PDA

View Full Version : Разлика между бяло течение и секрет ?



dammnn
11-22-2014, 19:34
Здравейте ! Искам да попитам каква е разликата между бялото течение и секрета , който се проявява при студено време ?
Благодаря за вниманието :)

IviG
11-24-2014, 19:07
Какъв секрет при студено време те гони само не мога да разбера...

dammnn
11-27-2014, 20:07
Имало разлика и за това питам. Моля некомпетентни хора да не коментират !

IviG
11-28-2014, 07:21
Айде давай малко по-спокойно,защото уча медицина и съм доста по-компетентна от теб и залудените хора, които са ти го казали това. И да ти кажа до сега не бях чувала за течение "при студено време" :D

baby_baby
11-28-2014, 10:51
Не съм чувала за секрет "при студено време"

По - скоро искаш да кажеш попринцип за секрета а не при студено време

carizilla
11-29-2014, 10:55
И като си по-компетентна защо подхождаш така грубо едва ли не с надсмеша, а не обясниш на момичето за какво става на въпрос?

dammnn
11-29-2014, 15:57
IviG явно си пропуснала някоя лекция. :) Добавих тази тема , защото ми се наложи да отида на гинеколог , понеже си мислех , че имам течение. След изследванията се оказа , че нямам течение , а секрет. Попитах го каква е разликата и той ми отвърна , че се проявява само когато времето е студено и при повечето жени го има. Така че не ми се нахвърляйте , за това че не знам каква е разликата , а ми обяснете , защото отговорът , който получих , не ме задоволява.

IviG
11-29-2014, 19:33
Това дали съм пропуснала или не някоя лекция теб не те засяга. Ама гинеколога ти май е завършил медицина в село.Студен кладенец :D

dammnn
11-30-2014, 22:23
Ами не знам дали той , или ти сте учили в села , но силно ме съмнява да е той , щом е завеждащ АГ. :)

IviG
12-01-2014, 08:00
Ами значи остава варианта определено да не си разбрала за какво точно ти е говорил или да не го е обяснил като хората. Другия път като ходиш го помоли да ти обясни подробно за какво точно става дума или го смени с някои друг... Ходила съм при не 1 или 2 гинеколога и основния ми мотив да ги сменя е бил точно, че не ти обясняват всичко подробно, драскат си на рецептата нещо ( ако има нещо за изписване) и те пращат да си ходиш.