PDA

View Full Version : харесах си...



Lof_u
11-22-2014, 12:02
Здравейте,
харесах си едно момче - почнахме да си пишем, да излизам. Но ми каза, че е от град в които има турци / Кърджали / и сега не знам как да го попитам той какъв е...името му е българско. Как мога да разбера според вас ? Благодаря

Ivaaaaa
11-22-2014, 12:14
omg
brykni mu v pantalona


typa li si, za kvo ti e tolkova vajno da razberesh?

skatew
11-22-2014, 12:19
haha

NomNomNom
11-22-2014, 12:32
omg
brykni mu v pantalona


typa li si, za kvo ti e tolkova vajno da razberesh?

++

mcfe
11-22-2014, 13:29
Само не разбирам, като кажете Турци имате предвид мангалите? Те не идват от Турция, но тя ако иска да ги взима.

Lof_u
11-22-2014, 14:09
Не, нямам в предвид мангалите..има разлика ! И преди "да му бръкна в гащите" искам да знам ;)

Lodos
11-22-2014, 14:27
Товa че е от Кърджaли не знaчи че трябвa зaдължително дa е турчин щом името му е бългaрско би трябвaло дa е бългaрин не виждaм логикa турци дa кръстят детето си с бългaрско име (пък не сa знaе) aко не ти удобно дa го питaш дa ли е бългaрин питaй го кaк се кaзвa мaйкa му/бaщa му aко сa с бългaрски именa би трябвaло дa сa бългaри и обрaтното aко сa с турски вероятно турци...

RapExotic
11-22-2014, 14:41
По-важното е от каква религия е. Изчакай до Коледа и ще разбереш.

Според мен няма как да е турчин (или по-точно български мюсюлманин), след като ти е казал, че в града му има турци. Ако беше един от тях не би говорил в трето лице, множествено число за да ги назове.

Lof_u
11-22-2014, 16:21
Благодаря Ви Lodos и RapEcotic !! Имената на родителите му също са български, също така празнуват Коледа

Fisherman
11-22-2014, 17:53
omg
brykni mu v pantalona


typa li si, za kvo ti e tolkova vajno da razberesh?

слушайте това момиче

llllllllllllllllllll
11-22-2014, 19:00
Турчин, какъвто иска да е христянин, мюсюлманин, няма значение. Ако поне малко уважаваш себе си го зарежи. Там дори българите дето са едно ~30% от населението на цялата област, 40% от тях са мюсюлмани. Направи си сметката колко е голям шанса да е христянин, българин! Сръбкините не си правят труда дори да ги погледнат. Не са като нашите "красавици" да се продават на всякаква черна измет, което е реалноста в нашата замираща и изчезваща държава. Студент съм и гледам колко много мюсюлмани, турци имам колеги. Не ми се мисли какво ще стане когато завършат. Имам чуството, че всичко е забравено или просто хората са много изпростели в днешно време. Ако се окаже мюсюлманин не предаваш само себе си, предаваш мен и всички останали, които все още мислят доброто на България. И все пак да допълня, че горните коментари са пълна глупост. Как може да казвате, че няма значение..? Не е опрял ножа на гърлото за това сте такива разглезени и не ви пука за действителността. А за коментарите след мен, които със сигурност ще оборват моя коментар мога да кажа само, че са мишкари, и че за тях е най-добре да емигрират! :)

П.П
Толкова ли не останаха българи и българки та се заглеждате по всякакви цветни индивиди? Представям си когато найстина не останат много, тогава с вашето мислене не 2050 ами 2020 година ще се затрием. Лека нощ България, дано осъмнем.

s0b1esk1
11-22-2014, 20:36
Турчин, какъвто иска да е христянин, мюсюлманин, няма значение. Ако поне малко уважаваш себе си го зарежи. Там дори българите дето са едно ~30% от населението на цялата област, 40% от тях са мюсюлмани. Направи си сметката колко е голям шанса да е христянин, българин! Сръбкините не си правят труда дори да ги погледнат. Не са като нашите "красавици" да се продават на всякаква черна измет, което е реалноста в нашата замираща и изчезваща държава. Студент съм и гледам колко много мюсюлмани, турци имам колеги. Не ми се мисли какво ще стане когато завършат. Имам чуството, че всичко е забравено или просто хората са много изпростели в днешно време. Ако се окаже мюсюлманин не предаваш само себе си, предаваш мен и всички останали, които все още мислят доброто на България. И все пак да допълня, че горните коментари са пълна глупост. Как може да казвате, че няма значение..? Не е опрял ножа на гърлото за това сте такива разглезени и не ви пука за действителността. А за коментарите след мен, които със сигурност ще оборват моя коментар мога да кажа само, че са мишкари, и че за тях е най-добре да емигрират! :)

П.П
Толкова ли не останаха българи и българки та се заглеждате по всякакви цветни индивиди? Представям си когато найстина не останат много, тогава с вашето мислене не 2050 ами 2020 година ще се затрием. Лека нощ България, дано осъмнем.

брат, от на волен сидеров материала ли друсаш? като те гледам колко си неадекватен, искам и аз една черта.

Ivaaaaa
11-23-2014, 07:50
слушайте това момиче

mersi, che mi davash glasnost, tapcho

ako e obryazan, sto pro e turchin!!1!!!1 ;pp

102
11-23-2014, 08:41
ako e obryazan, sto pro e turchin!!1!!!1 ;pp

тва шега ли трябва да е

pilencetoto
11-24-2014, 09:20
Не мисля, че има някакъв проблем да го попиташ каква вяра изповядва. Или го попитай нещо за Коледа, ако не ти е удобно да го попиташ направо. Веднага ще разбереш за какво става дума и какъв е.

kaRamella
12-09-2014, 14:29
Пълни глупости говорите.
Авторке постни името му или линк тук или на лично и ако го познавам ти обещавам , че ще ти помогна.