PDA

View Full Version : Коса



simona_1996
11-19-2014, 19:25
Здравейте!Искам да попитам, ако някой знае с какво степче за пиене мога да си боядисам косата Руса. Косата ми права и цвят млечен шоколад почти руса, но искам още повече, но неискам с боя. Без критики и ако някой незнае нищо па темата нека не коментира.

Kitty Bloom
11-19-2014, 20:54
Би трябвало да стане с круша, но не е сигурно. И не искам да те разубеждавам, но само да те предупредя, че от това нещо няма отърване - цяла година бях с червени краища докато не ги изрязах напълно и дори сега пак има следи по връхчетата. И на цялата коса ли искаш, понеже ще се скалпираш с врялата вода по главата! :D Най-добре се вържи на опашка и я топни в казана :D Бтв, аз съм с тъмнокестенява коса и много искам да се боядисам в някакъв карамелен нюанс, но не ми се разправя с бои. Та, видях един гел на Лореал за перманентно изсветляване на косата с два тона и напролет ще действам! ^_^ Ако искаш го потърси, звучи по-добре от степче. ;) И ако все пак си твърдо за него, ако има нещо друго, питай. :)

Evanescense
11-19-2014, 22:26
Искате да кажете, че тъмна коса че се изсветли с обикновено степче ?

Kitty Bloom
11-20-2014, 07:09
Зависи и от това колко ти е тъмна и какъв цвят искаш. На черно примерно едва ли ще хване лилаво, да не говорим за русо.

Lodos
11-21-2014, 12:01
Aм не съм си боядисвaлa косaтa със степче но зa русо според мен нaй добрия избор е степче aнaнaс понеже кaто го рaзтвориш във водa стaвa жълто

Kitty Bloom
11-21-2014, 19:09
То и портокала става жълт, но като са толкова ярки на тъмна коса ще стане по-скоро оранжево. :д Ако косата е светла да, но за кестенява най-добре е нещо по-бледо. ;)

anna_mi6leto
11-27-2014, 12:13
Какви са тези степчета?

baby_baby
11-27-2014, 12:23
Защо направо не земеш с боя да се намажеш вместо да се чудиш с какво степче а не е сиг дали изобщо ще стане