PDA

View Full Version : Моля за съвет от момичетата <3



Necrofeear
11-25-2014, 16:42
Значи ето как седят нещата с едно момиче започнахме да излизаме да си пишем и тн в един момент ходехме всичко беше наред ... и след това бум ! Тя:искам да сме само приятели ... И аз нали не ми пукаше особено НО (винаги има но) след 1 ден тя ме попита да се разходим ... бутна ме в снега и пак започнахме да се целуваме иии пак се "събрахме" .. НО :) :Д След това пак тя искаше да сме само приятели защото не е била готова за сериозна връзка и аз нали окей няма проблеми разбрахме се че ще си дадем почивка и че ще опитаме по натам ... в този момент осъзнах че наистина я харесвам и искам да съм с нея ! Саднах се излязох с приятели и се напих ... и се целувах с 2 момичета ииии да .. след 1 ден тя ме викна и ми каза че е готова и че иска да сме заедно и аз не можех да я погледан в очите ... казах и и тя каза че ще ми прости но и трябва време (още време , добре ще поне имаме предостатъчно) след това тя направи първата стъпка след 1 - 2 седмици започна да ми пише ... и нали пак излизахме всичко беше повече от перфектно иии след 1 седмица бум .. искам да сме само приятели ... + че тя в момента има много сериозни проблеми и й идва малко в повече ..

TROLLDADLOLCAKE
11-26-2014, 22:00
Тая да няма цикъл през седмица?

Necrofeear
11-27-2014, 12:05
................

baby_baby
11-27-2014, 12:17
Просто не знае какво иска

tori
11-27-2014, 13:20
И ти се занимаваш с нея, защото... ?

JohnnaLevine
11-27-2014, 16:35
Тази не знае какво иска. Въобще не се занимавай с нея :)

LoveInfect
11-27-2014, 16:46
Може би едновременно харесва и друг..

Taylor.Swift.
11-27-2014, 18:20
[QUOTE=TROLLDADLOLCAKE;11200621]Тая да няма цикъл през седмица?
+1

me_&_my_broken_heart
11-28-2014, 15:19
Тая да няма цикъл през седмица?
Първата ми мисъл! :D :D

per-dead
11-28-2014, 15:57
Тая да няма цикъл през седмица?

+1

psychopath
11-29-2014, 22:51
с годините ще се научиш какво да правиш момиченцата, които не знаят какво искат ;)

Andy_pu
11-30-2014, 07:37
Проблема не е в цикъла на момичето, а в топките на момчето. Може и да греша звучиш в объркана ситуация и е доста основно описана. Все пак това което ми звучи, че не се държиш в отношение мъж-жена. Вземи си позицията на мъж. Не съм фен на "балканския стереотип мъж", но мисля, че в случая би помогнал да си по-агресивния. Момичетата не знаят какво искат, трябва ти да им кажеш какво искат. Не я карай да се държи като другия пол. Забавно е да те свалят, но в крайна сметка ти си дръж мястото.
by the way чудно ми е как още не са ме нападнали феминистки от форума. :D
Успех.

sokol02
11-30-2014, 17:38
Тресат я хормоните ИИИИИИ се опитва да седи на два стола, ясно е. Със последното ми гадже (аах защо се занимавам само с пикли) беше така. Преувеличаваше проблемите си, хормоните я тресяха все едно е в цикъл през ден, забелязах, че си пада по друг, но си останахме само приятели *вината пада върху мен и проблемите ѝ, виновна жена няма*. Скоро ме потърси пак, но трябва да си пълен дебил, за да повтаряш една и съща грешка отново и отново. Но ако тя е различна (не се и съмнявам ;) ) строши си главата , па после му мисли :D :D :D
Edit: Според мен се опита да дотърчи пак при мен след като другия я е искал за една нощ/не се е получило