PDA

View Full Version : Как да си върна момичето,което наистина обичам



valkata23
11-19-2014, 16:48
Здравейте :)
Моята история е доста объркана.Има намеса на трето лице и това е друго момиче.Ето и моя случай.
Запознах се с едно момиче на име Ани, излезнахме няколко пъти и просто се влюбих в нея.Само една седмица след това и предложих ,и тръгнахме.Всичко си беше перфектно докато седмица и нещо след това ме скъса.Тогава през ума ми мина ,че само съм се заблудил ,че това е моето момиче,което толкова много търсех.Беше ми казала,че много ме харесва , но просто още не сме е опознали и тн. Разочаровах се, че отново съм сгрешил с момичето ....
Три дена след като ме скъса един мой приятел беше намислил купон.Нямах желание да ходя,но след като се случи това бях много умислен и саднат и моят най-добър приятел ми предложи да отида, за да се разсея малко,така и направих.
Прекарахме си супер и се разсеях малко.Там се запознах с едно момиче на име Мария....хареса ме както и аз нея.Имаме общ интерес баскетбол и затова най-вече си говорихме.След като Ани ме скъса ме търсеше и ми пишеше както и аз , но след като Мария се появи не знам какво се случи,не я познавах добре ,но ми изглеждаше нормално , добро момиче и по някакъв странен начин развих някакви чувства към нея , но не мога да го нарека така както стана с Ани,не бях влюбен,просто явно по някакъв начин ми е допадала много и имаме общи интереси също така.Бях много объркан,Мария показваше, че много ме харесва и аз не знаех как да постъпя, да ''чакам'' Ани ли или да видя какво ще стане с Мария.И накрая реших да е Мария,защото Ани някак си се отдръпна,но 5 дена след купона ми звъна и излезнахме,говорихме си и така.Прибрах се съвсем объркан,защото не знаех какво да правя,да е Ани или да е Мария.Реших да кажа на Ани за Мария и тогава тя се държа по странен за мен начин....след като и казах тя спря да ми пише(ако не и пиша аз ,тя не ми).Пишех и(с апостроф) един ден след като и казах,след това след няколко дена и така до две седмици и пишех.Попитах я защо не иска да сме заедно като и тя ме харесва много и тя ми отговори ,че просто не иска да страда отново(става дума за Ани),също така я попитах защо се държа така като и казах за Мария и тя ми отговори ''Държах се така както всяко момиче би се държало като разбере ,че момчето което харесва ,харесва и друго момиче'' и и(с апостроф)казах,че не мисля ,че и(с апостроф) е много по-добре като гледа хората ,които харесва да си ''отиват''....така нека го оставим това настрана....защото спря да ме търси и ми пишеше само ако аз и пиша,аз реших да спра да и(с апостроф)пиша, за да видя дали тя ще ме потърси.И така от 20сти октомври спрях да и(с апостроф) пиша.На 30сти имаше купон в един клуб и там беше и Мария,два дена преди купона Мария се държеше студено и предусещах , че ще ме отреже.Така и стана,дори се натискаше с някакъв , тогава просто не повярвах , че е способна на това,но показа истинската си всъщност.Саднах двойно и защото Ани не ми пишеше след аз като спрях да и(с апостроф)пиша и защото Мария излезна курва с извинение.
На следващият ден реших да пиша на Ани,разказах и абсолютно всичко и така , но тя пак не пишеше ако аз не и(с апостроф),и така като и пишех се чувствах някак си досаден,затова и изясних всичко като и казах ,че направих грешка,казах ,че поне като приятел не искам да я загубя и тн. Тя ми каза ,че не съм и писал 10 и повече дена ,а и пиша след като нещата с Мария не се получиха и има основания да мисли така,тук е права и също съм се оправдавал с това ,че съм искал да видя дали ще се сети за мен .Тук не мога да споря,защото в нейните очи точно така изглежда,дори аз бих си помислил ,че е точно така,но наистина го направих ,за да видя дали ще се сети за мен...и след като ми каза тези неща аз и казах щом така мисли няма да я притеснявам повече,обясних и го няколко пъти ,но просто не ми вярва.
Искам да попитам за съвет как да си я върна,наистина осъзнавам каква глупост направих и не искам да загубя това момиче.Чувствам се ужасно,че я ''загубих'',много я харесвам,специален за мен човек е и просто го чувствам ,че не мога без нея.(за нея ми е много гадно ,а за Мария въобще не ми е,за мен това показва ,че наистина цена Ани и просто много я харесвам)
Мерси предварително :)

RapExotic
11-20-2014, 10:02
Тя те е "скъсала", а ти се чудиш как да продължиш да и тичаш по гъза? Зарежи ги и двете и си намери нормално момиче, което няма да се раздели с теб на втората седмица.

LadyDi
11-20-2014, 10:40
Кажи и(с апостроф), така както казваш на нас и(без апостроф) виж какво ще стане.

valkata23
11-20-2014, 16:52
Ami da,ako si se vlubval nqkoga shte razberesh.....smisul sa ne iskam dryga i taka...a i tq spored men ima oshte chyvstva...prosto kakvo da napravq da si vurna?

LadyDi
11-20-2014, 19:55
Пиши на кирилица, като начало, да не те оставя сам да се справяш с проблема си.