PDA

View Full Version : Защо бащите са такива?



malkataroza2
11-21-2014, 17:07
Здравейте на всички ! За първи път ще публикувам тук и моля без много хейт. Та значи аз съм момиче на 17 и от около месец почнах да си пиша и да излизам с едно момче. Проблемът е,че баща ми е от по-старите поколения и е много консервативен.Разбираме се с него прекрасно , но стане ли въпрос за момчета - още съм малка,има време за такива неща и тн. -.- Супер много харесвам даденото момче и искам да стане между нас, но с такъв баща според мен е обречена кауза. Въпросът ми е какво да правя: да се откажа от момчето или да почнат големите кавги в нас ?

vali97
11-21-2014, 17:31
Ами моят съвет е да поговориш с баща си и да му обясниш, че малкото момиченце е пораснало и той трябва да се примири с това и не означава, че щом си хванеш момче трябва да се карате вкъщи просто и той е бил на нашите години така че, ще те разбере припомни му неговите години в които и той е бил млад и е опитвал от всичко! А за момчето действай, но след като изгладите нещата с баща ти ! Успех :)

didi222
11-21-2014, 17:38
Не бързай да се караш с баща си! Той те обича и още не може да осъзнае, че малкото му момиче се превръща в зряла и независима жена, която има нужда от интимна връзка. Поговори с него затова, запознай го с въпросното момче. Той трябва да е сигурен, че момчето ще те цени и ще те обича и уважава. Успех! :)

RapExotic
11-21-2014, 17:52
Припомни му тийнейджърските му години. Дали той на твоята възраст не е искал същите неща, които сега ти забранява? Също така запознай момчето с родителите си за да видят що за човек е.

(всичко това при условие, че момчето не е някой 30+ годишен чичак или квартален наркоман)

DisappointedDreamer
11-21-2014, 18:04
Абе, ако баща и е също толкова консервативен колкото и моя, през тийн годините не е искал същите неща, или поне не се е опитвал да ги получи :Д

Авторке, единственото, което бих могла да ти препоръчам е да пускаш повече неволни коментари за него. Ще свикне, пък ако и ги запознаеш, малко по-малко ще се и отпусне. :)

Supermassive____
11-21-2014, 19:31
Всички бащи са така. Много е трудно да приемеш, че малкото ти момиченце вече е пораснало и че мисли за подобни неща. Разбери го, не му е лесно на човека. Иска да те предпази от лошото, от грешките, които може би ще допуснеш. Защото на тази възраст, на която си ти младите допускат много грешки, за които после съжаляват. Седни, поговори с него и му сподели и кажи всичко което мислиш.

s0b1esk1
11-21-2014, 23:05
евала му правя на баща ти. когато се изнесеш и започнеш да изкарваш пари (няма значение как) тогава ще си правиш каквото искаш и където искаш.
имаш късмет, че нямаш брат като мен иначе на кандидатите ти ще им случват лоши неща. вече бившия на сестра ми го карах да копае дупка. не знам що, ама си все си избирате разни боклуци, които после трябва да се возят в багажници...

HollyGolightly
11-22-2014, 02:57
Припомни му тийнейджърските му години.
А дали именно това не е причината да и забранява сега?

Little Monster
11-22-2014, 05:30
Моят баща също е такъв. Но поне всикна с мисълта, че с приятелят ми сме заедно и т.н. В началото ще бъде адско мрънкане и сърдене, но ще свикне с мисълта, че порастваш и т.н.

NomNomNom
11-22-2014, 12:35
евала му правя на баща ти. когато се изнесеш и започнеш да изкарваш пари (няма значение как) тогава ще си правиш каквото искаш и където искаш.
имаш късмет, че нямаш брат като мен иначе на кандидатите ти ще им случват лоши неща. вече бившия на сестра ми го карах да копае дупка. не знам що, ама си все си избирате разни боклуци, които после трябва да се возят в багажници...

Ревнуваш сестра си ? Не съм сигурна, че можеш да удовлетвориш всичките й нужди, някои от които всъщност може да удовлетвори всеки случаен срещнат, тъй като инцестът тук не се посреща добре.

s0b1esk1
11-22-2014, 20:57
Ревнуваш сестра си ? Не съм сигурна, че можеш да удовлетвориш всичките й нужди, някои от които всъщност може да удовлетвори всеки случаен срещнат, тъй като инцестът тук не се посреща добре.

