PDA

View Full Version : Защо мразите турците?



TheHelper
11-21-2014, 18:54
Много ми е интересно, защо мразите сегашните турци, след като те не са виновни за нищо, направено от османците?
И, моля кажете колко от вас мразят турците? А колко от вас ги смятат за достойни хора?

golemiq_korab_minava
11-21-2014, 18:59
не мисля, че някой ги ''мрази'' , по-скоро се дразним, че се топим като нация, а турците заемат управлението.

kalinka.malin.ka
12-16-2014, 10:33
Аз не харесвам религията им и от там и тях самите....

LoadRunner
12-16-2014, 18:03
религия, история, хигиена- изключително брадато и мръсно племе, грозен език, нагли
настанили се в България и политиката и,
завзели тихомълком изцяло Разград, Момчилград, Крумовград, Кърждали, Шумен и така на татък,
агитират на турски език все едно са си у дома,
като цяло кучешка порода сравнявам ги с циганите. На равно са ми.
Всички случайно познати турци къде от познати къде от университета съм ги изчистил постепенно и тотално.

an7raks
12-31-2014, 15:30
хигиена- изключително брадато и мръсно племе

:lol: Само не ми казвай, че се имаш за запознат с историята и религиите! :lol:

LoadRunner
12-31-2014, 15:41
1во с хигиената съм запознат щото в нащо уни имаше няква програма и дойдоха 50 мастии директно от туркиш. Всички бяха брадати до един- осама си представяй. Пушеха нон стоп цигари и миришеха, движеха се в пак естествено и целия пак миришеше като го разминеш. Имахме зала на унито и почнаха да идват няколко само че ги изгонихме след месец щото потта им не се траеше и миришеше в цялата зала (шефа взе това решение и им го казахме в прав текст че миришат и повече да не стъпват щом не се къпят)
Учил съм няква история в даскало, религята я познавам до толкова че да ме отвръщава.

haritov
12-31-2014, 17:45
нямам нищо против турците само няколко пушки револвер сабя шашка и някой друг кинжал

хората имат по цели танкове самолети нищо си е моето

kaRamella
12-31-2014, 18:31
Интересна тема.Ще я следя. Това което не ми харесва в тях е наглостта .

golemiq_korab_minava
12-31-2014, 19:41
със сигурност някои българи са безброй много по-прости от турците във всяко отношение

espada
01-02-2015, 21:29
Не мразя. Не уважавам това, което страната им е сторила на нашата. Не мога да мразя, защото не изпитвам чувства към тях. Не уважавам, защото не са били достойни за уважение жалките им опити да пречупят българския дух. Сами са умаловажили религията си със зверствата, които са извършвали, в опит да направят мюсюлмани от християни. Изпитвам възмущение просто.