PDA

View Full Version : Магическите гъбки



behindblueeyes
11-14-2014, 21:47
Абе хора, от много време искам да пробвам от тези магически гъбки ,които всеки който е пробвал твърди че животът му е променен от тогава (не целя да си променям живота с гъби ,просто искам да ги пробвам) ,откъм духовно ниво.Някой знае ли къде се срещат ,как мога да си намеря и общо взето полезни съвети и информация за тях...

RapExotic
11-15-2014, 14:04
Виж при някой изявен квартален наркоман. Не може да няма.

prosto_chovek
11-15-2014, 16:37
Така наречените вълшебни гъбки съм чувал, че растат по някои високи места по планините и в България, там е работата, че нито ги познавам, нито бих се наел да ти обяснявам къде и как да ги береш. За тях съм чувал за случаи как хора след употребата им правят опити за самоубийства. Помисли си.

Cherry~♥
11-17-2014, 19:42
тук не мисля че някой би ти дал адекватен отговор на такъв въпрос ..но както и да е мога да пиша с часове за въпросните гъбки ,но нищо не толкова страшно колкото го изкарват. Всичко опира до дозата и дадения организъм ,ако ядеш в контролирана среда с приятна музика и позитивни хора със хубава нагласа като за първи път би си направил хубаво трипче, Има гъбки стига да знаеш къде да търсиш ;д. Има и по планините,но се берат началото на есента. При гъби може да очакваш всичко ,защото се пренасяш в една паралелна вселена колкото позната толкова и непозната, гъбите не са за всеки , но аз ги препоръчвам по простата причина че са нещо различно любопитно, което си заслужава дори 1 път в живота да се изпита. Разрови се в интернет има достатъчно информация въпреки че е съвсем друго да опиташ .

DoctorSatan666
11-17-2014, 20:07
, Има гъбки стига да знаеш къде да търсиш ;д.

Добре де, кажи къде да търсим. Целият ти коментар е абсолютно безполезен. Т'ва е все едно някой да те пита " Колко е часа ? " и ти да му кажеш " Часът се знае лесно, стига да имаш часовник".

Въпросните гъби можеш да си намериш чрез Tor Browser, има няколко сайта откъдето можеш да си купиш каквито искаш "вещества". Само че са доста разправии, с разните му там онлайн валути, биткойни и пр. Да не говорим, че има риск да ти преровят пратката на границата и да си имаш проблеми с куките, особено ако си го изпратил на своя адрес. Също така бях попаднал на чуждестранни сайтове, където легално се продават едни кутийки, подготвени за отглеждане на гъби. Вътре си има почва, спори от гъбите - само трябва да налееш вода и да чакаш да порастат. Не знам обаче какви са законите и дали ги пускат през границата. Като цяло най-добре е да разпиташ познати, ако познаваш дилъри още по-добре, дали могат да ти намерят.

Аз лично не съм пробвал, и се чудя дали изобщо бих пробвал, тъй като от марихуаната често изпадам в параноя, а гъбите са доста по-силни.

Cherry~♥
11-18-2014, 06:57
xaxax не се занимавай с тия онлайн пазари голяма играчка са .. казвам че има, но щом не може да си намери изглежда не е достатъчно запознат за да пробва и не очаквай тук да ти пускам офертички, не става така. Не ми изглежда правилно ей така на сляпо да ядеш преди да си запознат ,но ако искаш достатъчно да пробваш ще намериш и през това време ще си научил достатъчно за тях. Разпитвай хората около теб не в форумите. Иначе аз съм взимала 3 пъти ,но ако преди не си взимал халюциноген препоръчвам ти да почнеш или с LSA или LSD ,защото при тях трипа е по спокоен и лежерен ,а при гъби сякаш си в шок от всичко и самоконтрола става по труден. (Това което мога да ти кажа за намиране на гъби е отиди на някое парти в 4км например , или просто проучи има бол фестивали - например wake up , broken balkanz ,artmospheric.....)

TIFOSO
11-18-2014, 08:29
След няколко дни на 22-ри, направо на Qlimax отивай!