PDA

View Full Version : Моля за съвет!



Zara love food
11-22-2014, 19:20
Така ,Здравейте.Отдавна се каня да "постна" тук.Имам 2 проблема или нещо такова за които моля за съвет:
1.Приятелите: От моя клас имам една приятелка (знам , странно е , но просто се движа в момчешки компании ).Тя е забавна и всичко е окей , но почва да прави неща с които ме дразни. Примерно някое момче ми говори и тя идва на чина ми и се вклюва в разговорите или започва де се бърка в приятелството ми с момчетата , само защото иска да я харесват. Но тя е като пиявица- залепва им се. Не, не искам да съм центъра на света . Просто това ме дразни. И как да я накарам да спре?
2.Приятелите момчета :Няколко момчета от класа ми ме харесват (не се фукам),и ми предлагат да сме гаджета , но аз не ги харесвам по този начин. А не мога да им кажа -Уф бе, не си ми на нивото изчезвай , Не си достоен за мен и нещо такова, защото не го мисля. Те са ми много добри приятели и искам да си останат такива . Как да ги отблъсна по- внимателно , а не брутално да им кажа - НЕ!
Благодаря ви предварително :) и между другото не съм някаква депресирана, че някой ме харесва.