PDA

View Full Version : Постоянно заголена главичка



boro123
11-23-2014, 00:19
От известно време започнах да си държа главичката на пениса постоянно оголена, бях чел че е по-хигиенично и реших да пробвам, в началото беше малко неудобно заради чувствителността, но с времето се свиква, чудно ми е дали някой друг го е пробвал.

stunkaaaa
11-23-2014, 12:24
Тъпак ! С времето ще си намалиш чувствителността на пениса! На обрязан ли са прайш?

mlakniwe
11-23-2014, 15:36
просто може да има short foreskin и аз съм така горе долу ама без да го правя нарочно

RapExotic
11-23-2014, 16:05
Обрежи се. Какъв е смисъла да го правиш това иначе?

anonymous908491
11-23-2014, 16:51
Тъпак ! С времето ще си намалиш чувствителността на пениса!

И няма да може да участва в шампионата по най-бързо свършване, който не се организира от задоволени жени.

boro123
11-30-2014, 08:56
Ами според мен е полезно и се чувствам много по-добре така

kaRamella
12-09-2014, 14:36
Не мисля , че нещо което е направено ( в случая пениса ) да седи незаголено ще е по-неполезно от заголването.

georgi12
12-09-2014, 15:57
При някои хора чувството е неприятно на онази , последна капчица , която остава между главичката и препуциума .Дори и след уриниране , пенисът да е подсушен с тоалетна хартия , пак остава една капчица , която буди дискомфорт. Разбира се , повечето от мъжете уринират без да си забелват пениса , което е в пъти по нечистоплътно и нехигиенично , отколкото да не са се къпали 3 дни , например .Някои разсъждават , че къпането по два пъти на ден е върховна чистоплътност , като същевременно уринират средно по 5-6 пъти с незабелени пениси .
Тъй като аз имах такъв дискомфорт ходих известно време като Боро 123 . То не само ходех а и спях така - нон стоп , след което прибягнах до обрязване .
Именно тук се крие истината за по- хигиеничен пенис , когато е обрязан - няма какво да се събере отдолу . Дори и след баня , при топло време между препуциума и главичката започват да се развъждат разни микроорганизми . Да не говорим , че необрязаният пенис е с много по-чувствителна главичка , което води до преждевременна еякулация . При правилно обрязан пенис - с оставена вътрешна кожа - около 3 см. при овлажняване чувствителността е същата , като при необрязания . Дори често белегът , където е бил среза е чувствителен почти колкото френулума.
В България се практикува ниско обрязване - срезът е от 5 мм до 1 см от главичката.

NissaN
12-13-2014, 08:47
По-добре се обрежи.Щом е сложена тази кожичка на главината значи има полза от нея.

boro123
12-15-2014, 13:10
Е то реално и косата е дадена с цел, но колко момчета/мъже хора с бръсната глава, това е друга тема :)