PDA

View Full Version : Дали е цистит???



vniskikiki
11-19-2014, 20:24
С приятеля ми водим полов живот и го правим по много пъти на ден, но тези дни ми се появиха следните симптоми - често уриниране, вътрешна болка и понякога кръв по тоалетната хартия (не е цикъл). Вие какво мислите цистит ли е дайте мнение много се притеснявам.

carizilla
11-23-2014, 11:02
Аз в момента съм с често уриниране, парене и дискомфорт, няма кръв, но и ми се е случвало и с кръв. Секса явно е бил без презерветив и доста здрав.Мисля, че е цистит.Ще отмине, но това е най-неприятното нещо и те разбирам. Винаги е хубаво да се посети гинеколога, но аз не съм ходила за сегашния ми проблем и взимам Нелидикс или уринал акут и мечо грозде. Пожелавам ти да мине бързо и без проблемно.

marilyn
11-24-2014, 08:12
Момиче, отивай на лекар и си пусни урина. Това не е за подценяване, ако не се лекуваш може да стане хронично.

DisappointedDreamer
11-24-2014, 10:10
Отиди на лекар. Урина, както казаха по-горе, защото понякога се налага антибиотик.

baby_baby
11-24-2014, 12:13
Точно цистит си е ходи но лекар да ти предпише антибиотици и ходи добре облечена за да не ти стане хроничен

IviG
11-24-2014, 18:56
Не си губи времето във форуми, а тичай при личния да ти пусне изследване на урина !