PDA

View Full Version : Моля за съвет !



allcrazypeople
11-15-2014, 18:54
Здравейте, тази година съм 7-ми клас и както знаете тази година кандидатствам...И съм си избрала Първа Английска и малко се притеснвам, защото първо съм чужденка и не знам много каква е процедурата за приемането...И да проверих страницата им, но са ми казвали че има някакъв изпит на 2-рите езици (и това също е част от приемането) и се питах дали наистана е така и другият проблем е, че малко се притеснявам за самото приемане смисъл за бала и направо към въпроса колко трябва да имам минимум( бал), за да ме приемат ? И ако има някой който учи там ще съм благодарна ако ми каже какво е там, какви са хората, дали самото образование е добро и общите неща :) Благодаря предварително !

RapExotic
11-16-2014, 14:54
Това, че си чужденка какво общо има с приемането? До колкото виждам говориш добре български. Друг проблем няма.
Първа английска е една от елитните гимназии в София, тъй че добре си се ориентирала. Стига да ти се отдават езиците разбира си.

allcrazypeople
11-16-2014, 18:23
Еми от твоя гледна точка няма проблем да си чужденка, но при мен има защото съм имала неприятни случки в училище и извън него...но това е друг въпрос :) И няма да лъжа английският ми не е толкова добър затова избрах АЕГ, но бих искала да знам повечко за самото приемане и за бала, естествено. Все пак благодаря :)

tedipaci
11-22-2014, 22:49
http://test.zalata.net/r/10339/