PDA

View Full Version : Объркан съм и незнам какво да правя!



terca
11-25-2014, 14:39
Привет на всички,който ще си направят труда да отворят темата и да я прочетат.
Запознах се преди време с една жена, която наистина ми допадна много, харесах си я, обикнах си я и така стана моя .. ;д
но поради голямата разлика в годините (аз съм по малък) започнаха и караниците, болкирванята и прочие .. както и да бурята траеше по 2 дни и след това отново в същите отношения .. тя постоянно ми натяква да си намеря подходящото за мен момиче, да се откажа от нея, но не аз си я обичам страшно много и не мога да пропилея една такава любов за която съм готов да се боря със зъби и нокти, толкова да си я обичам че друга не мога да погледна.Сигурен съм че над 30 пъти сме се карали и то за глупости, напоследък и аз съм много объркан, защото не мога да преживея раздялата и не се сдържам и става ужас, а иначе когато не сме карани се се разбираме идеално, оправяме се, но и ревността ми е проблем на мен, адски много съм ревнив и то от някакви глупости .. та преди дни пак се скарахме и ми каза че това за последно било, нямала да се върне при мен и това ме убива още повече и ми дава повод да страдам, не знам и аз какво да правя вече объркан съм до такава степен че искам да съм си отново с нея и всичко да е наред..тя казва че скандали не и трябват, но аз като се закача за нещо и тя направо се изнервя и от там тръгват скандалите, вече се чудя и аз какво да правя, доста ми е криво за нея, а си я обичам адски много ...винаги когато има скандал, тя не ме търси чака аз да я търся. Ако може малко да ми изясните за ревността, че предимно за това се караме.Нещо ако имате да споделите и вие да ми кажете ще съм ви много благодарен

Извинявам се, че не съм подредил темата а съм я напляскал на бързо.

sl1nceetoo
11-25-2014, 16:36
Какво да ти се изясни за ревността?
Първо, тя основателна ли е? Ако не, то нормално да има караници.
За една връзка доверието е от изключителна важност. С тая ревност показваш, че нямаш такова.
Без доверие към въпросната, всичко се обезсмисля.

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2014, 23:51
Щеше да е хубаво да ни кажеш на колко си ти и на колко е тя!Защото ако ти си на 18-19,а тя на 25-30 е нормално да те приема за детски акъл и вече да не иска да се занимава с теб...

marilyn
11-26-2014, 12:49
а иначе когато не сме карани се се разбираме идеално,

Ко речИ? :lol:


Явно разликата в годините ви изиграва лоша шега, както и ревността ти.

baby_baby
11-26-2014, 13:35
Просто и е писнало от скандалите за няма нищо остави я не я насилвай да е с теб

lilence_cvetence
11-27-2014, 11:03
А може би тя наистина не иска да сте заедно. Замислял ли си се над това?

anna_mi6leto
11-27-2014, 13:00
Трябва да стоиш малко настрана, не я притискай, това отблъсква и малко плаши.