PDA

View Full Version : Как да я заговоря



m1n1mal_b0y
11-23-2014, 12:26
ЗДР , от извecтнo вpeмe нa cпиpĸaтa, нa ĸoятo чaĸaм aвтoбyca идвa eднa дeвoйĸa, ĸoятo cтpaшнo мнoгo ми xapecвa. Забелязах,че тя също ме зяпа и чака да и кажа нещо,но се колебая как да започна,а това е най-важното за да имаа продължение :? :(

golemiq_korab_minava
11-23-2014, 12:32
ЗДР , от извecтнo вpeмe нa cпиpĸaтa, нa ĸoятo чaĸaм aвтoбyca идвa eднa дeвoйĸa, ĸoятo cтpaшнo мнoгo ми xapecвa. Забелязах,че тя също ме зяпа и чака да и кажа нещо,но се колебая как да започна,а това е най-важното за да имаа продължение :? :(

здравей, искаш ли да се запознаем, аз еди кой си клас,училище и виждам, че често заедно чакаме автубуса, а ако не е тай не ма зяпай така че ща извикам полиция за сексуален тормоз

galaxy29
11-23-2014, 12:59
да бе ако иска цялата автобиография да си изрецитира

anonymous908491
11-23-2014, 13:02
Ако я погледнеш и ти се усмихне, значи те харесва и тя.
Направо я питаш 'искаш ли да са плющим'

RapExotic
11-23-2014, 18:10
Разсипи малко банкноти, уж случайно и я помоли да ти помогне в събирането им ..

stvqn
11-24-2014, 16:42
Погледни я за по-дълго време. Усмихни й се. Действай брат. Няма какво да го милиш. Аз бях в подобна ситуация и докато го измъдря и вече не съм срещал момичето. Много е лесно - утиваш и я поздравяваш. "Здравей. Аз съм еди кой си. Всеки ден чакам автобуса си по това време и те забелязах. МНого си сладка". Човек, много съм се чудел какво да казвам за да заговоря момичета. Винаги го мисля 100 години и нищо. Е не изтърсвай простотии, но и НЕ го мисли много много.

mm28
11-24-2014, 17:35
Действай брат. Няма какво да го милиш. Аз бях в подобна ситуация и докато го измъдря и вече не съм срещал момичето. Много е лесно - утиваш и я поздравяваш.Найс...бил си в подобна ситуация, нищо не си направил, но иначе е много лесно...

Andy_pu
11-24-2014, 20:29
Наистина е доста лесно, но като си го направил доста пъти та и тогава го има притеснението. Все пак в крайна сметка не е кой знае какво. Съвет не влизай в "interview mode" да я разпитваш. Говори като с нормален човек. Можеш дори за да е напълно на ясно да и кажеш още със запознаването, че я мислиш за хубава и искаш да се запознаете. Едвали ще ти каже "НЕ НЕ СЪМ ХУБАВА" и след това да избяга панически. В крайна сметка трябва да отидеш при нея с мисленето, че това все пак е просто един разговор, не му придавай такава важност. Нормално човешко същество говори с друго, какво толко. Успех брато
ПС: Life begins at the end of your comfort zone.

Summer Fresh
11-24-2014, 21:29
Ако се поколебаеш още, може и да я няма следващия път.
Ако пушиш извади една цигара, направи се, че нямаш запалка и поискай от нея, представи й се след това, аз съм еди кой си, пр ми е... дрън, дрън.

Rolezzz
11-25-2014, 00:57
"Извинявай, колко е часа? Струва ми се, че стана доста късно и вече се чудя дали не съм изпуснал автобуса" След като ти отговори попитай тя кой автобус чака, попитай я къде учи, кой клас е, кой набор е, къде живее... и когато дойде момента да се разделите и кажи, че е много красива и се надяваш пак да се засечете. На следващия ден просто и намигни, ако те заговори значи може да имаш късмет. Може да си размените номерата, да излезете...и натам кой знае. Лесно и просто, нищо сложно и срамно!

de-X-ter
11-25-2014, 06:39
Ти: от един час чакам трамвай и току що забелязах, че тук и линии няма. Тук не ми нава трамвай нали?
Тя: ъъ даа...
Ти: закъснявам за среща с едно друго прекрасно момиче, можеш ли да ме опътиш как да стигна до еди-къде-си, а в замяна ще те почерпя едно кафе
(молиш я за дребна услуга, в замяна ще я черпиш, но нали в крайна сметка това целиш и ти. "другото момиче" е просто за да покаже, че не си отчаян и че си интересен, щом друга те е оценила. Така вдигаш стойността си, а и си й направил комплимент, без да бъде някъв супер банален и директен.

