PDA

View Full Version : ПОМООЩ ! какво да направя за да запазя това което обичам !



Teryy
11-26-2014, 17:22
От 7 годишна живея с майка си, но последната година нещата се промениха, напусна работа и не иска да работи.. остана и без мъж.. Заради безпаричие бях принудена да отида да живея с баща ми, НО имам връзка с момче от 3 години, в момента той е извън страната.. турчин е и баща ми разбра за него, оттам тръгнаха много скандали помежду ни, постоянно ми казва " блокирай го, нямаш никаква работа с такъв човек, той не е за теб" Мислех да се върна при майка ми но тя не иска да работи и положението там няма да е никак добре, аз все още уча, на 18 съм, но съм 11 клас.. повтарям една година. Ако започна работа и се върна при нея, тя ще ме изнудва за пари.. и ще разчита на мен. Ако остана при баща си, трябва да се разделя с приятеля ми.. Не знам какво да правя.. А точно него не искам да го натоварвам с този проблем излишно, защото той в момента няма какво да направи.. казва ми "с проблемите си сама се оправяй, гледай да си оправна, аз не мога да ти помогна като съм тук, не разчитай на никой " Вие какво бихте направили ако бяхте на мое място ? Не искам да го губя само защото баща ми е против него... само с него се чувствам добре..

prosto_chovek
11-26-2014, 17:31
Започнете работа с приятеля ти и се съберете на квартира заедно или почни някъде, където да взимаш 500 лева поне и си вземи малка квартира и не ходи нито при майка ти, нито при баща ти. С две думи, стани самостоятелна.

anna_mi6leto
11-27-2014, 07:56
Какво очакваш да направи баща ти, ако не се разделиш с приятеля си?

filip4eto
12-03-2014, 12:03
Отстоявай си правата и желанията.

RapExotic
12-24-2014, 17:31
Подготвяй прашките за Холандия ..