PDA

View Full Version : За всички момичета с проблеми



sexysmile
11-17-2014, 13:49
Здравейте дами малки и големи всички сме на едно- любов, секс, приятелство. Всички ние се вълнуваме от изброените неща, а и ни засягат. Всички ние можем да разработим тази тема така че веднага щом някое момиче публикува нещо тук ще и помогнем ще и дадем съвет. Съглани ли сте пък и аз винаги ще мога да помогна и ще съм тук с вас както и вие с мен защото всяка от нас си има съответните проблеми. :)) та заповядайте готова съм да ви изслушам :р

LadyDi
11-17-2014, 14:42
Чудо на чудесата.
При наличие на цял форум, защо да пишем точно в твоята тема?

BlauMeise
11-17-2014, 15:19
Ами какво да ти кажа? Всеки има проблеми, но определено отбирам това, което да споделям тук, все пак виртуалното пространство не е за предпочитане за душевни излияния.

sexysmile
11-18-2014, 00:07
така. аз не принуждавам абсолютно никой да пише точно в моята тема. както ти сам каза има цял форум, обаче казвам че ще влизам често в тази тема за да помогна на момичета които имат нужда от съвет. :) не съм те принудила да пишеш тук. Моля без хейтърски коментари и спамове :) не казвам да си излеете душата тук пред мен и пред всички нас, а казвам че ще съм тук и ще помогна със съвет и с каквото мога още :) така че който не иска да не влиза! :)) поздрави

Andjyy
11-18-2014, 04:22
Моля без хейтърски коментари и спамове :)
!!!

Колко взимаш като психотерапевт

tori
11-18-2014, 04:50
Забавно - ще има кой да ми държи душата в шепи като тръгна да изпадам в депресии. Примерно. Боже, какво сме правили сумати време без теб?!