PDA

View Full Version : Изгубени чувства? помощ!



Teryy
11-14-2014, 14:45
Какво се случва с мен ? Имам връзка с момче от 3 години, лятото замина за чужбина и сега след 2 месеца ще се върна. През това лятото, само се карахме, после пак се обичахме и така няколко пъти.. от последното ни скарване, всичко върви много добре.. пишем си по често, чуваме се по често, обаче аз се промених.. промениха се чувствата ми, промених се.. Преди бях страшно луда по него, той ми е първата любов, първото истинско влюбване, но не и първия ми за сексуален контакт. Много се влюбих наистина. Но се промених, вече като ми пише, не се радвам толкова, самото чувство изчезна, докато той ми звъни по често от преди.. Не знам какво се случва с мен, но не искам да е така.. Обичам го и знам че ако го загубя ще ми липсва ацки, просто това че не е тук, само тези думи които си казваме, ме правят така.. физическия контакт го няма и всичко се променя... Какво да правя, ако му споделя това, не ще му хареса изобщо, може и да се скараме.. Страх ме е че не чувствам вече нищо........

galaxy29
11-14-2014, 19:34
виж какво ще стане като се видите и ако отново си апатична, събери смелост и го остави, иначе само ще се измъчваш

the_black_mamba
11-15-2014, 08:49
съгласка съм с galaxy29 ..и моля те научи се как се пише 'аЦки'