PDA

View Full Version : Различни вежди?



SladkaZagadka
11-17-2014, 12:02
От малка едната ми вежда е по-гъста от другата. И естествената форма,която следват, е различна заради различното разположение на чупката. Плюс това косъмчетата на по-гъстата растат много,много бавно и дори да не я почиствам и подстригвам 3 седмици,няма да има проблем. Докато при рехавата - 3 дни и вече все едно съм от джунглата.

Тук идва и проблемът - дори да ги уеднаквя като форма и да ги подстрижа еднакво, едната пак изглежда много по-различна от другата, която на неин фон рехавее.
Моливът не е решение,защото дори в идеалния цвят изглежда супер неестествено. Какво мога да направя? Или ако не аз самата, знаете ли някоя добра козметичка за вежди в София?

KathyMeow
11-17-2014, 14:27
И аз до преди няколко месеца бях обсебена на тема вежди :Д все нещо не си харесвах, но накрая се примирих и като че ли успях да ги уеднаквя. Иначе по едно време ходих на козметичка, но ми ги правеше много къси и реших сама да започна да ги оформям и си ги захаресах повече. Аз лично ги подчертавам със сенки за вежди на essence, харесва ми как стават и изглежда естествено, ако не слагаш по много ;Д

DeHu
11-17-2014, 20:21
Моите са абсолютно,абсолютно същите и ми е малко трудно да си ги оправям сама.По тази причина през известно време ходя на козметик,след като видя,че вече съвсем са се развалили.

SladkaZagadka
11-17-2014, 21:40
KathyMeow, въпросните сенки съм ги пробвала и лично при мен много по-добре работеше на Alverde това нещо http://i50.tinypic.com/30hofh1.jpg в цвят Blonde колкото за леко ненатрапчиво запълване,но ...пак проблемът е на лице.

DeHu, може ли кординати,ако си доволна от нея?

DeHu
11-19-2014, 08:42
Виж си съобщенията :)