PDA

View Full Version : единствената



ultra_skyline
11-27-2014, 19:34
Здравейте.Не знам точно как да започна затова ще я карам направо.Тази година съм студент първи курс и мога да кажа, че срещнах момичето, което винаги съм търсил.Просто тя е всичко, от което се нуждая.Привързах се ужасно много към нея и може би сгреших много.Вече минават повече от 2 месеца откакто се познаваме лично и сме си много близки.Всяка вечер я изпращам до тях, прегръщаме се постоянно.Понякога я целувам по бузата.Правя й всякакви изненади и подаръци.Целият ми свят рухна, когато ми каза, че нищо няма да се получи между нас.Харесвам я ужасно много и наистина само тя може да ме направи щастлив.Боря се за нея всеки ден и правя какво ли не за да ми даде шанс да се докажа пред нея.Каза ми, че й ставало гадно, защото съм се държал много добре с нея, а тя не изпитва нищо към мен.Просто не си представям живота без нея, защото досега съм бил с някакви несериозни момичета, а тя е всичко, което някога съм искал.Всеки ден й казвам какви ли не хубави неща, правя й супер много комплименти и всичко, което казвам го мисля наистина.След всяко мило нещо, което кажа тя ме поглежда и се усмихва.Става ми много готино, но вътрешно се изяждам, че не мога да я имам.Въпреки всичко ще се боря за нея, колкото и да ми коства това.Мисля тези дни да й подаря нейна снимка, нарисувана на лист.Смисъл имам познат, който рисува много добре и ще го помоля да я нарисува на лист и мисля да я изненадам.Дали ще успея да я зарадвам и какво мислите като цяло за ситуацията ми ? :)

GuardianAngel
11-27-2014, 20:08
Мисля,че се набутваш сам приателю...харесал си сериозното момиче,само че не си харесал ТВОЕТО сериозно момиче.Тя ти е казала ''не'' значи те иска и те възприема само като приател и така и е добре.Каквото и да кажеш и каквото и да направиш нищо няма да се промени,човек неможе да си самовъзпроизведе чувства които няма за да направи друг щастлив,просто такъв е живота.И стига с тези ''Не си представям живота си без нея", няма да доиде края на света нито пък ще си първият или последният които ще се влюби,просто си продължи живота без нея и толкова иначе тоя път дето си подхванал води до батака за теб...Това,че тя ти се усмихва и ти дава да я гушкаш и целуваш неозначава нищо ако тя няма чувства към теб пък и момичетата обичат вниманието както и да се чувстват харесвани.Казвам ти го за да нестрадаш допълнително не се бори въпреки всичко не си заслужава разбираш ли ? Ако тя те харесваше щях да ти кажа друго,но в този случай тя просто не те иска като нещо повече от френд.Ако продължаваш ще изхарчиш един куп пари,един куп нерви и най-вероятно ще я виждаш в прегръдките на друг...по добре намер твоето момиче което ще сподели това което чувстваш и правиш за нея.А и такива неща като единствената няма не се заблуждавай,че ще страдаш много.Успех !

golemiq_korab_minava
11-27-2014, 20:25
не.
спри до там, докъдето си стигнал и не прави нищо

запазете приятелските си отношения, не се отказвай от нея категорично, защото 2 месеца са нищо, може да те обикне, но е твърде малък този шанс.

не бъде филмар, не прави нищо!

nIk1
11-27-2014, 20:34
Eh eh eh, v jivota se vlubvame i iskame, vse poveche i poveche, hora, koito ni otbluskvat..

pinkblood
11-28-2014, 19:48
Такаааа значи .. ние момичетата мразим някой да ни диша във врата , а ти точно това правиш явно. Сега ще говоря от мое име , защото на някои момичета им допада момчето да е нежно , но на мен лично не е ми е направило впечатление,че и с много други приятелки е така. Аз мразя някой да ме обсипва с комплименти , постоянно да ми се обяснява в любов и да се държи (ще се изразя малко грубо) жалко . Направо ми е жалко наистина като видя някое момче да ми лази в краката. Всяка жена се радва да има до себе си един сериозен мъж , по моите харесвания - и малко мрачен , студен ,по-мълчалив . НЕ казвам , че харесваме груби момчета и НЕ казвам ,че не обичаме от време на време да чуваме, че сме красиви и да ни подаряват някоя розичка ,но това да се случва през време , а не постоянно ! Когато получаваме всичко внимание то не ни интересува , но когато то е оскъдно започваме да го търсим . Не я притискай , не и досаждай . А и може наистина да не си човека за нея . Понякога и най-идеалният човек да се появи пред теб приемеш ли го като приятел няма как да създадеш чувства. Ако виждаш ,че няма как да се получат нещата с нея откажи се - докато е време :)

baby_baby
12-01-2014, 16:13
Не й се бутай не те иска каквото и да направиш няма да и промениш мнението

marilyn
12-01-2014, 16:27
Няма какво да направиш, била е искрена, казала ти е, че няма как да се получи между вас. Не ставай досаден и си останете приятели.