Това е малко по-общ вариант...иначе ако се виждате често и пътувате в една посока е още по-лесно

Ти: забелязах, че сме в една посока, а днес преди училище имам среща с една друга прекрасна девойка и бързам. Искаш ли да те закарам, че ще си хвана такси.
Тя: ъъъ не....
Ти: Ако бях сериен изнасилвач със сигурност щеше да си една от моите жертви :) Приличам ли ти на такъв?
каквото и да отговори вече си напред, защото има диалог
Вариант1 Тя: да
Вариант1 Ти: ти пък от къде знаеш как изглеждат серийните изнасилвачи (въпрос за да я обърка и да не се замисли над следващото ти изречение) Край, обиден съм...сега трябва да ми дадеш телефона си за да те изведа където поискам и да ме почерпиш каквото поискам.
Вадиш си телефона и й го подаваш, Тя все още разсъждавайки върху облика на серийните изнасилвачи вероятно ще си запише телефона. Взимаш си обатно апарата и изчезваш, оставяйки я да разсъждава

Вариант2 Тя: не
Вариант2 Ти: ми с мен няма и да разбереш. Хайде, няма да си простя ако те оставя да мръзнеш тук сама.


Успех

Andy_pu
11-25-2014, 07:35
Ти: от един час чакам трамвай и току що забелязах, че тук и линии няма. Тук не ми нава трамвай нали?
Тя: ъъ даа...
Ти: закъснявам за среща с едно друго прекрасно момиче, можеш ли да ме опътиш как да стигна до еди-къде-си, а в замяна ще те почерпя едно кафе
(молиш я за дребна услуга, в замяна ще я черпиш, но нали в крайна сметка това целиш и ти. "другото момиче" е просто за да покаже, че не си отчаян и че си интересен, щом друга те е оценила. Така вдигаш стойността си, а и си й направил комплимент, без да бъде някъв супер банален и директен.

Това е малко по-общ вариант...иначе ако се виждате често и пътувате в една посока е още по-лесно

Ти: забелязах, че сме в една посока, а днес преди училище имам среща с една друга прекрасна девойка и бързам. Искаш ли да те закарам, че ще си хвана такси.
Тя: ъъъ не....
Ти: Ако бях сериен изнасилвач със сигурност щеше да си една от моите жертви :) Приличам ли ти на такъв?
каквото и да отговори вече си напред, защото има диалог
Вариант1 Тя: да
Вариант1 Ти: ти пък от къде знаеш как изглеждат серийните изнасилвачи (въпрос за да я обърка и да не се замисли над следващото ти изречение) Край, обиден съм...сега трябва да ми дадеш телефона си за да те изведа където поискам и да ме почерпиш каквото поискам.
Вадиш си телефона и й го подаваш, Тя все още разсъждавайки върху облика на серийните изнасилвачи вероятно ще си запише телефона. Взимаш си обатно апарата и изчезваш, оставяйки я да разсъждава

Вариант2 Тя: не
Вариант2 Ти: ми с мен няма и да разбереш. Хайде, няма да си простя ако те оставя да мръзнеш тук сама.


Успех

Брато, не знам за пича пуснал темата, но на мен много ми харесаха опънарите ти и бантерите за изнасилвача. Още тези дни ще ги ползвам :D !

m1n1mal_b0y
11-25-2014, 14:54
Понеже съм мн насран помолих едно приятелче да се качи в автобуса и да и кажи вместо мен какво чувствам към нея . Утре ще ви споделя резултатите #BeliEve

Niakoitam
11-25-2014, 15:20
Понеже съм мн насран помолих едно приятелче да се качи в автобуса и да и кажи вместо мен какво чувствам към нея . Утре ще ви споделя резултатите #BeliEve

На мен някой като ми каже,че едикое си момиче някъде ме харесвало казвам нещо от рода на: "Знам знам,те много ме харесват и постоянно ми го казват." Защото наистина доста често се лигавят и ако "скоча" примерно на някоя дето само ме бъзикат това ще покаже, че едвали не съм дотолкова изпаднал,че това ми е единственият шанс.В повечето случаи ако не са ми наблизо даже и изобщо не си правя труда да ги заговоря.Така че не таи кой знае какви надежди щом твоят приятел,който може да е примерно някои който иска да избъзика нея,теб или и двамата в очите и и е казал,че ТИ я харесваш.:)

Последно някакъв едър ме прегърна в едно заведение странично и се снима с мен обяснявайки ми как една дето се оказа според слуховете 10-20 години по-голяма от мен ме била харесвала.Направо се обърнах и си отидох на нашата маса като му казах горната реплика :D