PDA

View Full Version : Кога да атакувам?



btchz.
11-23-2014, 20:33
Добър вечер, наскоро се запознах с едно момиче и мисля, че си допаднахме. Даде ми номера си, излизахме няколко пъти с нея по кафенета/бистро(само двамата излизаме). Имам чувства към нея, но не знам кога ще бъде най-удобният момент да и кажа какво чувствам към нея. Последният път, когато излизахме мислех да и кажа какво означава за мен, и какво чувствам към нея, но мисля, че беше твърде рано затова, и се разделихме само с 'чао'.. Постоянно мисля за нея, не ми излиза от ума, вечерта преди да си легна започвам да си мисля за нея.
Няк'ви съветчета да дадете?

aaaaaddddddds
11-23-2014, 20:48
Бъди мил с нея докато момента не настъпи, черпи я когато сте на вън. Мисля, че още е рано за това но все пак направи и скъп подарък да ти върже, действа 100% тествано. Говори с нея, питай я какви хобита има, говори на интересна тема за нея, прави им много комплименти, как е облечена, колко е красива, колко е хубава коса има и др. След всичките комплименти и хубави "скъпи" подаръци изчакай я да се открие, открие ли се веднъж наври го яко във гъза, изхрачи им се на челото и чуствата ви ще станат взаймни, ще изпита твоята любов. Късмет не се страхувай действай, бъди истински мъж! :)

HollyGolightly
11-23-2014, 21:06
Хвана ме жал, че ти се налага да си правиш нов акаунт, за да си отговориш в темата, та реших и аз да напиша един коментар.

shmatarok
11-23-2014, 22:18
^ :lol:

//
Просто опитай да я целунеш.

Kitty Bloom
11-24-2014, 07:41
Хвана ме жал, че ти се налага да си правиш нов акаунт, за да си отговориш в темата, та реших и аз да напиша един коментар.

хахаха :D Евала!
иначе по темата... Стигало ли се е до някакъв контакт, прегръдка, целувка? Ако само седите и си говорите едва ли момента е подходящ. Прегръщай я когато се виждате и когато се разделяте, ако не се дърпа, значи ѝ е приятно. Трябва да има по-близък контакт, ако започне тя да отвръща на инициативата с прегръдките примерно, не е безразлична. От колко време излизате? Ако не те харесва едва ли ще си губи вечерите по заведенията с теб. Ти сам ще усетиш кога е точния момент да ѝ споделиш чувствата си.

paradosou
11-24-2014, 10:16
Заглавието... :D
Точния коментар вече го имаш:

Просто опитай да я целунеш.

102
11-24-2014, 10:20
дела тряат
не думи
показвай това което искаш да изкажеш

102
11-24-2014, 10:25
или пък опитай нещо забавно от сорта на 'имам чувства към теб и искам да ти ги вкарам на едно място'

Rolezzz
11-24-2014, 10:37
^Мдам... и после "но защо ми вкара един десен в носа?"

paradosou
11-24-2014, 10:44
^Мдам... и после "но защо ми вкара един десен в носа?"
ахахаха, точно (макар че предложението не е сериозно)

102
11-24-2014, 10:50
напълно сериозно е

tori
11-24-2014, 11:12
Ахаха, „кога да атакувам“ вика. Ти крепост ли ще превземаш, бе човек?!

P.B
11-24-2014, 18:20
От btchz.: Нещо не ми идва съобщение в пощата, за да си активирам акаунта..
@HollyGolightly - Мене повече ме е жал, защото си толкова заблуден, за да си помислиш, че ми трябва да си създавам 23441 акаунта, за да си отговарям сам в темата.
@tori - К'вото падне :D:D
@Kitty Bloom - Излизали сме около 7-8 пъти, само сме се прегръщали, не сме стигали до целувки и т.н. Винаги я взимам от тях и после си я изпращам, защото "я било страх да върви сама вечерта".
@aaaaaddddddds - Колко скъп подарък? Комплименти и правя.
П.С Имаме си няк'во изградено доверие, даже самата тя ми сподели, че може да ми каже всичко без да се замисли. Не гледам да я наеба и да скъсам с нея..

G3GaSa
11-25-2014, 23:14
дела тряат
не думи
показвай това което искаш да изкажеш

въжето около шията..

per-dead
11-26-2014, 07:24
Просто опитай да я целунеш.

Да, че после да има тема "Как да я целуна? Не знам как стават тея работи"
Авторе, не започвай проект, ако не знаеш как да го завършиш.