PDA

View Full Version : Помагайте.Сварзано е с препарата Ледокаин.



PeShKu
11-24-2014, 18:03
Здр. искам да знам ледокаина използва ли се като упойка за премахване на бенки и др. тем. подобни.
Ако не някакав др. препарат да ми препорачате за упойка.
Ледокаина с рецепта ли се продава и гела саштата работа ли варши като спрея.
Ако препорачате др. препарати по вазможност да бъдат без рецепта.


Моля без вапроси закво ти е вари на лекар и др.





Мерси предварително.

anonymous708973
11-24-2014, 18:17
Не си махай бенки сам в НИКАКЪВ случай!!

IviG
11-24-2014, 18:58
М да ти определено си за лекар, защото нещо не ти е вред щом мислиш сам да си махаш бенки...

sladkalady
11-25-2014, 16:07
Казва се Лидокаин...

marilyn
11-25-2014, 16:56
Казва се Лидокаин...

+++

И не знам от къде ти е хрумнало сам да си махаш бенки. Не си добре.

draid
11-25-2014, 17:18
Ти не може да напишеш две думи като хората тръгнал бенки да си маха. Първо се пише Лидокаин, след това гела 5% или спрея 10% изобщо не се ползват за такива работи. Бенки се отстраняват с лидокаин който се бие в обиластта с помощта на игла и спринцовка. Да не обелвам дума че е доста болезнена упойка. Когато се премахват бенки обикновено се носят след това за зследване особено ако са потенциално опасни. Изрязват се и понякога доста на дълбоко. В момента имам една камара шевове на гърба заради подобна бенка. Та предвид тия работи ако смяташ че сам ще си махаш бенки, по-добре направо си режи гърлото и не се занимавай с глупости. Вече се втрещавам като видя толкова необразовани и откровено глупави хора като теб. Предполагам сигурно имаш и стерилизирани инструменти, скалпел и знаеш как да се зашиеш. Освен ако не мислиш да я изрязваш с макетно ножче и да се шиеш с черния конец от шкафа на баба ти. Явно наистина има някакъв подбор. Просто малоумните не оцеляват дълго.