PDA

View Full Version : В чата не ме е срам, а на живо...



mcpurpledenni
11-14-2014, 22:28
Здравейте. :) Имам един проблем. Имам гадже от един месец. Той е от друг град (където учи брат ми) и сме се виждали 3-4 пъти. Проблемът е там, че във фейсбук съм отпусната (в смисъл такъв, че не ме е срам, пиша му съвсем спокойно), а като се видим на живо и ме хваща адския срам. Донякъде си го обяснявам с това, че съм водолей (водолеите момичета в повечето случаи са срамежливи), но пък това не е оправдания и ле е страх, че ще се отегчи от мен...:Х Някой, ако знае как мога да преодолея срама, да ми каже, ще съм му много благодарна. :)

AggerYNWA
11-14-2014, 23:36
Само не си го обяснявай с това..моля те..

LlovesCake
11-15-2014, 07:48
Оправдания.

the_black_mamba
11-15-2014, 08:43
пак ли тези зодии...то по тази логика всички водолеи трябва да са с един и същ характер... С времето ще се отпуснеш... Просто гледай да си себе си ... след като в чата си себе си и той те е харесал, значи харесва истинската ти същност... недей да се притесняваш, няма да те зарежа, заради някоя малка издънка...така че давай смело

RapExotic
11-15-2014, 14:31
Страдаш от раздвоение на личността.

TROLLDADLOLCAKE
11-17-2014, 06:31
Страдаш от раздвоение на личността.

"Утепа коча с кюрека" :D :D :D :D :D !

Mr.Killer
11-17-2014, 19:00
Надявах се вече да не се говори за зодии в този форум.

GuardianAngel
11-26-2014, 22:31
Ще се опитам да не бъда саркастичен,макар и много да ми се иска :D (понеже дефакто ти нямаш никъв проблем ^^ )
Когато някои държи на теб,ще те приеме такъв какъвто си..като ти се говори говори,като не ти се говори недей....това са нормални неща..не всеки е ''поет'' като е с друг ... просто бъди себе си и толкова...ако той те харесва и държи на теб това няма да е проблем за него и с времето ще си свикнете...пък и незабравяй,че най хубавите неща като харесваш някои стават без много приказки ;)

Andy_pu
11-30-2014, 07:41
Според мен проблема също е в зодията. Зарежи срещите и си чати само. Може би следващия живот ще си лъв или стрелец. Късмет за тогава.

JohnnaLevine
11-30-2014, 09:16
Не си го обяснявай със зодиите :D Просто когато не виждаш човека е много по-лесно да говориш, а когато сте очи в очи си гълташ граматиката. Нормалено е, успокой се. :D

Юлиян
11-30-2014, 11:24
我也很害羞 :D,但酒精也有助于在大多数情况下 :D

skate
11-30-2014, 13:09
smeni si zodiqta

102
11-30-2014, 13:10
какъв ти е асцендента

sokol02
11-30-2014, 17:27
Това ми звучи като " Не ме е срам да му пращам секс гифчета и еротични снимки, но като ми бръкне в гащиту са дърпам"
Или е възможно да имаш гореспоменатия проблем и да не си на 12?!

mcpurpledenni
11-30-2014, 21:13
Това ми звучи като " Не ме е срам да му пращам секс гифчета и еротични снимки, но като ми бръкне в гащиту са дърпам"
Или е възможно да имаш гореспоменатия проблем и да не си на 12?!

Не съм на 12.

Rolezzz
11-30-2014, 22:18
Я ми кажи какъв съм според зодията ми - скорпион.

mcpurpledenni
01-15-2015, 20:02
:)

fearless91
01-16-2015, 14:03
Проблема ти е че просто не познаваш това момче и не си свикнала с него. Случвало ми е да комуникирам с момиче, редовно около 2 месеца и когато се видяхме за първи път се чувствах сякаш сме се запознали предния ден, въпреки, че вече имахме теми за разговор и знаех горе-долу какво представлява като характер усещах притеснение.
Когато започнете да се виждате по-често ще ти мине

YonaToxic
01-19-2015, 03:37
Момиче, кой знае какви ги върши това момче като ти е толкова далече..Не го взимай на сериозно..

Jaune
01-19-2015, 08:44
Проблемът ти/ви е, че основната ви комуникация е онлайн, ти свикваш с тази комуникация, в която, категорично, е по-лесно да се отпуснеш (НО не бъркай "отпускам се" със "аз съм себе си", защото онлайн нещата винаги се изопачават) и ти става леко трудно да си адекватна в реална ситуация. Ако връзката ви се развиваше на живо през по-голямата част от времето, нямаше да го имаш този проблем, защото щеше да свикнеш със себе си в такава среда, независимо дали (според собствената ти преценка) си по-затворена, по-мълчалива, по-срамежлива, етц. Нямаше да има значение, защото нямаше да имаш такава база за сравнение. ФБ щеше да бъде просто гарнитура към връзката и нямаше да му отдаваш такава тежест.

teenems
01-19-2015, 20:06
Такива хора като тебе винаги са ми били много странни.Аз даже на живо съм мнооого по-отпусната и мога да говоря за абсолютно всичко, а когато водя чат контакт се чувствам доста гадно...като в клетка.Никой не харесва отворените хора, но само в уеб пространството.Всички предпочитат усмихнатите и разговорливи хора на живо (или поне аз де).Не мисля, че трябва да има причина, поради която да се срамуваш.Отпусни се и си прекарвай добре.