PDA

View Full Version : Продавам абитуриентска рокля



PxIxI
11-22-2014, 16:53
жц

Naive
11-22-2014, 17:05
прилича на чувал

PxIxI
11-22-2014, 17:51
Роклята е за изискани хора , ако ти търсиш нещо с което да си покажеш 90% от тялото е нормално да ти прилича на чувал.

feel_me19
11-22-2014, 19:43
500 лв?! Тази рокля дори не заслужава 100...

sunrisee6
11-22-2014, 19:51
На мен пък ми харесва роклята, но наистина цената е висока.

PxIxI
11-22-2014, 21:06
Роклята е купена от Асеновград за доста по-висока цена .Когато отидох да си търся рокля за бала , направо се отчаях , всички бяха 1 модел ,но различни цветове . Модела на роклята е много интересен , не бях виждала такъв преди , та дори и сега , когато реших да я продавам исках да разбера от какъв плат е (защото и той е доста интересен и нежен ) и не не намерих друга такава .И не е нужно да се обиждаме и подиграваме !!!! Цената подлежи на коментар !

Darinaaaaaa
11-22-2014, 23:05
Здравейте. Регистирах се в този сайт само, за да напиша този коментар. Преди две години имах бал и тогава се убих да търся подобна рокля, успях да намеря тази в сайт, който за съжаление не помня. Роклята се задържа за кратко време там, може би защото е била купена, бутикова е, което означава, че са по единични бройки. Роклята там струваше точно 950 лева. Не можех да си я позволя и бях принудена да намеря значително по-евтина. Една приятелка ми прати този линк, жалко, че тогава не можах да я намеря за тези пари. Мила, надявам се си била прекрасна на бала ти с мечтаната ми рокля. Момичета, всеки има собствен вкус, защо е нужно да обиждате? Цената е напълно нормална като знам каква беше реалната:)

galaxy29
11-22-2014, 23:59
Роклята е за изискани хора , ако ти търсиш нещо с което да си покажеш 90% от тялото е нормално да ти прилича на чувал.
не, за хора без вкус е

PxIxI
11-23-2014, 00:50
не, за хора без вкус е

Добре бе вие какви хора сте ? Задължила ли съм ви да я купите , като не ви харесва подминете я . Какво ми се обяснявате . Ако имаше деколте до пъпа и цепка от там щеше да ви хареса .

IviG
11-23-2014, 07:30
Добре бе вие какви хора сте ? Задължила ли съм ви да я купите , като не ви харесва подминете я . Какво ми се обяснявате . Ако имаше деколте до пъпа и цепка от там щеше да ви хареса .
Проблема й определено не е липсата на деколте или огромна цепка ! Проблема й е, че е безформена. За плажна рокля може да е ОК, но не и за бална ! А и това е форум всеки има право на мнение. Ако не искаш мнението на хората да си беше оставила обявата само OLX.

PxIxI
11-23-2014, 08:11
Изобщо не ми се занимава с вас. Не е безформена , тя е по тялото не знам как ще се проличи на манекена . А щом това не ви харесва и ви прилича на плажна рокля , покажете какво ви харесва и си заслужава парите .

IviG
11-23-2014, 08:44
Като не ти се занимава, защо продължаваш да го правиш?

PxIxI
11-23-2014, 09:53
Интересно ми е да видя вашата рокля или тази която харесвате .