PDA

View Full Version : Seriozen problem s krusta, help!



nIk1
11-27-2014, 17:28
Izvinqvam se za maimunicata, ama nqmam na tela fonetika.
Avgust mesec si napravih neshto krusta ili po tochno grubnachniq stulb, hodih na ortoped, napravi mi snimka i kaza, che nqkuv nerv imam zatisnat, i nqkvi laina mi predpisa, no nikakuv smisul. Sled 1 mesec pak otidoh, tozi put mi vika che mi e razmesten grubnaha, i me prati na fizeoterapiq. Dve sedmici hodih na nagrevki i drugi neshta, no pak ne mi mina. Sushto taka da spomena, che kolenata leko me ponabolqvat sled tazi kontuziq... Chudq se kakvo da pravq, na chekrakchiq li da otida? Imate li nqkakva ideq?

an7raks
11-27-2014, 17:47
na chekrakchiq li da otida?
НЕ!

nIk1
11-27-2014, 17:50
НЕ!

Zashto ne i kakvo togava?

an7raks
11-27-2014, 18:09
Защото може да те осакати за цял живот, примерно? Копче не можеш да му кажеш после.
Не знам, продължавай да ходиш по доктори, все на някой кадърен ще попаднеш.

nIk1
11-27-2014, 18:22
Защото може да те осакати за цял живот, примерно? Копче не можеш да му кажеш после.
Не знам, продължавай да ходиш по доктори, все на някой кадърен ще попаднеш.

I ti si prav donqkude, ama sum chuval dobri otzivi ot edin priqtel i se chudq...

an7raks
11-27-2014, 18:25
Аз отзиви не съм чувал, ама мога да те заведа при човек, който остана на легло след подобни интервенции, но във връзка с краката...

cunt
11-27-2014, 18:48
отиди на ортопед в Горна Баня или във ВМА в София..

nIk1
11-27-2014, 19:03
Аз отзиви не съм чувал, ама мога да те заведа при човек, който остана на легло след подобни интервенции, но във връзка с краката...

Samo me naplashi chovek :D emi edin priqtel imashe problem i hodi i mu pomogna, ama ne znam veche... To mi pisna

nIk1
11-27-2014, 19:06
отиди на ортопед в Горна Баня или във ВМА в София..

nqmam vqra veche na tiq ortopedi chovek, gledat samo kak da ti vzemat parite ili, ako si s napravlenie da minesh naburzo, no vse pak kakto kaza an7raks se nadqvam da slucha na nqkoi dobur

cunt
11-27-2014, 21:34
nqmam vqra veche na tiq ortopedi chovek, gledat samo kak da ti vzemat parite ili, ako si s napravlenie da minesh naburzo, no vse pak kakto kaza an7raks se nadqvam da slucha na nqkoi dobur

В Горна Баня работят най-добрите ортопеди в България. Това си е факт ,така че не знам на кой по-добър от тях ще "случиш". И ти казвам от личен опит ,че на мен са ми помогнали :) във ВМА като цяло лекарите са добри ,така че ти си преценяваш вече къде да ходиш и какво да правиш ,аз ти давам съвет просто :)

an7raks
11-27-2014, 21:43
За Горна Баня и аз съм чувал, че са едни от най-добрите за лечение на травми.

Samo me naplashi chovek :D emi edin priqtel imashe problem i hodi i mu pomogna, ama ne znam veche... To mi pisna
Не исках да те плаша, но те предупреждавам просто. В масовият случай, това са хора без медицинско образование и често нанасят повече вреди, отколкото лекуват... Ти си прави сметката. ;)

nIk1
11-27-2014, 21:58
Shte vidq i shte go izmislq. Blagodarq vi, na dvamata, vse pak!