PDA

View Full Version : Имам ли шанс с него?



LittleFallenAngel
11-24-2014, 18:36
Здравейте, от известно време неволно попаднах в една доста заплетена ситуация. Мисля, че започвам да се влюбвам в един приятел от нашата компания (от сравнително доста време го харесвам), но не знам дали имам някакъв шанс с него. Той не ми се обажда и не ме търси извън компанията, но пък винаги, когато излизаме заедно ме гледа в очите, когато ми говори, също така често инициира разговора , когато излизаме на дискотека или на парти, почти винаги ми предлага да ме изпрати до вкъщи...
Но пък в същото време се държи приятелски с всички, затова не знам, какво да мисля. Освен това знам за поне още 4 момичета, които си падат по него (но не мисля, че той си пада по някоя от тях).
Принципно избягвам да се забърквам в подобни любовни многоъгълници, но наистина много си падам по него.
Мисля си за него доста често, но когато сме заедно се опитвам да не издавам или показвам чувствата си, за да не приличам на една от многото...
Какво мислите, има ли шанс да ме хареса/мислите ли, че ме харесва и имам ли шанс да започна връзка с него?

paradosou
11-24-2014, 19:13
когато ми говори, заговаря ме
Какво, какво 8-)? Това в кръга на несериозното. Мисля, че ти схванах мисълта.
Стабилно комуникативен ли е (както ми се струва), уверено ли му е поведението? Момичетата закачат ли го? Деен ли е, подхваща ли инициатива за организацията на излизанията? Ако повечето отговори са 'да', но е факт, че, както казваш, сякаш не ти обръща по-специално внимание, слабо вероятно събитията да се развият в полза на желанието ти. Не губи надежда де, аз си падам по надъхвациите (като става въпрос за други хора обаче 8-)). Съвсем възможно е например да мисли за предишната си приятелка, тепърва да му се зараждат симпатии към теб и да предпочита първо да се изясни със себе си... Намират се доста варианти, обаче надали ще са чак объркващо количество.
Кажи за какво говорите като сте двамата, ако ти е криво опитва ли се да ти оправи настроението, проучва ли ти мнението по random въпроси, правил ли ти е комплименти за външност, докосвал ли те е уж случайно... Стана ми интересно ще имате ли развитие, така че какво ще кажеш да вдигнеш темата като се случи 8-)?

LittleFallenAngel
11-24-2014, 19:23
Какво, какво 8-)? Това в кръга на несериозното. Мисля, че ти схванах мисълта.
Стабилно комуникативен ли е (както ми се струва), уверено ли му е поведението? Момичетата закачат ли го? Деен ли е, подхваща ли инициатива за организацията на излизанията? Ако повечето отговори са 'да', но е факт, че, както казваш, сякаш не ти обръща по-специално внимание, слабо вероятно събитията да се развият в полза на желанието ти. Не губи надежда де, аз си падам по надъхвациите (като става въпрос за други хора обаче 8-)). Съвсем възможно е например да мисли за предишната си приятелка, тепърва да му се зараждат симпатии към теб и да предпочита първо да се изясни със себе си... Намират се доста варианти, обаче надали ще са чак объркващо количество.
Кажи за какво говорите като сте двамата, ако ти е криво опитва ли се да ти оправи настроението, проучва ли ти мнението по random въпроси, правил ли ти е комплименти за външност, докосвал ли те е уж случайно... Стана ми интересно ще имате ли развитие, така че какво ще кажеш да вдигнеш темата като се случи 8-)?

Здравей. благодаря за отговора. Извинявам се за обърквацията, ха-ха, от бързане, малко съм оплескала описанието. Относно въпросите ти - доста е комуникативен, понякога инициира излизанията, но не чак толкова често, доста от момичетата, които познавам, го харесват (особено едно, което опита малко "по-агресивен" флирт, а на него това не му хареса; за другите знам, защото те са ми споделяли).
За разговорите - често ми разказва как е минал денят му, интересни истории, които са му се случили, пита ме относно random въпроси... Правил ми е комплименти за външността ми, доста често ме докосва, когато ми говори (и не го прави с всички).
Може би трябваше да спомена, че не е българин - от Дания е (ако това има значение).
Определено ще пиша, ако нещо се случи.

IviG
11-24-2014, 19:31
От това, която описа си мисля, че просто е общителен. Най- добре изчакай удобен момент и му признай чувствата си . Докато не му кажеш няма как да знаеш със сигурност какво му е в главата. А от това да стоиш и да се чудиш съм стигнала да извода,че няма никаква полза.

dim_da_me_niama
11-25-2014, 07:56
Явно този тип си има самочувствието и знае, че е харесван, определено е доста комуникативен, явно. Това, че те гледа в очите, когато си говорите, не значи нищо, може би само израз на добро възпитание :):):):):):) Аз лично не бих направила нищо, ако той те харесваше и искаше нещо от теб, мисля, че досега щеше да го е показал по по-сериозен начин.

RapExotic
11-25-2014, 16:55
Явно е чалготечен тип момче. Раздава се на всички. Пробвай го за да ти мине мерака.

paradosou
11-25-2014, 17:24
^гениално

filip4eto
12-03-2014, 12:01
Явно е чалготечен тип момче. Раздава се на всички. Пробвай го за да ти мине мерака.

Ха .. да:) +1

baby_baby
12-03-2014, 12:29
"но пък винаги, когато излизаме заедно ме гледа в очите" По твойта логика значи всички се харесваме щом се гледаме в очите когато си говориме :д и нормално като се тръгваш сама да иска да те изпрати ако го интересуваше щеше да си проличи

BeTheOne
12-03-2014, 12:36
Какво е общото между това, че няколко момичета харесват момче и дали можете да сте заедно? Нормално е да има интерес, въпроса е случило ли се е нещо повече?

Изръчкай го да излезете двамата. Прекарайте време заедно. Виж как реагира спрямо теб. Намекни му, че имаш по-различен интерес към него, освен да сте просто приятели.

Шанс да се получат нещата винаги има. И си заслужава да се пробва. Очаквай обаче и негативен развой на нещата, просто бъди подготвена за различните сценарии.



Поздрави!


BeTheOne