PDA

View Full Version : Дългоочакваният Black Friday



DimitarKavradjiev
11-25-2014, 14:15
Здравейте !
Значи от сайта Emag обявиха че на 28 ще има Black Friday най-големите намаления през годината ще са били тогава. От доста време го чакам тъй като искам да си взема Samsung Galaxy s4. Та някой да знае миналато година с колко горе-долу са го намалили този телефон или въобще бил ли е намалян ?


Благодаря ви :)

dimitar_ak
11-26-2014, 10:53
Е не се интересувах от телефони и не съм проверявал. За 800лв. купих телевизор който иначе струва 1200

Anonimka_99
11-26-2014, 13:39
Здравей! Мои приятели са си купували телефони от този сайт и те са се разваляли много бързо или просто са спирали да работят. Бяха ги връщали за поправка, но така и не им ги върнаха обратно. от там нататък не знам какво точно стана, но искам да те предупредя просто и ти си прецени дали искаш телефон от там... :)

dimitar_ak
11-26-2014, 14:00
Стоките са качествени, но конкретно за сегашния черен петък виж дали не е цигански номер с първо вдигане на цените и после слагане на уж намалена.

DouglasDr
12-04-2014, 10:14
Our friends have bought devices with this site and so they decay in a short time or simply halted functioning. That they had came back with regard to restore, but didn't provide them with again. from right now there When i don't know just what transpired, but I must advise a person therefore you merely choose whether a person telephone from right now there...






http://www.pass-4sure.us

Anonimka_99
12-08-2014, 18:38
ъмм...защо коментара ми е преведен на английски от DouglasDr. А може би е реклама на нещо. Чета коментара и ми се струва много познат...хехеххе

shamonde
03-30-2015, 08:02
ъмм...защо коментара ми е преведен на английски от DouglasDr. А може би е реклама на нещо. Чета коментара и ми се струва много познат...хехеххе



hmmm

kamelia35
11-23-2016, 20:59
Някой тази година очаква ли Черният петък? Според Вас, наистина ли магазините в България правят намаления на качествена стока или просто се правят изкуствени намаления на стока, която не върви добре?

anonymous908491
11-24-2016, 08:01
В България качествени стоки не се продават, с изключение на 2-3 магазина, не мола, а малки магазини за специализирани нещица.
черни петъци има за разкарване на залежалата стока преди новите доставки, поне е е така на запад, при нас нито има качество, нито нови неща

kamelia35
11-28-2016, 10:08
Интересно, би било добре да има някакви регулации относно промоциите, да се посочва само истински намелената цена. Защото, ако систематично се лъжат потребителите, те все по-малко ще вярват в тези дни (подобни на Черният петък), което с времето, ще ги обезсени. От което ще загубят самите продавачи.

4ernataKotka
11-28-2016, 11:17
Да, така е. Напълно съм съгласна. Би било добре да има регулации. Аз например си имам любими сайтчета, от които си пазарува, на които имам доверие. Когато планирам да си купувам нещо по-затратно, пробвам да пазарувам около някой празник. Защото знам реалната цена на продукта, който ме интересува и бих го купила, от тези, които ще дадат наистина намалена цена. И най-често, в по-малките сайтчета, може да намериш по-нормални цени. Например от https://kozelat.com/cyber-monday преди време си купих чанта за лаптоп, чисто нова за под 20 лв и е супер, поне така изглежда. А преди нея, бях си купила чанта от Техномаркет за 45 и дръжката и се скъса след 6 месеца, беше много грубо, защото си изпусках компютъра, когато се скъса, късмет изкарах, че не се счупи ((( И като цяло, потребителите на днешен ден, въобще не са защитени. Ако още от малките сайтове, можеш да се добиеш компенсация, от големите вериги, нада ли ще докажеш, че си прав. Ако имаш пари, имаш власт, нямаш пари, се подчиняваш. Това е, за съжаление.