PDA

View Full Version : Не мога да изразя колко мразя България.



Страници : [1] 2 3

FemaleEyes
11-27-2014, 20:20
Имам много големи мечти и една от тях е да се махна от тая шибана държава пълна с болезнени спомени и криза навсякъде... СТОТИЦИ ХОРА СЕ САМОУБИВАТ ЗАРАДИ ТЪПАТА КРИЗА А КАТО ЖИВОТА МИ НЕ СТРУВА НЯМЯМ ДОРИ ПАРИ ЗА ШИБАН АЛКОХОЛ! Живея в шибана къща, имам тъпо семейство, имах тъпи приятели(вече нямам никакви и не съжалявам), живота ми няма смисъл но всичко е ок аз го преодолявам с алкохол! И СЕГА ВЪПРЕКИ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ШИБАНИ ПРОБЛЕМИ СЕ ОКАЗВА ЧЕ НЕ МИ СТИГАТ ПАРИТЕ ЗА АЛКОХОЛ??????????????????????? ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА НО НЕ МОГА ЗАРАДИ КУП ПРИЧИНИ И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗАЩОТО НЯМАМ ШИБАНИ ПАРИ! АКО ИМАХ СИЛАТА ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ ВСИЧКО КОЕТО ВИДЯ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ ГРОЗНО В ТАЗИ СКАПАНА МИЗЕРНА БЪЛГАРИЯ!!! НЕ МОГА ДА ИЗРАЗЯ КАКВО БИХ НАПРАВИЛ АКО МОЖЕХ

HollyGolightly
11-27-2014, 22:06
1. Не викай, невъзпитано е
2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
3. От себе си не можеш да избягаш

galaxy29
11-27-2014, 22:38
1. Не викай, невъзпитано е
2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
3. От себе си не можеш да избягаш
:Д кефиш ме

не ни трябват отрепки като теб в хубавата ни страна, събирай парички и се махай на готовото

anonymous708973
11-28-2014, 07:25
Бе, какво се връзвате на някого, който пише с включен капслок, претендира да е момче с никнейм и аватар на момиче?
Смятайте, щом аз ви казвам, че е ненужно да се връзвате, колко е зле положението 8-)

FemaleEyes
11-28-2014, 13:28
:Д кефиш ме

не ни трябват отрепки като теб в хубавата ни страна, събирай парички и се махай на готовото

Знаеш ли подобни коментари как ме дразнят? Ако беше от моя град щях вместо да си пазя последните 20 лева за храна щях да ги дам за бензин за да ти запаля колата... не ви трябват отрепки като мен в хубавата ви страна? Я кажи колко самоубийства станаха в "хубавата ви страна" тази година? Колко хора се самоубиват заради кризата и така нататък?? За теб страната е хубава защото ти не си един от тези които страдат нали? Напълно сериозно ти казвам че щях да те убия ако го беше казал/а това пред мен. Ти си богат/а и щастлив/а за сметка на моето щастие.. хората като теб са щастливи за сметка на щастието на някой друг! И въпреки тези бедствия, самоубийства и глад в държавата ти казваш "хубавата ни страна". Да, личи си че не си от тези които страдат но ти пожелавам да станеш за дето много ти знае устата.

galaxy29
11-28-2014, 13:30
хахахах

FemaleEyes
11-28-2014, 13:40
1. Не викай, невъзпитано е
2. Кое те кара да мислиш, че която и да било друга държава те чака с отворени обятия да емигрираш?
3. От себе си не можеш да избягаш

Каквито и да са хората там поне има работа. Аз винаги съм искал да отида в америка ... да се махна от тая скапана държава пълна с цигани(добре че не съм и аз циганин). Не че съм расист но какви спомени съм имал и как съм бил пребиван от цигани.. но също така съм виждал и добри цигани хора които не ме посрещат с подигравки, вместо това си разказваме всякакви шеги и се смеем но да имам приятели не ме прави щастлив. МОЖЕШ да избягаш от себе си, предимно с алкохол. Аз щом си пусна малко Метъл и започна 3-тата бира аз направо се отделям от този свят и започвам да си фантазирам всякакви неща... лошото е че изтрезнявам. Случайно да целиш нещо с тези 3 точки? Или това е поредния ти излишен коментар?

shmatarok
11-28-2014, 13:41
Смешко, успокой малко топката. От известно време ти следя мненията и жалките теми, вземи поработи малко над комплексите и себе си като цяло.

FemaleEyes
11-28-2014, 13:44
Смешко, успокой малко топката. От известно време ти следя мненията и жалките теми, вземи поработи малко над комплексите и себе си като цяло.

Смешко си ти за дето мислиш че живота е само детска градина, даскало, работа и накрая пенсия.

FemaleEyes
11-28-2014, 13:45
хахахах

Няма какво да кажеш защото съм прав ли?

shmatarok
11-28-2014, 13:58
Смешко си ти за дето мислиш че живота е само детска градина, даскало, работа и накрая пенсия.

:lol:
Напивай си се с бира тогава. Наздраве!

FemaleEyes
11-28-2014, 14:00
От всичко най-много ме е яд че колкото повече си живеете и сте щастливи толкова повече страдам аз. На всичкото отгоре говорите против мен... това вече е прекалено. Не бих се замислил за това дали да ви убия.

FemaleEyes
11-28-2014, 14:04
:lol:
Напивай си се с бира тогава. Наздраве!

Добре, какво ми трябва за да си купя бира? Пари! От каде се вземат пари? Дават ти ги срещу малко/много раобта. А къде да намеря работа в България? За да намериш работа трябва да имаш връзки защото ако търсиш сам нищо няма да намериш... а и да намериш то ще е някаква работа за 200 лева.... това ти казвам че дори не мога да се усамотя с алкохола а той е единственото нещо което ми помага.

shmatarok
11-28-2014, 14:29
Ако мислиш, че където и да отидеш в чужбина, веднага ще си намериш работа, доста се лъжеш. :) Никой никъде не те чака с отворени обятия и списък с длъжности, от които да си избереш.
Пак ти казвам - само че сериозно този път, поработи над себе си.

anonymous708973
11-28-2014, 15:12
Аз отказвам да повярвам, че това не е трол :Д

galaxy29
11-28-2014, 15:14
ако не е трол, заканите му за убийство може да са истински :{

FemaleEyes
11-28-2014, 19:00
Ако мислиш, че където и да отидеш в чужбина, веднага ще си намериш работа, доста се лъжеш. :) Никой никъде не те чака с отворени обятия и списък с длъжности, от които да си избереш.
Пак ти казвам - само че сериозно този път, поработи над себе си.

