PDA

View Full Version : С приятелката ми харесваме едно и също момче...



Julli_siatkowka
11-20-2014, 11:04
В класа ми тази година дойде ново момче.В началото ми беше безразличен,но на рождения ден на най-добрата ми приятелка ме попитаха ако мога да избирам кое от момчетата от класа кой бих си харесала ...и осъзнах,че наистина харесвам същото това ново момче.Тогава една моя приятелка ,която е от същия клас ми сподели,че и тя изпитва чувства към него(тогава тя имаше краткосрочна връзка и един вид ми го отстъпи :D).
След това започнах по често да мисля за него,наблюдавах го,опитвахме се да се разговорим,често когато се обръщах към неговия чин той просто седеше и ме зяпаше...:D...но комуникацията ми с онова момиче намаля,чувствах я като конкуренция ,пък и тя мен...

Няколко пъти си писах с момчето,което харесвам,и тъй като разговорът ни премина през различни теми разбрах,че е и спортист...занимава се точно с този спорт,на който винаги съм искала да се науча...и след като му казах за интереса си към този него ,той постоянно казваше"Хайде кога ще те уча" и такива подобни...в крайна сметка се уговорихме за един ден,но точно когато щеше да ме учи той се разболя и не идваше на училище една седмица...

Но ненадейно същата тази приятелка,с която харесваме това момче ми писа с притеснението ,че съм я намразила заради него(защото и тя го харесва)...казах й че няма нищо такова... и сега сме отново приятелки..

Разпитвахме се една друга за какво сме си писали с него и си казахме че е адски тъпо са сме в лоши отношения заради едно момче...

Но откакто той е отново на училище някак си спря да ми объща внимание и като всяка влюбена тийннейджърка си мисля че харесва нея ,а мен не (мислех че ме харесва защото постоянно се шегувахме,препоръчвахме си филми(:D),гледаше ме най-вече :D,даже веднъж се прибирах с най-добрата си приятелка и тя покани това момче да се прибираме заедно,приятелката ми каза,че през целия път ме гледал,усмихвал се скришом на шегичките ми и постоянно криволичил към мен)...

Наистина го харесвам,но се притеснявам от факта ,че не прави нещата от преди (знам че сигурно си въобразявам всичко това,но наистина искам съвет...)

Как да запазя приятелското отношение с съученичката си? Как той пак да ме забелязва? Как да разбера дали това което съм наблюдавала у него са били признаци на харесване? Как да разбера дали харесва мен или нея? (тъй като е малко потаен ми е малко трудно да определя самия него)

Съжалявам,за глупавите въпроси,но наистина би ми било полезно ако разбера как да разшифровам момчешките действия... :)

RapExotic
11-21-2014, 18:23
Разделете си го на две ..

Julli_siatkowka
11-22-2014, 13:18
С брадвичка или резачка...как е най-добре :D

KristaY
11-22-2014, 23:00
резачка.. по-малко време отнема

pilencetoto
11-24-2014, 09:25
Зарязвайте го и двете :)

Julli_siatkowka
11-26-2014, 12:37
Но... :-k :smt089

mlakniwe
11-26-2014, 15:47
3some..

baby_baby
11-28-2014, 12:38
Това че си препоръчвате филми и се гледате не означава че те харесва

Не се занимавай ако те харесваше щеше да те търси а на да седи и да те гледа

Julli_siatkowka
12-08-2014, 16:33
Добре малко новини по моята тема :D
Момчето на "мечтите ми" ме помоли да му помагам по един предмет,защото е много зле.Естествено приех...решавахме задачи,но на изпитването получи 4.Пожела пак да му помагам.Когато му напомня че трябва да пишем домашно казва: Не съм забравил.Ще ти пиша....И не пише.....много се нервя....
Както споменах в първото писмо все ми предлага да ме тренира и когато уредим дата все нещо се случва....не разбирам защо прави така...хем ТОЙ предлага,хем нищо не става....
Но от една страна съм доволна,защото сега сме си добри приятели,стига онази патица (момичето,което също го харесва) да не е наблизо....Да,пак не съм в добри отношения с това момиче,ТЯ Е НАТЕГАЧКА!!!
С това момче си станахме доста близки,вече се закачаме повече,пишем си,доворим си и често ми показва разни неща на телефона си (предполагам за да сме по-близо един до друг),измислихме си още тайни нещица,които само ние си разбираме <3
Но същото това момиче постоянно ни се бърка,иска го така да се каже за себе си...не издържам...Тя е една неосъзната кифла!
Моля помагайте защото наистина съм в гадна ситуация :/

pinkblood
12-08-2014, 16:58
Не , че аз съм много голяма , но като ти прочетох историята повече от 14 не ти давам. Ще ти задам няколко въпроса , на които си отговори сама . Така по-бързо би могла да стигнеш до отговите на своите въпроси и чрез свои разсъждения и по- бързо ще си го усвоиш . Според теб това момче заслужава ли си да се бориш за него ? Той наистина ли те харесва ? И btw ако искаше да прекара време с теб нямаше да го спре каквото и да е било ,поне според мен. Толкова ли ти е важна тази съученичка,че да и отстъпваш ? Той проявява ли някакъв интерес към нея ? И сега се върни на първия въпрос .