата.. Може да вземе да се притесни, да се засрами.. а може и да не е готов и затова да си мълчи. Въпросът ми е: да действам или да изчакам?
Изкажето собственото си мнени, а ако споделите как вие бихте постъпили в подобна ситуация ще ви бъда много благодарна. ^^

RapExotic
11-15-2014, 14:27
Кажи му щом си сигурна, че е взаимно. И не ги слушай тия дето след малко ще ти кажат, че момчето трябва да направи първата крачка, защото това е под достойнството на едно момиче.

the_black_mamba
11-15-2014, 21:31
Кажи му щом си сигурна, че е взаимно. И не ги слушай тия дето след малко ще ти кажат, че момчето трябва да направи първата крачка, защото това е под достойнството на едно момиче.

+съгласна

sexysmile
11-18-2014, 00:20
точно така е направи го обаче не в училище а някъде да сте насаме, обясни му как стоят нещата кажи му истината попитай го дали има чувства и той към теб и ако каже да се радвай, ако ли не нищо не си загубила :) пробвай ( бай дъ уей аз също казах на приятеля ми с който сме от 2 години и 1 месец, първа че го харесвам и нещата са налице просто понякога момчетата са доста по-стеснителни от нас по тая тема) повярвай и ще успееш мила!!! :)