Леля ми може да ме уреди да работя в Гърция. Аз знам английски а той се говори навсякъде... когато ме извикат от Гърция с готова работа и квартира тогава може. Поне мога да изкарам някои лев а не тука месеци наред да стоя безработен... какви тъжни истории съм чел не е за вярване. За хора които си продават бъбрека защото са зле с парите... даже един човек е бил безработен цяла 1 година.

FemaleEyes
11-28-2014, 19:14
ако не е трол, заканите му за убийство може да са истински :{

Една сутрин в около 6 часа тогава беше много тъмно и имаше мъгла. Заведох котенцето си на полето и от мястото на което стоях се виждаше една празна улица с осветление.. прекрасна гледка а и мястото беше приятно. Носех нож в себе си и се каних да убия котенцето. Още щом опрях ножа на гърлото му аз изпитах някакво чувство, сякаш усещах живота които тече в това животно... аз се опитах да му прережа гърлото но не го направих достатъчно силно и само малко козина му падна нищо повече... почувствах се някак си неспособен да убия това котенце и за това започнах да хвърлям камъни по него и така той избяга. Изгоних го за да не го убия. Аз когато се каня да убия животно усещам някаква неспособност много ми е трудно да обясня. Докато когато съм до някой човек аз искам да го убия по най-жесток начин. Вие като видите непознат човек не изпитвате абсолютно нищо... нито го обичате нито го уважавате и така нататък. Докато аз като видя непознат човек първото нещо което изпитвам е омраза! Аз бих го пребил най-жестоко без причина въпреки че е непознат, сметни какво бих направил с човек като теб които ми дава причина да го мразя? Аз ти казвам само че ако ми го беше казал/а това пред мен бих те убил безмилостно. Мразя повече хората отколкото животните! Даже вие хората мачкате животните... не мислите за тях! Заради начина ви на живот те нямат къде да живеят...

anonymous708973
11-28-2014, 20:19
Ти не можеш да поемеш елементарна отговорност за живота си, какво пребиване?

FemaleEyes
11-28-2014, 20:40
Ти не можеш да поемеш елементарна отговорност за живота си, какво пребиване?

Според теб какво значи отговорност за собствения ми живот? Какво искаш да кажеш?

HollyGolightly
11-28-2014, 21:54
Виж какво мойто момче, на всички ни е ясно, че си трол, но ще ти отговоря, понеже ми е скучно

От почти 6 години живея в Америка, и ако си такава утрепка, за каквато се представяш, и тук няма да си намериш работа. Хората като теб само си търсят извинение да мизерстват, вместо да си стъпят на краката и да поемат отговорност за собственият си живот и собствените си проблеми. На теб винаги някой друг ти е виновен.
Ако не са политиците в България, то ще са тези в Америка или където и да си, ако не са циганите там, то ще са черните тук, които са по-зле и от нащо мангал.
Та ти в родината си не можеш да се оправиш, а мислиш, че като пристигнеш тук и си "някой от никъде" ще ти предложат работа от летището. Иска се постоянство и желание за успех, които на теб очевидно ти липсват. Да не говорим, че и без завършен 12ти клас и за Зелена Карта не можеш да кандидатстваш.
Както вече ти казах, от себе си не можеш да избягаш, ако ще на луната отиди, а на теб проблемът ти е именно това.

Hayashi
11-28-2014, 22:44
Троловете вече дори не са забавни деее!

an7raks
11-28-2014, 23:42
Аз отказвам да повярвам, че това не е трол :Д

И аз така... :D

То дитето още не знае, явно, топки ли има или вагина, ама ще пребива хора по улиците... :lol:

LoadRunner
11-29-2014, 08:59
За мене човека е в пълна депресия и си вярва на думите само дето е малко прост и неможе да се изрази така, че и другите да си кажат обективното мнение по размишленията му, говориш класически истини ама няма как тийнове да ти кажат нещо умно тука, а с тъпо написания си пост неможеш да заинтригуваш "по- мъдрите" форумници че и те да си излеят душата. А да си прост не е хубаво- е върху това трябва да се работи определено.

FemaleEyes
11-29-2014, 14:53
За мене човека е в пълна депресия и си вярва на думите само дето е малко прост и неможе да се изрази така, че и другите да си кажат обективното мнение по размишленията му, говориш класически истини ама няма как тийнове да ти кажат нещо умно тука, а с тъпо написания си пост неможеш да заинтригуваш "по- мъдрите" форумници че и те да си излеят душата. А да си прост не е хубаво- е върху това трябва да се работи определено.

Отново казвам че не съм трол. Няма прост/тъп човек, просто всеки си развива знанието в различна насока. Аз примерно знам английски апък ти си развиваш българските социални умения. Нямаш право да ме наричаш тъп/прост само за дето не знам коя година е създадена България(не че не знам просто така е думата). И не съм в депресия, бих казал че съм в нещо като неограничено озлобяване. Ти ми се подиграваш че не знам коя година е създадена България, аз пък ти се подигравам за дето не си по-добър от мен в някоя игра.

FemaleEyes
11-29-2014, 14:57
И аз така... :D

То дитето още не знае, явно, топки ли има или вагина, ама ще пребива хора по улиците... :lol:

Добре, на 17 съм и ми викате дете. Не си единствения които ме е наричал дете. Аз имам приятел на 22 години и му викат "дърт"?? Какъв трябва да съм за да съм как да кажа "пефектен"? Вие сте деца за мен.. без значение на колко години сте аз ви чувствам като деца. Начина ви на мислене автоматично ви прави деца, за това се вика че годините нямат значение. Колкото до това с пребиването аз съм много слаб и не мога изобщо да се бия. Но ако някой ме ядоса съм способен на всичко.

BlauMeise
11-29-2014, 15:08
Мисля, че имаш нужда от психиатър.

FemaleEyes
11-29-2014, 15:15
Мисля, че имаш нужда от психиатър.

За да се впиша в групичката както вие се наричате "хора" да ще имам нужда от него. Но аз не искам? За това не мисля че ми трябва психиатър.

FemaleEyes
11-29-2014, 17:37
http://www.bnews.bg/article-123100
Ето още нещо причинено от кризата на "хубавата ви страна" ... вие сте жалки подобия на хора.

LoadRunner
11-29-2014, 17:46
Това не е критерий, това са глупави и необразовани хора, утрепките на човечеството- за мен са равносилни на циганите, няма доходи и ражда деца. Що за глупак трябва да си да обречеш себе си и децата си след като нямаш възможност да ги гледаш. Това са утрепките на всички общества, бедни и мизерни и раждат деца заради собствената си глупост и невежество. Намат 20 лв за храна и уют а иначе навързали по 4 деца. Отнася се и за нискоквалифицираната работническа класа това. Ето така си се родил и ти, ваще са те обрекли на този живот сърди се на тях. Разумните хора имат деца само ако могат да си го позволят ок?

