PDA

View Full Version : Проблеми с майка ми...



Amelie
11-26-2014, 18:28
Здравейте! Искам вашите съвети, за следната ситуация... С майка ми много често се караме и то за едно и също нещо... Не мога да спомена причината, тъй като е прекалено лично... Моля Ви, кажете ми как да прекратя скандалите между нас...! Много ще съм Ви благодарна!

anna_mi6leto
11-27-2014, 07:54
Опитай се да обсъдиш проблема спокойно с нея. Явно и двете трябва да направите някакви компромиси, за да се стигне до правилното решение.

Tancuvam
11-27-2014, 12:16
И аз се карах с майка ми и мислех, че тя няма да ме разбере, докато един ден изпаднах в много гадна ситуация и единствения човек, който ме защити беше тя! От тогава постепенно започнах да си споделям с нея, тя стана по-спокойна и отношенията ни се подобриха!

MeL0
11-28-2014, 10:30
Отношението между тинейджър-родител винаги е било трудно.
И аз доста често се карам с моята майка и то за дреболии, за неща, които изобщо не заслужават да се хабят мозъчни клетки. Както по-горе се спомена - поговорете. Изяснете причината за скандалите, обсъдете проблема - решето го. Ще видиш, че когато и двете разберете от къде тръгват нещата и поправите това, то всичко ще се поуспокои. Няма спор, че караниците никога няма да престанат, но винаги е било така и ще бъде така.

Rabalka
11-29-2014, 06:42
Е без да кажеш за кво екак да ти кажем кво да правиш