PDA

View Full Version : "Преди да умра"- Джени Даунам



Georgiievva56
11-23-2014, 18:49
Понеже след няколко дни ми е рожденият ден и приятелките ми ме питаха какво искам и аз им казах, че искам книгата "Преди да умра" на Джени Даунам. Та исках да питам, ако някой я е чел да ми каже да ли си струва .. !?

SomeRandomNerd
11-24-2014, 21:24
Да, идеята е интересна и книгата е хубава. Помня, че я прочетох на един дъх.

Georgiievva56
11-24-2014, 21:35
Да мерси мисля, че е много яка. Та за Коледа от нашите ще ги изнудя да ми купят някоя книга, но се чудя между "Моят свети Валентин" : "Делириум" - и двете са на Лорън Оливър между "50 нюанска сиво" - Е Л Джеймс ии "Вината в нашите звезди" - Джон Грийн .. Някоя друга хубава да знаете ;д;д ?

LoveInfect
11-26-2014, 18:02
OOO Преди да умра е УНИКАЛНА, друга уникално страхотна книга от същата авторка е Ти срещу мен.
50те нюанса са смотани, но ако искаш подобен жанр книги, Кросфайър са хиляда пъти по-добри от 50 нюанса в сиво, завлекателни и страстни книги които не искаш да оставиш докато не свършиш, въпреки обемът им.
Къде си Аляска на Джон Грийн, въобще не си струва и за това не съм чела и Вината в нашите звезди, от същия автор.
Делириум си струва определено, но не ми залепнаха пръстите за нея докато я четях.
Според всички книги които си споменала, се ориантирам по по-скоро романтичен вкус и за това ти препоръчвам Лесна и Когато съдбите се преплитат, наистина уникални книги които ще сгрешиш ако не прочертеш.

Georgiievva56
11-26-2014, 19:23
Ам аз съм чела "Къде си Аляска" ии "Хартиени градове" на Джон Грийн ии мнението ми е противоположно на твоето, но всеки с вкусът си и да повече по романите си падам .. А за "Вината в нашите звезди" след 4 дни на рожденият ми ден ще ми я подарят, надявам се и също "Преди да умра" , защото казах на приятелите ми да ми купят книги и аз ги орентирах към няколко, а за Делириум знам, че е страхотна и искам много да я прочета,но за жалост не я намирам .. Аз съм хвърлила око въху "Смъртта е самотно занимание" на Рей Бредбъри "Крадецът на книги" "Училище за лоши момичета" - Елиът Шрифер и "Внимавай какво си пожелаваш" - Александра Потър някоя друга хубава, защото от скоро почнах да чета и видях, че има много свестни книги <215646541