Nestlee
11-29-2014, 20:40
Имам много големи мечти и една от тях е да се махна от тая шибана държава пълна с болезнени спомени и криза навсякъде... СТОТИЦИ ХОРА СЕ САМОУБИВАТ ЗАРАДИ ТЪПАТА КРИЗА А КАТО ЖИВОТА МИ НЕ СТРУВА НЯМЯМ ДОРИ ПАРИ ЗА ШИБАН АЛКОХОЛ! Живея в шибана къща, имам тъпо семейство, имах тъпи приятели(вече нямам никакви и не съжалявам), живота ми няма смисъл но всичко е ок аз го преодолявам с алкохол! И СЕГА ВЪПРЕКИ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ШИБАНИ ПРОБЛЕМИ СЕ ОКАЗВА ЧЕ НЕ МИ СТИГАТ ПАРИТЕ ЗА АЛКОХОЛ??????????????????????? ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА НО НЕ МОГА ЗАРАДИ КУП ПРИЧИНИ И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗАЩОТО НЯМАМ ШИБАНИ ПАРИ! АКО ИМАХ СИЛАТА ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ ВСИЧКО КОЕТО ВИДЯ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ ГРОЗНО В ТАЗИ СКАПАНА МИЗЕРНА БЪЛГАРИЯ!!! НЕ МОГА ДА ИЗРАЗЯ КАКВО БИХ НАПРАВИЛ АКО МОЖЕХ

TRANQUILA!!!!!!!!!!

by the way, какво искаш от живота? И не, не "ДА ИЗЧЕЗНАА ОТ ТУКААААААА !!!!!!!', малко мисъл, моля.

Auriss
11-29-2014, 22:26
отрепка се пише помеждунавдругото

FemaleEyes
11-29-2014, 23:36
Единственото нещо което искам е красиво и русо момиче. Не мога да сравня чувството когато прегърна някое русо и красиво момиче .... да я докосна и да я целуна .... просто не мога да сравня това чувство с никое друго земно чувство секс и така нататък. Това е което искам.

an7raks
11-29-2014, 23:50
И това ще оправи държавата и ще спре хората да се палят? :lol:

HollyGolightly
11-30-2014, 04:13
Единственото нещо което искам е красиво и русо момиче. Не мога да сравня чувството когато прегърна някое русо и красиво момиче .... да я докосна и да я целуна .... просто не мога да сравня това чувство с никое друго земно чувство секс и така нататък. Това е което искам.
После пак обяснявай, че не си трол :lol:

FemaleEyes
11-30-2014, 12:25
Нищо не сте разбрали. Не мога да имам такова момиче - примирих се с помощта на алкохол. А сега нямам пари за алкохол понеже няма и работа схванахте ли най сетне? За това си го изкарвам на тъпата държава. Да, има хора които са много по зле от мен но защо винаги трябва да се сравнявам с тези които са по зле? Винаги всички са имали повече от мен... омръзна ми...

an7raks
11-30-2014, 12:28
Защо не се запалиш?

kalpazanka
11-30-2014, 16:08
Антракс, това да ти е последният подобен пост, който виждам.

LoadRunner
11-30-2014, 17:07
Защо не се запалиш?

горе- долу си прав 8-)

an7raks
11-30-2014, 17:24
Антракс, това да ти е последният подобен пост, който виждам.

Добре...
Мижай! :D

Samo Botev Plovdiv
11-30-2014, 17:24
Е като се запали, кой ще ни забавлява?

FemaleEyes
11-30-2014, 18:06
Кой ще ви забавлява ли.... смейте се и ми се подигравайте за дето съм зле, но един ден аз ще ви мачкам. Един ден всички вие ще сте под мен НИЩОЖЕСТВА такива. Нямате си и представа колко ви мразя. Не съм видял един сериозен коментар в темата ми, вместо това тук гъмжи от подигравки и обиди.

FemaleEyes
11-30-2014, 18:09
Понякога когато съм озлобен на макс се чувствам така сякаш искам да отдам живота си на това да правя хората нещастни. Вие сте виновни за всички което става с мен.

FemaleEyes
11-30-2014, 18:11
Имате пари, имате приятели, имате гаджета. Имате толкова много, и ще спечелите ли още нещо като ми се подигравате?

Samo Botev Plovdiv
11-30-2014, 18:42
Нямам нито пари, нито приятели, нито "гаджета" (мразя тази дума), но въпреки това не се оплаквам. А разликата между нас е, че ще остана тук и ще се мъча, за разлика от теб. ;)

LoadRunner
11-30-2014, 19:01
Е като се запали, кой ще ни забавлява?

Ей това да се чува, променям си мнението- не се пали! Поне докато закрият форума изтрай :lol:

an7raks
11-30-2014, 19:10
Препоръчвам ти Витиня...
Моля те, обаче, вземи някой да снима!

Samo Botev Plovdiv
11-30-2014, 19:13
Та, кажи пак колко мразиш България де, взе да ни липсваш. Или се запали вече?

LoadRunner
11-30-2014, 19:15
От Витиня даже можеш да се направиш че уж скачаш с бънджи ама ти ще си хитър и ще си го увиеш около врата.Така никой няма да хукне да те спира. Само споменавам, не че ти го препоръчвам ама е един по- оригинален начин в края на краищата и + това няма да е скучно.

kalpazanka
11-30-2014, 19:29
Още едно подобно мнение и садо-агитката хвърчи за неопределено време!

an7raks
11-30-2014, 20:20
Стига, де, какво лошо има в това да се отърве от мъките? Какъв си такъв садист, че ти е кеф да се мъчи?

FemaleEyes
12-01-2014, 00:40
Нямам нито пари, нито приятели, нито "гаджета" (мразя тази дума), но въпреки това не се оплаквам. А разликата между нас е, че ще остана тук и ще се мъча, за разлика от теб. ;)

Ти си мислиш че аз няма да остана тук да се мъча? Грешката ти е че мислиш че ти си виновен за дето нямаш пари и приятели. Всичко е до това в каква среда си израснал, именно - България. Има хора много по грозни бедни от мен но имат приятелки така да го кажем. Това е защото са израснали в такава среда в която хората са приятелски настроени и така нататък. С какво са заслужили това което ние нямаме кажи ми?? Именно тази среда определя това какъв човек ще станеш. Моята среда ме направи това което съм сега. Не виждам защо трябва да уважавам някой.

