PDA

View Full Version : Спиране на автоматичното пускане на клипове в Youtube



girl91
11-26-2014, 18:56
Има ли начин да спра автоматичното тръгване на клипове от Yotube?
Преди използвах Мозила и не знам как, но като натисна върху някой клип той не тръгваше автоматично, тръгваше когато аз го пусна. Сега използвам Хром и клиповете се пускат автоматично след зареждане на youtube страницата.

JDeel
11-26-2014, 23:20
Ще да е от някой плъгин само. Виж какви плъгини имаш в Мозилата и ако някой ти се стори като виновника за това, потърси си го и за Хром.

Иначе за Хром намерих един, ама не работи. Из опциите на тубата не се намира нищо по въпроса. Но и защо ти е в крайна сметка. Всеки плъгин ползва някакви ресурси, та колкото по-малко плъгини - толкова по-добре. А това да си тръгват клиповете сами си е нормално, защо въобще ще отваряш линка на някой клип ако няма да го гледаш?

Auriss
11-27-2014, 08:47
^ встрани бара като си харесаш повече от един клип и решиш да ги нацъкаш със средния бутон е неприятно да ти се налага да помпаш ctrl+tab и да цъкаш върху всеки клип поотделно че да ги паузираш :)

//примерно!

girl91
11-27-2014, 11:09
Сега пробвах с Мозилата - клиповете си тръгват. Не знам какво е станало, но преди докато ползвах нея не тръгваха автоматично и беше много добре.
Иначе ми трябва и за случаите, когато отварям няколко клипа и в случаите, когато ми върви някакъв аутосърф от PTC сайт... а в същото време слушам нещо в youtube и постоянно се включват звуците от клиповете, участващи в този аутосърф.

adamwi2
11-27-2014, 11:23
Здравей,защо не опиташ с добавката Flashblock мисля,че я има и за 2-та браузъра.Успех

girl91
11-27-2014, 11:43
Сложих флашблок, но по никакъв начин не спира тръгването на клиповете.

adamwi2
11-27-2014, 13:11
Здравей сега успях да седна пробвай тези стъпки при мен работят http://www.wikihow.com/Make-YouTube-Stop-Buffering [не е реклама]Успех

Auriss
11-27-2014, 15:01
^гений !

същински гений !

girl91
11-27-2014, 15:40
Сложих приложението, на настройки на Плеър-> Автоматично пускане отмятам Забрани автоматично пускане, но клиповете продължават да си се пускат.

adamwi2
11-27-2014, 15:45
Ами незнам нямам никаква идея.Пробвай да смениш браузъра или да сложиш по-стара версия.Успех

girl91
11-27-2014, 17:17
С ето това клиповете не тръгват - https://chrome.google.com/webstore/detail/magic-actions-for-youtube/abjcfabbhafbcdfjoecdgepllmpfceif
Направо я махам другата програма.Благодаря все пак за отговорите.

npp
11-27-2014, 17:20
можеш и да забраниш автоматичното активиране на shockwave flash от меню add-ons на браузъра, в firefox: Ctrl+Shift+A или меню 'Tools' --> 'Add-ons' след това 'Plugins', там трябва да промениш опцията 'Always Active' на shockwave flash с 'Ask to Active', в chrome: chrome://settings или меню 'Settings', кликваш върху 'Show advanced settings...' и намираш меню 'Privacy', там кликаш върху бутона 'Content settings...' и от менюто, което ще излезе намираш 'Plug-ins' където трябва да кликнеш върху 'Click to play', като можеш да настроиш и изключения от 'Manage exceptions...', след което кликаш върху бутон 'Done' - след промените може да се наложи да затвориш браузъра и после пак да го стартираш за да се активират