PDA

View Full Version : Запознахсе със сестрите си след много години



lemon drajka
11-20-2014, 13:27
След много години най-накрая се запознах със сестрите си,в началото всичко беше ок разбирахме се супер почнахме да се опознаваме видях че са готини момичета.и така мина време аз се върнах в чужбина но продължахме да си пишем по нета.Аз свикнах със тях заобичах ги за мен те са наистина много близки,и така изведнъж сестрите ми почнаха да ми ( обръщат гръб) отношенията ни станаха със всеки изминал ден по лоши.Сам ода кажа че от моя страна всичко беше ок
Ако някои има или е имал същият проблем нека да каже да сподели.защото на мен ми е много мъчно за тях искам да поддържам контакт със тях да съм във техния живот.Цял живот чаках момента който ще ги вида и ще се запозная със тях


Това е кратката версия на историята ми!!!

Lourenço
11-22-2014, 15:50
На колко сте?
Питай ги директно какъв е проблема. Може да си ги засегнал/а без да се усетиш.

lemon drajka
11-22-2014, 16:53
На 24 и 28 питах ги.но конкретна причина не получих като отговор..освен че му каза просто така,даже нз как да го приема този отг.само да вметна в темата че те дори не знаеха че имат брат.запознахме се във феиса там почнах лека полека да печеля доверието им и така видяхме се те бяха в шок.те за пръв път ме виждат и аз тях

marilyn
11-24-2014, 08:05
Ами не мисля, че можеш да очакваш някаква специална близост. Това да заобичаш брат ти ей така изведнъж ми се струва невъзможно. Близостта и обичта се изграждат с времето, с годините прекарани заедно, като семейство. Сега ако някой ми пише във фб и ми каже, "здрасти, аз съм брат ти" няма как да го приема като такъв на 2рия ден.