Auriss
12-01-2014, 05:22
Още едно подобно мнение и садо-агитката хвърчи за неопределено време!

Калпазанке, оставам с впечатлението, че си погледнала на автора адреса и си стигнала до заключението, че няма други акаунти във форума ака. не е трол ? Друга причина да пилееш време да пишеш не виждам.

Ако е така, ще те помоля изрично да го споменеш, тъй като изказванията на автора са действително смехотворни ако става въпрос за трол, но ако е сериозен, нещата вървят по-скоро към страшни.

Lodos
12-01-2014, 17:52
Aбе aз нещо не могa дa рaзберa зa кво си я създaл тaя темa. Сaмо зa дa се оплaквaш ли ? Дa кaзвaш колко ни е зле държaвaтa? Квa е целтa нa тaя темa, къф смислен отговор очaквaш дa получиш? Рaзбрaхме че не сaмо си рaсист aми и си сложил всичи хорa под един общ знaменaтел. Зa теб всички сa боклуци щото имaт пaри, приятели и т.н. и в дъното нa проблемa е че нямaш приятелкa и нищо чудно кaто гледaм нaчинa ти нa мислене сaмо хленчиш оплaквaш се от твa и онвa мaрaзиш всички щото мислиш че сa по щaстливи от теб и едвa ли не им зaвиждaш нa животa Обвинявaш другите зa проблемите си и сa сaмозaблуждaвaш Нaмирaш си опрaвдaния кaто ти е криво средaтa му билa тaкaвa aми що не я смениш средaтa животa е тaкъв кaкъвто си го нaпрaвиш кво ти пукa остaнaлите в кво положение сa дaли по зле дaли по добре не зaвиси от теб още по мaлко пък положението нa държaвaтa Aко гледaш нa нещaтa от хубaвaтa стрaнa a не от лошaтa животa нямa дa ти се струвa толковa гaден

FemaleEyes
12-01-2014, 19:08
Aбе aз нещо не могa дa рaзберa зa кво си я създaл тaя темa. Сaмо зa дa се оплaквaш ли ? Дa кaзвaш колко ни е зле държaвaтa? Квa е целтa нa тaя темa, къф смислен отговор очaквaш дa получиш? Рaзбрaхме че не сaмо си рaсист aми и си сложил всичи хорa под един общ знaменaтел. Зa теб всички сa боклуци щото имaт пaри, приятели и т.н. и в дъното нa проблемa е че нямaш приятелкa и нищо чудно кaто гледaм нaчинa ти нa мислене сaмо хленчиш оплaквaш се от твa и онвa мaрaзиш всички щото мислиш че сa по щaстливи от теб и едвa ли не им зaвиждaш нa животa Обвинявaш другите зa проблемите си и сa сaмозaблуждaвaш Нaмирaш си опрaвдaния кaто ти е криво средaтa му билa тaкaвa aми що не я смениш средaтa животa е тaкъв кaкъвто си го нaпрaвиш кво ти пукa остaнaлите в кво положение сa дaли по зле дaли по добре не зaвиси от теб още по мaлко пък положението нa държaвaтa Aко гледaш нa нещaтa от хубaвaтa стрaнa a не от лошaтa животa нямa дa ти се струвa толковa гaден

Излях вода върху клавиатурата ще отговоря като взема нова.

LoadRunner
12-01-2014, 21:10
^ ами това как го написа? Иначе темата си е екстра България е помийна яма, нека се знае и всеки псевдо националист да го д. щото и той незнае кво защитава. Всеки смотаняк който ми отговори по- надолу негативно да ми л-па у-я.

FemaleEyes
12-02-2014, 00:04
^ ами това как го написа?

http://s13.postimg.org/pmwsohwet/untitled.jpg

an7raks
12-02-2014, 08:36
^ ами това как го написа? Иначе темата си е екстра България е помийна яма, нека се знае и всеки псевдо националист да го д. щото и той незнае кво защитава. Всеки смотаняк който ми отговори по- надолу негативно да ми л-па у-я.

България е това, което сме ние... Щом няма по-добра алтернатива на управляващите, значи няма за какво да ревем. Никой не е виновен, че са малко хората, които стават за политици, от тях още по-малко са честните такива, а от тях явно няма такива с топки, които да направят нещо...

FemaleEyes
12-05-2014, 12:08
Aбе aз нещо не могa дa рaзберa зa кво си я създaл тaя темa. Сaмо зa дa се оплaквaш ли ? Дa кaзвaш колко ни е зле държaвaтa? Квa е целтa нa тaя темa, къф смислен отговор очaквaш дa получиш? Рaзбрaхме че не сaмо си рaсист aми и си сложил всичи хорa под един общ знaменaтел. Зa теб всички сa боклуци щото имaт пaри, приятели и т.н. и в дъното нa проблемa е че нямaш приятелкa и нищо чудно кaто гледaм нaчинa ти нa мислене сaмо хленчиш оплaквaш се от твa и онвa мaрaзиш всички щото мислиш че сa по щaстливи от теб и едвa ли не им зaвиждaш нa животa Обвинявaш другите зa проблемите си и сa сaмозaблуждaвaш Нaмирaш си опрaвдaния кaто ти е криво средaтa му билa тaкaвa aми що не я смениш средaтa животa е тaкъв кaкъвто си го нaпрaвиш кво ти пукa остaнaлите в кво положение сa дaли по зле дaли по добре не зaвиси от теб още по мaлко пък положението нa държaвaтa Aко гледaш нa нещaтa от хубaвaтa стрaнa a не от лошaтa животa нямa дa ти се струвa толковa гaден

Горе долу си разбрал какво искам да кажа. Исках да си излея злобата в тая тема.. нищо повече.

BlauMeise
12-05-2014, 12:10
Олекна ли ти?

an7raks
12-05-2014, 14:21
Ако си се почувствал по-добре, ето и лошата новина...
Ти си осиновен. :(

Lodos
12-05-2014, 14:34
Горе долу си разбрал ...
Aз съм момиче не знaм що си помисли че съм момче

FemaleEyes
12-05-2014, 18:05
Aз съм момиче не знaм що си помисли че съм момче

Вероятно заради профилната снимка но както и да е...

FemaleEyes
12-05-2014, 18:05
Ако си се почувствал по-добре, ето и лошата новина...
Ти си осиновен. :(

Извинявай но не схванах излишния ти коментар.

LoadRunner
12-05-2014, 18:28
Вероятно заради профилната снимка но както и да е...

ще кажа само едно ХА-ХА-ХА, а аз кво ли трябва да си помисля за теб по твоята профилна снимка

an7raks
12-05-2014, 20:18
ще кажа само едно ХА-ХА-ХА, а аз кво ли трябва да си помисля за теб по твоята профилна снимка
Че е трол?