виж сега, ако тя си избираше нормални момчета, които учат, работят, имат бъдеще и амбиции, а не някакви нещастници които могат само и единствено да пият и пушат, нямаше да ми се налага да колекционирам зъби.
ти иначе си ходи и лапай на утайките. ако искаш даже може да те пуснем сега по банско или боровец, тъкмо ще правиш пари докато се забавляваш.

YUI
11-22-2014, 22:07
Може ли да ми кажеш на колко год. е баща ти?

NomNomNom
11-23-2014, 10:08
виж сега, ако тя си избираше нормални момчета, които учат, работят, имат бъдеще и амбиции, а не някакви нещастници които могат само и единствено да пият и пушат, нямаше да ми се налага да колекционирам зъби.


Оо, значи сестра ти си харесва такъв тип момчета, както ти ги нарече - утайки. Колко тъжно, че един ден няма да си при нея и тя сама ще отиде при тях, защото си харесва именно тях.

FemaleEyes
11-23-2014, 16:01
Аз пратих родителите ми на майната им... псувам майка си без причина... като малък ме пребиваше и наказваше. Ако родителите ми ме раздразнят прекалено много съм способен дори да ударя някои от тях, не знам как не откачаш с такъв мизерен баща... е, поне твоя е по добър от моя те с майка ми се разведоха като се родих аз и баща ми дори не ми плащаше издръжка. Много по-добре е да си самостоятелен. Аз не бих ударил баща ми но само защото е силен от много време тренира... но ако беше беззащитен бих го пребил и то здраво.

pilencetoto
11-24-2014, 09:29
Здравейте на всички ! За първи път ще публикувам тук и моля без много хейт. Та значи аз съм момиче на 17 и от около месец почнах да си пиша и да излизам с едно момче. Проблемът е,че баща ми е от по-старите поколения и е много консервативен.Разбираме се с него прекрасно , но стане ли въпрос за момчета - още съм малка,има време за такива неща и тн. -.- Супер много харесвам даденото момче и искам да стане между нас, но с такъв баща според мен е обречена кауза. Въпросът ми е какво да правя: да се откажа от момчето или да почнат големите кавги в нас ?

Дай му малко време да свикне, че вече не си на 5 годинки, а си голямо момиче. Не се карай с него, това няма да ти е от полза. Бъди хитра. :)

Vlad122
11-25-2014, 16:10
Дай му малко време да свикне, че вече не си на 5 годинки, а си голямо момиче. Не се карай с него, това няма да ти е от полза. Бъди хитра. :)

1+
На седемнайсет години си , не би трябвало да ти пука за мнението на бащати още 2-3 годинки и сама ще си определяш живота и няма да го има тати да ти казва това му обясни ;)

draid
11-25-2014, 17:08
Абе чак да си малка не мисля 17-18г си е перфектна възраст. Разбирам обаче баща ти. Често бащите на момичета са много негативно настроени към възможността някой келеш да се възползва от момиченцето им. От друга страна често бащите се държат със синовете си по коренно различен начин с идеята, че те трябва да станат мъже.


1+
На седемнайсет години си , не би трябвало да ти пука за мнението на бащати още 2-3 годинки и сама ще си определяш живота и няма да го има тати да ти казва това му обясни ;)

И на 50 да си винаги трябва да ти пука за мнението на родителите ти иначе определено си зле възпитан и крайно неблагодарен индивид. Да не говорим, че ако смята да учи надали до 2-3г сама ще си определя живота, освен ако не иска да става сервитьорка някъде.

marilyn
11-26-2014, 12:54
Не е само твоят, моят беше така до скоро. Той и на 20 ще те ревнува, на 30 също. Това няма да отмине и той вероятно няма да се излекува, просто ще започне да приема нещата малко по малко. Недей да се отказваш от момчето, само защото баща ти е ревнив, все някога ще свикне. Другият вариант е да лъжеш и да криеш... общо взето аз това правех години наред, защото не ми се занимаваше с нашите. :)