NomNomNom
12-01-2014, 19:28
Започни да я игнорираш и да не й правиш комплименти, или й кажи , че нещо което е облякла, не й стои толкова добре.
Общувай с нея, но спри да си мил и й показвай какви недостатъци има.
Хвани си друга, и й разказвай за нея.
Ако изревнува, има шанс. Ако не, не .

ultra_skyline
12-03-2014, 10:21
Благодаря за мненията.Вчера я изненадах приятно и много се зарадва, но ми каза, че не иска повече да й подарявам разни неща, защото й ставало супер гадно.Много пъти се опитах да й кажа да ми даде поне мъничко надежда.Понякога чувствата се появяват след време.Сигурен съм, че всички около нас ще ни се радват смисъл нашата компания и тя го знае.Казах й, че ще ме направи най-щастливото момче на земята.Просто не мога да живея без нея.Има ли шанс ако я задържа като приятелка след време да се получи нещо, защото тя в момента не иска връзка с никого и знае, че аз имам сериозни намерения ?

NomNomNom
12-03-2014, 10:56
Благодаря за мненията.Вчера я изненадах приятно и много се зарадва, но ми каза, че не иска повече да й подарявам разни неща, защото й ставало супер гадно.Много пъти се опитах да й кажа да ми даде поне мъничко надежда.Понякога чувствата се появяват след време.Сигурен съм, че всички около нас ще ни се радват смисъл нашата компания и тя го знае.Казах й, че ще ме направи най-щастливото момче на земята.Просто не мога да живея без нея.Има ли шанс ако я задържа като приятелка след време да се получи нещо, защото тя в момента не иска връзка с никого и знае, че аз имам сериозни намерения ?

Текущата ти стратегия ОЧЕВАДНО не работи.
Да я продължаваш, и да чакаш, не е наивно, а е простотия.

Това, че ти си добър и мил, и че приятелите ви ви харесват заедно, не означава, че това ще я накара да си мокри гащите като си мисли за теб.

AngelBelchev
12-03-2014, 11:57
Имаш шансове ако се отдръпнеш малко от нея. Съвсем не е сигурно, че ще сработи, но твоята "тактика" ти сваля цената в очите й. Престани с тия комплименти, молби, услуги, прегръдки, целувки по бузата... Прегръдки и целувки по бузата? ... Покажи се малко по-студен иначе ако продължаваш така, не само, че булката няма да ти върже, ами ще почне да споделя за теб на приятелките си и повярвай ми няма да е "оле колко много ме кефи тоя," а по-скоро "този ме задушава, дадох му да разбере, че няма да стане, а той все се надява и надява."
И какви са тия глупости - не мога да живея без нея, тя е единствената? Ти казваш, че е точната при условие, че те реже постоянно? Путка, лице, крака, задник - всичко това е просто маркетинг - не се оставяй на маркетинга да те подведе. Бил съм с достатъчно жени за да твърдя съвсем откровено, че единия външен вид е на практика нищо когато говорим за по-продължителна връзка. Ти би ли искал да чукаш нещо, което ти къса нервите постоянно и на път за магазина ти изръси "бебчо... знаеш ли кво се сетих... не сме се карали от ЧЕТИРИ ДНИ (реална моя случка)". По-важното е да се разбирате, а очевидно не сте на едни вълни. Не те съветвам и да се променяш заради нея, защото реално ти слагаш една маска с кратък "срок на годност" - тая твоя маска ще падне в някакъв момент.
Моето съвет, брато, е да бягаш от тая мома и да се огледаш за някоя, с която вървите в една посока ако мога така да се изразя. Някоя, която я усещаш, че си струва и е за теб. И ако се запознаваш с някоя, която те кефи, гледай да не й станеш най-добрата приятелка, покажи, че имаш интерес, но не се натрапвай. Гледай да си тежиш на мястото, дай й да разбере какво искаш, абе като цяло покажи й къде е тестостерона. And for the love of God - никакви целувки по бузите освен ако не са гъзни...

ultra_skyline
12-04-2014, 18:46
AngelBelchev-ще опитам да се дистанцирам, още повече, че наближава зимна ваканция, а после сесия и без това няма да се виждаме много много.Мерси за съвета.Просто не мога да се откажа от нея.Едва ли някога ще се влюбя така както сега.Ако я видя с друг не знам дори как ще реагирам, а тя ми каза, че рано или късно ще бъде с друго момче...

AngelBelchev
12-05-2014, 05:55
Боли те фара, че ще е с друг; не сте женени, нямате деца, нямате и 5 минути връзка даже... това е естествения ход на нещата. На практика тя нищо не ти е дала, че да не можеш без нея.