FemaleEyes
12-05-2014, 20:42
ще кажа само едно ХА-ХА-ХА, а аз кво ли трябва да си помисля за теб по твоята профилна снимка

Слагам снимки на момичета защото ме кефят момичета пич... ти си слагай жалките снимки на птици :D

d-r.Zob
12-06-2014, 14:38
ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА

Страшен бонус, братле! В колцентъра на две преки от нас също взимат с английски.

LoadRunner
12-06-2014, 19:20
ти си цяло момиче не ми се обяснявай като ученичка

JDeel
12-06-2014, 23:28
Имам много големи мечти и една от тях е да се махна от тая шибана държава пълна с болезнени спомени и криза навсякъде... СТОТИЦИ ХОРА СЕ САМОУБИВАТ ЗАРАДИ ТЪПАТА КРИЗА А КАТО ЖИВОТА МИ НЕ СТРУВА НЯМЯМ ДОРИ ПАРИ ЗА ШИБАН АЛКОХОЛ! Живея в шибана къща, имам тъпо семейство, имах тъпи приятели(вече нямам никакви и не съжалявам), живота ми няма смисъл но всичко е ок аз го преодолявам с алкохол! И СЕГА ВЪПРЕКИ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ШИБАНИ ПРОБЛЕМИ СЕ ОКАЗВА ЧЕ НЕ МИ СТИГАТ ПАРИТЕ ЗА АЛКОХОЛ??????????????????????? ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА НО НЕ МОГА ЗАРАДИ КУП ПРИЧИНИ И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗАЩОТО НЯМАМ ШИБАНИ ПАРИ! АКО ИМАХ СИЛАТА ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ ВСИЧКО КОЕТО ВИДЯ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ ГРОЗНО В ТАЗИ СКАПАНА МИЗЕРНА БЪЛГАРИЯ!!! НЕ МОГА ДА ИЗРАЗЯ КАКВО БИХ НАПРАВИЛ АКО МОЖЕХ

В Америка тийнове по-малки от тебе влизат в училище с автомати, изпозастрелват на каквото попаднат, а когато им остане един куршум се самоубиват с него.

С алкохол проблеми не се решават, само се създават. Проблеми се решават с целенасоченост, търсене на информация и предприемане на действия.

FemaleEyes
12-07-2014, 07:26
В Америка тийнове по-малки от тебе влизат в училище с автомати, изпозастрелват на каквото попаднат, а когато им остане един куршум се самоубиват с него.

С алкохол проблеми не се решават, само се създават. Проблеми се решават с целенасоченост, търсене на информация и предприемане на действия.

Това че не съм добре психически ми попречи доста да реша проблемите си и за това аз престанах да опитвам. Започнах да се отдавам на алкохола обаче в момента нямам пари за него. Не в буквален смисъл. Аз си купувам по 2-3 бири минимум (5% алкохол всяка) общо 3,60 лв. Като ги пия бавно се опиянявам много повече и за по дълго време. Между другото видях едно вино 2.40 лв. цяло шише! Вече от него ще купувам за да пестя пари. Ти ако знаеш колко време съм търсел помощ и така нататък но никой не ми помогна. Когато търсех помощ също така имах непрестанни мисли за самоубийство. Не след дълго аз започнах да свалям старите игри които съм играл през годините. Играех ги докато пих алкохол и чувството беше невероятно... чувстваш се по релаксиран и в същото време се усеща носталгията от тези игри. Това е единственото нещо което ми дава смисъл да живея. Не мога да имам това което искам(русо момиче)... но пък мога да се наливам с алкохол и да си играя игричките което е единственото нещо което ми доставя удоволствие. Алкохола наистина не решава проблемите но той лекува временно. Трябва да пиеш колкото се може повече.

LoadRunner
12-07-2014, 11:57
Че си изперкал- изперкал си. Препоръчвам ти като лекарсто- Червено вино - "Меча кръв" ще оправи :Д

LoadRunner
12-07-2014, 12:01
ма кво ли ти пиша и аз ти правя темата интересна. Откачалка, русо момиче искал. Много висши мечти имаш НЯМА ЩО. Хората ще строят соларна централа на луната ти за русо момиче мечтаеш. Пфу

BlauMeise
12-07-2014, 12:50
Единственото нещо което искам е красиво и русо момиче. Не мога да сравня чувството когато прегърна някое русо и красиво момиче .... да я докосна и да я целуна .... просто не мога да сравня това чувство с никое друго земно чувство секс и така нататък. Това е което искам.

Ти си в алкохолен делир. Лекувай се, не е шега работа. По-добре потърси помощ, съществуват психиатри, които ще ти помогнат.

FemaleEyes
12-07-2014, 20:23
ма кво ли ти пиша и аз ти правя темата интересна. Откачалка, русо момиче искал. Много висши мечти имаш НЯМА ЩО. Хората ще строят соларна централа на луната ти за русо момиче мечтаеш. Пфу

Ще се опитам да ти обясня някак. Има хора които като ги обидиш те психически са настроени така че изобщо да не се засягат от обидата и дори не се ядосват. Има и хора които като ги обидиш те така са настроени психически че просто това за тях да е супер неприятен момент и се засягат страшно много! Аз пък съм настроен психически така че да изпитвам максимално удоволствие от прегръдка с желаното момиче. Когато я прегръщам и знам че тя е красива и одушевена аз имам чувството че прегръщам душата и... така съм настроен психически че това е най-приятното нещо за мен.

LoadRunner
12-07-2014, 20:42
"......и знам че тя е и одушевена...." започвам да се чудя....ами ти принципно някоя силиконова кукличка ли си гушкаш ?

FemaleEyes
12-07-2014, 22:24
"......и знам че тя е и одушевена...." започвам да се чудя....ами ти принципно някоя силиконова кукличка ли си гушкаш ?

Не, но съм гледал в Ebay.com интересни кукли които изглеждат като истински.

LoadRunner
02-05-2015, 21:47
Мараба :д
Купи ли си кукла руса?

LoadRunner
02-05-2015, 22:00
Ако не е руса в "Новите ни козметични похождения"" щи кажат как да я изрусиш

NomNomNom
02-06-2015, 16:32
Много ми прилича на http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/

res5ect111
02-07-2015, 19:36
в бг - да си лош - значи да си добър и да те уважават
другаде да си добър - значи да си добър и да те уважават

нищо чудно че добрите хора напускат.... държавна политика .... по скоро хорска психика


Коли за скрап изкупуване на коли за скрап (http://tinstrade.com) за гр. София и региона

FemaleEyes
02-08-2015, 18:37
Много ми прилича на http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/

Аз съм почти като него, само че не се интересувам чак толкова от секса... и аз като тоя пич искам прегръдка или целувка. Съгласен съм с всяка една негова дума, дори и да е малко несправедлив и да е прекалил то е защото другите са го побъркали до тая степен. По-лошото е че вместо да го разбереш, на теб ти е забавно...

