PDA

View Full Version : Някоя интересна книга ;д;д



Georgiievva56
11-26-2014, 17:47
Някоя интересна тийн книга :D !?

prosto_chovek
11-26-2014, 19:26
Уинкс клуб.:)

Georgiievva56
11-26-2014, 19:59
Омг сериозно ли не съм ги гледала от 5 годишна та камоли да я чета някой роман или криминале ?

prosto_chovek
11-26-2014, 21:37
Стойностен роман - прочети Майстора и Маргарита според мен. Може би ще ти хареса. Криминалета не обичам. :)

Georgiievva56
11-27-2014, 08:42
Някоя по-интересна ?

Ivan4o0o0
11-27-2014, 19:54
"Тайната на жълтата стая" - Гастон Льору

криминаленце

baby_baby
11-28-2014, 11:55
"Игри на маски"

didi222
11-29-2014, 14:18
Трилогията "Игрите на глада" на Сюзан Колинс.
Поредицата "Дивергенти" на Вероника Рот (четири книги).
"Преди да умра"(!) и "Ти срещу мен" на Джени Даунам.
"Три метра над небето" и "Искам те" от Федерико Моча.
"Вината в нашите звезди"(!), "Хартиени градове", "Къде си, Аляска", "Множество Катрини","Уил Грейсън, Уил Грейсън" и "Сняг вали" на Джон Грийн (и други автори).
"Тетрадката" – Никълъс Спаркс
"Чудо" на Ар Джей Паласио
"Предимствата да бъдеш аутсайдер" на Стивън Чбоски
"Делириум" и "Пандемониум" на Лорън Оливър.
"13 причини защо" на Джей Ашър
Трилогията "Изборът" на Кийра Кас.
"Шерлок Холмс и Отрядът от улица Бейкър" на Трейси Мак, Майкъл Ситрин (климинале).
Щом харесваш криминалета, всичко на Агата Кристи. :) :)

prosto_chovek
11-29-2014, 17:37
Книги, които на мен ми са се сторили интересни и съм разгледал в поелсените 3 месеца, освен тази, която споменах по - горе:

Трима души в една лодка;
Фермата на животните (препоръчвам горещо, много е актуална) :)

Lilanda
11-30-2014, 14:16
Трилогията "Игрите на глада" на Сюзан Колинс.
Поредицата "Дивергенти" на Вероника Рот (четири книги).
"Преди да умра"(!) и "Ти срещу мен" на Джени Даунам.
"Три метра над небето" и "Искам те" от Федерико Моча.
"Вината в нашите звезди"(!), "Хартиени градове", "Къде си, Аляска", "Множество Катрини","Уил Грейсън, Уил Грейсън" и "Сняг вали" на Джон Грийн (и други автори).
"Тетрадката" – Никълъс Спаркс
"Чудо" на Ар Джей Паласио
"Предимствата да бъдеш аутсайдер" на Стивън Чбоски
"Делириум" и "Пандемониум" на Лорън Оливър.
"13 причини защо" на Джей Ашър
Трилогията "Изборът" на Кийра Кас.
"Шерлок Холмс и Отрядът от улица Бейкър" на Трейси Мак, Майкъл Ситрин (климинале).
Щом харесваш криминалета, всичко на Агата Кристи. :) :)
Нещо по-комерс не можа ли да ѝ предложиш? Единствено за Агата Кристи и Никълъс Спаркс съм съгласна и то на Спаркс пак си казала възможно най-скучната книга. Има толкова много по-стойностни.

Не чета като цяло криминалета, но....

Като цяло започни с "Колелото на времето". Като я прочетеш се обади пак да ти препоръчам друго. :ДДДДДДД Това в кръга на шегата, разбира се. Други интересни книги:
Няколко на Стивън Кинг:
"Сейлъм'с лот" - в момента я чета, останали са ми 20-тина страници и не искам да я приключвам, защото е уникално яка. :Д
"Сиянието"; "Гробище за домашни любимци" и разбира се "То". Като цяло всичко на Стивън Кинг трябва да се прочете. :Д

Четирилогията "Наследството" на Кристофър Паолини също е добра, до момента съм в началото на първата част, но все пак силно я препоръчвам.

Друго, друго....Не се сещам за сега, ако случайно ми хрумне нещо, ще драсна пак. :Д

102
11-30-2014, 14:20
да ви сера на тийн книгите

Dagichka
11-30-2014, 19:17
"Десет малки негърчета" или което и да е било от Агата Кристи

Georgiievva56
12-01-2014, 06:32
Три метра на небето съм гледала и двете части днес ще ми подаряват пандемониум защото е нямало в книжарницата после преди да умра също и вината в нашите звезди .. Тетратката съм го гледала, но мисля все пак да видя останалите