PDA

View Full Version : съвет



потребител77
11-16-2014, 14:45
Здравейте! Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете със съвети за един примерен хранителен режим!Знам, че без спортуване няма да постигна особени резултати, но все пак искам да чи кажете, на кои храни да наблягам и на кои не...какво е добре да се закусва, обядва, вечеря, така, че да не се напълнява.... моля ви споделете. БЛАГОДАРЯ!

marilyn
11-17-2014, 11:02
Хранителният режим се изготвя като се взимат предвид теглото, ръста и физическата активност. Няма как да ти дадем примерен за теб. Важно е да отбележиш и дали искаш да отслабваш, само да се стегнеш, изобщо много неща си пропуснала да споделиш. Иначе важно е да избягваш преработените храни примерно колбаси, бял хляб, сладкиши и т.н. Заместваш ги с ориз, картофи, пълнозърнест хляб. Иначе крехко месо, никакъв джънк. :)

потребител77
11-17-2014, 20:32
165, 55 кг, но си имам сланинки :( може би трябва да се стегна..трва да се пие и вода повече, нали?

bloodyF
11-17-2014, 20:35
2 Л вода дневно поне.
Плодове, зеленчуци, млечни продукти (обезмаслено кисело и прясно мляко), пилешко месо (варено или печено) или нещо на скара (чисто месо, без сланина).
Чайове с мед, овесени ядки, пшенични трици с кисело мляко, пълнозърнест хляб.

За месец и половина с този режим лятото свалих 10-12 кг :) Не съм се движила кой знае колко, но ако бях вероятно нямаше да кача после 3-4 от свалените.