LoadRunner
02-08-2015, 19:41
По-лошото е че вместо да го разбереш, на теб ти е забавно...

А защо просто ти не разбереш или не се примириш че няма любов.

G3GaSa
02-08-2015, 21:29
Мхммм

FemaleEyes
02-08-2015, 23:43
Има любов... не знаеш какво ще почувствам ако прегърна такова момиче каквото си представям :( в момента съм пиян

FemaleEyes
02-08-2015, 23:46
Ако имам точно такова момиче каквото съм си представял, в този момент няма да има по щастлив човек от мен... и Бог няма да е по щастлив от мен.

anonymous895156
02-09-2015, 05:33
Много ми прилича на http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/

аз това кога го казах... няма ефект
наистина ме притеснява
@FemaleEyes, мисля си, че ако отидеш при специалист да поговорите за проблемите ти, той ще ти помогне да намериш русо момиче, като ти каже психологически трикове за привличане на вниманието на момичетата и т.н.

chupachups
02-09-2015, 08:23
Ако имам точно такова момиче каквото съм си представял, в този момент няма да има по щастлив човек от мен... и Бог няма да е по щастлив от мен.

Що си мислиш че си само ти. Всеки иска "перфектния" ама го няма и кво? Дай сега всички да се изнасяме от родината си, да се самонараняваме, депресираме, агресираме и т.н. айде стегнете се и взимйте нещата в свой ръце, а не да изтерясвате.

FemaleEyes
02-09-2015, 18:06
Що си мислиш че си само ти. Всеки иска "перфектния" ама го няма и кво? Дай сега всички да се изнасяме от родината си, да се самонараняваме, депресираме, агресираме и т.н. айде стегнете се и взимйте нещата в свой ръце, а не да изтерясвате.

Знам че всички искат "перфектния" ... казвам само че НИКОИ няма да е по щастлив от мен ако аз имах перфектното момиче. Няма да кажа нищо повече, нищо никога няма да ми промени мнението за българия и света.

LoadRunner
02-09-2015, 18:14
Гледах много добър филм и веднага се сетих за теб.
Zodiac от 2007
http://zamunda.net/details.php?id=224026&hit=1
Ако го изгледаш кажи мнението си за главния герой, искаш ли да си като него?
И би ли станал като него?

res5ect111
02-09-2015, 19:07
то няма такова перфектно нещо? хора сякакви , идеали сякакви....


Изкупуване на коли за скрап коли за скрап (http://benimet.net/) за гр. София и региона

Ronney
02-09-2015, 19:40
Ще се побъркаш от толкова нерви

FemaleEyes
02-10-2015, 07:49
Гледах много добър филм и веднага се сетих за теб.
Zodiac от 2007
http://zamunda.net/details.php?id=224026&hit=1
Ако го изгледаш кажи мнението си за главния герой, искаш ли да си като него?
И би ли станал като него?
Не ме занимавай с тез детски... аз гледам качествени ужаси.

chupachups
02-10-2015, 16:57
Не ме занимавай с тез детски... аз гледам качествени ужаси.

Сигурно в огледалото се гледеш... чист ужас си ти самия

GuardianAngel
02-10-2015, 19:51
Каквото ти е мнението за себе си,такова е и мнението на хората и света за теб.Света е огледало на самият теб...ако ти не се харесваш никои няма да те хареса...на никои не му пука какви качества имаш ако ти не можеш да ги покажеш и само ти си ги знаеш.Самосъжалението няма да ти помогне...с него ще свършиш зле накрая.Да обвиняваш света ,да бъдеш жертва това си си избрал,не ни занимавай нас твоята гледна точка за нещата ние не мрънкаме защото сме разбрали,че сме си отговорни за нишият живот.Не е лошо и ти да станеш отговорен за себе си и да изявиш това което е отвътре,на никои не му е лесно....
И моля ти се не ми отговаряй,иначе ще почувствам,че съм си изгубил 3 минути пишейки това напразно...

DieselBlood
02-11-2015, 21:14
Интересно. Хубава дрога взимаш, признавам ти го.

espada
02-13-2015, 23:55
"Живея в шибана къща, имам тъпо семейство..." -Ами ти какъв член на семейството си, защо не им помогнеш да поумнеят? Не си ли неблагодарен боклук ми кажи?
"Имах тъпи приятели (вече нямам никакви и не съжалявам)" -Не ни ли лъжеш за това, че не съжаляваш, а? :D
Такива на държавата, както и на семейството, не са нужни.

obicham69
02-15-2015, 11:27
Имам много големи мечти и една от тях е да се махна от тая шибана държава пълна с болезнени спомени и криза навсякъде... СТОТИЦИ ХОРА СЕ САМОУБИВАТ ЗАРАДИ ТЪПАТА КРИЗА А КАТО ЖИВОТА МИ НЕ СТРУВА НЯМЯМ ДОРИ ПАРИ ЗА ШИБАН АЛКОХОЛ! Живея в шибана къща, имам тъпо семейство, имах тъпи приятели(вече нямам никакви и не съжалявам), живота ми няма смисъл но всичко е ок аз го преодолявам с алкохол! И СЕГА ВЪПРЕКИ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ШИБАНИ ПРОБЛЕМИ СЕ ОКАЗВА ЧЕ НЕ МИ СТИГАТ ПАРИТЕ ЗА АЛКОХОЛ??????????????????????? ЗНАМ АНГЛИЙСКИ И ИСКАМ ДА ОТИДА В АМЕРИКА НО НЕ МОГА ЗАРАДИ КУП ПРИЧИНИ И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗАЩОТО НЯМАМ ШИБАНИ ПАРИ! АКО ИМАХ СИЛАТА ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ ВСИЧКО КОЕТО ВИДЯ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ ГРОЗНО В ТАЗИ СКАПАНА МИЗЕРНА БЪЛГАРИЯ!!! НЕ МОГА ДА ИЗРАЗЯ КАКВО БИХ НАПРАВИЛ АКО МОЖЕХ

