PDA

View Full Version : Имам нужда от любов......



byby0202
11-26-2014, 21:09
Омръзна ми все да съм сама.Дразня се и се радвам на другите двойки.На мен все ми се лепят момчета,които искат само секс от мен.Мога толкова много да дам,но няма на кого.На 20 съм,омръзна ми от игрички..Някакви съвети? :(

TROLLDADLOLCAKE
11-26-2014, 21:49
Търсиш под вола теле.Ако си мислиш,че ще намериш някой,който да те уважава и да не те иска само за секса във някоя чалготека или фейсбук - избий си го от главата.Просто явно или си даваш твърде висока цел,или се занимаваш с пълните балъци ИЛИ им даваш повод да те искат само за секс.Я с външния ти вид, я с държанието ти.

nIk1
11-26-2014, 22:01
I az otdavna si tursq neshto seriozno samo, che pri men osnovno "leki momicheta".

FemaleEyes
11-26-2014, 22:24
Понеже съм момче ти казвам че не познавам приятел които да не мисли за секс... всички момчета са такива и рядко се намират момчета които се интересуват само от любов. Аз примерно преди като погледна някое красиво момиче и първото нещо за което си мисля беше секс... вече не съм такъв но сметни щом и аз които ти казвам това съм мислел за секс..? Сама си прави изводите, недей слуша хората. Да знаеш че такова момче няма да намериш.

s0b1esk1
11-26-2014, 22:33
имам нужда от S-класа...
Омръзна ми все да я нямам. Дразня се и се радвам на другите S-класи. На мен все ми харесват коли над 150 хилки. Не мога толкова много да дам, но нямам и парите. На 22 съм, омръзна ми от игрички..Някакви съвети?

Рипка
11-26-2014, 22:39
А правиш ли нещо за да не си сама ?

marilyn
11-27-2014, 08:07
На мен все ми се лепят момчета,които искат само секс от мен.
Вероятно виждат само това в теб, а не и нещо повече. Помисли си дали не трябва да си промениш обкръжението, поведението или нещо друго. Ние няма как да ти помогнем и не знам какви съвети очакваш да ти дадем. Просто излизай с повече хора.

per-dead
11-27-2014, 08:15
имам нужда от S-класа...
Омръзна ми все да я нямам. Дразня се и се радвам на другите S-класи. На мен все ми харесват коли над 150 хилки. Не мога толкова много да дам, но нямам и парите. На 22 съм, омръзна ми от игрички..Някакви съвети?

+1

102
11-27-2014, 09:56
На мен все ми се лепят момчета,които искат само секс от мен.Мога толкова много да дам,но няма на кого.

очевидно има какво да дадеш

baby_baby
11-27-2014, 12:20
Търсиш под вола теле.Ако си мислиш,че ще намериш някой,който да те уважава и да не те иска само за секса във някоя чалготека или фейсбук - избий си го от главата.Просто явно или си даваш твърде висока цел,или се занимаваш с пълните балъци ИЛИ им даваш повод да те искат само за секс.Я с външния ти вид, я с държанието ти.

+ Напълно подкрепям

psychopath
11-29-2014, 22:48
Какво например можеш да дадеш?

Andy_pu
12-01-2014, 07:04
имам нужда от S-класа...
Омръзна ми все да я нямам. Дразня се и се радвам на другите S-класи. На мен все ми харесват коли над 150 хилки. Не мога толкова много да дам, но нямам и парите. На 22 съм, омръзна ми от игрички..Някакви съвети?

+1 Много истиснски е пича зад иронията. Иначе на 20 искаш любов ... еми не. По-добре се забавлявай на 20 за да не стане на 40 като си семейна, да търсиш забавление. Изживей си годините когато им е времето.