с тази нагласа да мрънкаш и търсиш проблемите навсякъде но не и в теб ще бъдеш същия лузър където и да отидеш
не му стигали парите за алкохол, ами напъни си задника и спечели малко пари мършо!
щял да отиде в Америка, аз съм бил там на бригада
да не мислиш че там тече мед и масло по улиците малоумнико? ще ти скъсат гъза от работа
работиш за $7/час, което е най-минималното оределено със закон
имаш почивка само колкото да се изпикаеш, 8 часа плътно на смяна
от тези пари половината отиват за мизерна квартира където спиш с още 5 човека в стая за 3, а другата половина за храна
ако не си хванеш втора работа няма да се върнеш с нищо а трябва да избиеш и $1000 които даваш за да отидеш там и на посредника който ти намира възможно най-мизерната работа която и негрите там не искат да работят

и се моли на господ да не се разболееш или да не те заболи зъб, защото просто умираш без пълната застраховка, $200 е обикновен антибиотик който тук струва 10 лв

просто като видя такива постове на някакви лайна с жтлто около устата които не са имали един работен ден през живота си и са свикнали родителите им да се грижат за всичко да плюят родината си и да възхваляват разни страни които познават само от холивудските филми и ми иде да им накова кухите кратуни!

успех! заминавай в Америка и ни пусни картичка като успееш

kaRamella
02-15-2015, 12:27
Сбъркали сте тотално ако мислите , че в другите държави е много по-лесно и по-добре.

FemaleEyes
02-15-2015, 17:46
Сигурно в огледалото се гледеш... чист ужас си ти самия

За това си права, и ще искарам тоя ужас от мен да отмъсти на всички вас които го създадохте.

espada
02-15-2015, 18:29
За това си права, и ще искарам тоя ужас от мен да отмъсти на всички вас които го създадохте.

:D :D :D Да не нагърмиш някое училище само!

fanton1
02-15-2015, 18:36
:D :D :D Да не нагърмиш някое училище само!
Не му давай идей :D
Сега сериозно щом толкова я мразиш и ненавиждаш защо просто не се преместиш в друга държава ? Трябва ти само англиски и се оправяш . Не е нужно да изразяваш толкова много умраза+ ,че както ти гледах някой постове искаш да навредин и на невините хора които нищо не са ти направили . Просто намери някакво занимание което ще те прави щаслив истински и не гледай под такъв ъгъл нещата .

espada
02-15-2015, 18:49
Не гърми, ей! :D :D

chupachups
02-15-2015, 20:42
За това си права, и ще искарам тоя ужас от мен да отмъсти на всички вас които го създадохте.

Ама ти осъзнаваш ли в колко жесток филм си се скарал, момче? Никой от тук или от където и да е, няма да тръгне да те нагрубява и наранява, без причина, още по-малко тук където никой не те познава. Живота е огледало. Правиш лошо, връща ти се лошо. Правиш добро, връща ти се добро. Ако си се държал добре с хората, никой нямаше да те наранява. Ти си събрал адски много злоба и комплекси в теб. Заради което не са виновни другите, че ти си комплексар и най-лесния начин, да си избиеш комплексите, е да почнеш да заплашваш, че ще ни изтрепеш и кво ли не говори още. Ти сам каза, че нямаш приятели. Замислял ли си се защо? Дали проблема не е в теб, в държанието и в постъпките ти? Когато имаш ниски критерии и очаквания за себе си, не очаквай другите да имат по-високи. Не си търси оправдания, така залъгваш само себе си, а не околните.

LoadRunner
02-15-2015, 20:54
Никой от тук или от където и да е, няма да тръгне да те нагрубява и наранява, без причина
Ааа
не е сигурно :д

Правиш лошо, връща ти се лошо. Правиш добро, връща ти се добро.
даже обратното

chupachups
02-15-2015, 20:58
даже обратното

Вярно, има лекенца дето просто им е тъпо и се чудя кой да издразнят, набият и кво ли не още. Но не всички са така. За това, нека да не слага всички под общ знаменател, точно за това.

LoadRunner
02-15-2015, 21:06
Не знам за какви лекенца говориш.
Искам да ти кажа , че като правиш добро не те чака добро или поне работата е 50/50
Мога да ти дам доста примери както в работата така и в живота но едва ли ще разсъждавам повече над това.

Seattle
02-16-2015, 05:03
Много ми прилича на http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/

мммм по скоро не. Ония има пари, тоя няма. Ония го мяса на човек, тоя не е посещавал фризиор от година и половина, а и да не забравя, ония живее в Щатите, а тоя е в България!

Ей такива теми ме разтоварват на края на тежък ден!

res5ect111
02-16-2015, 19:34
тва да мразиш - все едно сам да си счупиш крак, а да си спортист



коли за скрап изкупуване на коли за скрап (http://tinstrade.com/) изкупуване на коли

FemaleEyes
02-16-2015, 22:35
мммм по скоро не. Ония има пари, тоя няма. Ония го мяса на човек, тоя не е посещавал фризиор от година и половина, а и да не забравя, ония живее в Щатите, а тоя е в България!

Ей такива теми ме разтоварват на края на тежък ден!

Ето това исках да чуя... знаех си че въпреки позитивните мнения за снимката ми вие всъщност си мислите че съм грозен.

FemaleEyes
02-16-2015, 23:33
Ама ти осъзнаваш ли в колко жесток филм си се скарал, момче? Никой от тук или от където и да е, няма да тръгне да те нагрубява и наранява, без причина, още по-малко тук където никой не те познава. Живота е огледало. Правиш лошо, връща ти се лошо. Правиш добро, връща ти се добро. Ако си се държал добре с хората, никой нямаше да те наранява. Ти си събрал адски много злоба и комплекси в теб. Заради което не са виновни другите, че ти си комплексар и най-лесния начин, да си избиеш комплексите, е да почнеш да заплашваш, че ще ни изтрепеш и кво ли не говори още. Ти сам каза, че нямаш приятели. Замислял ли си се защо? Дали проблема не е в теб, в държанието и в постъпките ти? Когато имаш ниски критерии и очаквания за себе си, не очаквай другите да имат по-високи. Не си търси оправдания, така залъгваш само себе си, а не околните.

Личи си че не следиш мненията ми в форума. Писах че имах приятели, но аз ги исхвърлих от живота ми. Не ми харесва да имам приятели, обичам самотата. Искам да съм напълно сам с пари, това е. Аз не мога да ви намеря всеки 1 човек от форума та да ви заплашвам с патлака в ръка... но ще го направя с хора от моя град. Ето и още една случкa, ще намеря снимки в Фацебоок за да ти опиша точно с детайли какво ми се случи веднъж.

Беше един обикновен учебен ден, ах като стана дума сега си спомних дните в училище.. как ми липсват.. но както и да е. Та имах проблеми с една к*рва, много ми се отваряше. Ето нейна снимка.
http://s3.postimg.org/bht60oq43/image.jpg

И между другото, останах с впечатлението колко много са отворени тези курви "момичетата". Отварят ми се и ме удрят защото знаят че "момиче не се бие" хаха. По принцип никъде не се вижда момче да бие момиче... и тая курва веднъж ми се отвори, бяхме на двора на училището. Не помня точно за какво се скарахме, нито пък какво си казахме. Но тя дойде при мен и ако помня добре тя ми наговори някакви тъпотии.. и аз изръсих някакви глупости като "ооо господи недей!" И тя ме срита веднъж, втори път, трети. На четвъртия всички започнаха да ми се смеят понеже бях център на внимание, ядосах се и я подгоних. След което двама "Гързари" застанаха на пътя ми. Да ги наречем, защитниците на дамите! И те ме спряха докато я гоних. Много се ядосах за дето не я достигнах да я ударя. А ето ги и тях.

Гъзар номер 1
http://s3.postimg.org/ulmhh12yb/image.jpg

Гъзар номер 2
http://s3.postimg.org/8c8kah7hv/image.jpg

Не мога да повярвам че ме беше страх от тези влечуги. И след 1-2 минути, докато все още бях център на внимание една друга курва ми се отвори. Помня много добре че нямаше абсолютно никаква причина. Аз винаги съм бил смешен в очите на другите. Не мога да я намеря, сигурно си е сменила името в феиса, както и да е. Та подгоних и нея - бях бесен, и в същия момент се спънах и паднах, но паднах на колене и си скъсах анцука. Всички се скъсаха от смях... и едно друго момиче ми вика "иване... ставаш за да правиш смях". Толкова срам испитах.. толкова бях изнервен. Кои би повярвал че след толкова време, ще искам да насоча пистолет към тези хора и да им крещя "ПАДАЙ НА КОЛЕНЕ МЪРШО". Щом взема пистолета веднага си правя списък с хора, и план. Ще замина за село и ще поживея там няколко дни защото курвата която ми каза "иване... ставаш за да правиш смях" живее там. Ще питам тук там и ще направя всичко възможно да я намеря, ще разбера къде живее и ще я чакам по цял ден близо до къщата и. Когато излезне и тръгне на някъде, аз ще я проследя и когато няма хора и улиците са чисти ще и извикам името и вадя патлака. Ще и припомня кой съм и какво е направила и единственото нещо което ще искам е ИЗВИНЕНИЕ! Списъкът ще е дълъг между другото... ще ми се молят на колене за живота си все едно се молят на БОГ. Виждаш ли от какви случки имам комплекси? По точно "имах" комплекси. Едно време бях символа за смях и подигравки, но сега ще съм най-отмъстителния човек в градът ми. Всичко което исках да имам беше просто едно русо и красиво момиче... не за да се кефя на другите че имам приятелка или нещо такова... исках да съм си сам с нея и да се разхождаме по цяла нощ на лунна светлина... по празните улици докато няма коли. Да правим само романтични неща... но е ясно че това никога няма да стане. Не приемам тежко факта че никога няма да имам приятелка, просто търся следващото нещо което ми доставя удоволствие. За момента например ми харесва да си играя видео игрички колкото да си губя времето, харесва ми да влезна в някоя игра и да гледам облаците от колата ми... виртуалния ми свят... но психически съм така настроен че вече нищо не ми доставя истинско удоволствие. Сега влизам в играта за 2 минути - хохо и я гася... след като никога не мога да имам това което искам(русо момиче) и нищо не ми доставя удоволствие, съм решил поне да си отмъстя на тези които ми съсипаха живота. Ето това са плановете ми.

FemaleEyes
02-16-2015, 23:52
Не мога да повярвам че съм толкова грозен в очите на другите... просто не съм поддържан защото нямам пари. Помнете ми думата че ще си отмъстя. Ако имах желаното момиче... нямаше и да помисля за тези неща като пистолети и отмъщения. Всичко за което щях да мисля е за нея. Щях да си харча всичките пари в това да и осигуря охолен живот... да и правя подараци и да и подаря бял суичър, бели дънки и бели кожени ботуши. За да може като я виждам облечена така, да се чувствам все едно виждам ангел. И аз ще съм облечен в бели маратонки, сини дънки и също като нея бял суичър. Да се прегръщаме и целуваме в двора на гимназията в 3 часа през нощта... без да ни интересува нищо друго освен момента. За тези неща щях да мисля ако имах момичето ми... щях да съм всичко което тя е искала, душите ни да се слеят в едно. Но това че съм грозен и БЕЗ социални умения, кара момичетата да ме отблъскват, да ми се подиграват или смеят. Това не ме ядосва, нито пък ме кара да се самосъжалявам - защото винаги съм бил отчаян. Никой не ме е питал дали искам да се раждам и все още се питам за какво съм се родил. Аз нямам какво да и дам на момичето ми, не съм поддържан и съм грозен. Нямам пари, нито кола. А ми се искаше да имам кола и да се разхождаме с момичето ми... в моя град има едно изоставено летище без никакви светлини. Да можеше да съм с нея на това летище на лунна светлина.. да изгася фаровете на колата и в тъмното да се пита къде съм.. и изведнъж нежно да я докосна по вратът ... да я прегърна нежно... единственото нещо което ми трябва за всичко това са парите - които никога няма да имам. :)

HollyGolightly
02-17-2015, 04:27
Неподдържан, поради липса на пари? Ти нямаш пари да си измиеш косата, пистолет ще купуваш 8-)
Имах преди време един такъв съученик, и той като теб нямаше пари, всеки ден идваше с едни и същи дрехи, даже през зимата идваше по тениска. Никой не го понасяше заради лошата хигиена, всъшност тя не беше лоша, хигиената при него направо липсваше. Миришеше, и на косата му през по-топлите дни сигурно можеше няколко яйца да изпържиш. Та същият този и той си беше повярвал много и понеже нямал достъп до пистолет, тръгнал на някакви с нож... да не ти казвам после от къде са му го вадили същият този нож.

FemaleEyes
02-17-2015, 11:30
Не можеш да ме сравняваш с такъв човек...

chupachups
02-17-2015, 12:44
Ами парите се изкарват с работа, работи и ще имаш пари, а не стой да се самосъжаляваш в тийн форум и да говориш как ще ти се молят в кракатаа и т.н. нито парите, нито каквото и да е друго ще ти падне ей така от небето щото искаш.

HollyGolightly
02-17-2015, 13:11
Не можеш да ме сравняваш с такъв човек...


И защо не? Лика-прилика сте си, неподдържани и озлобени.
Не знам как си я представяш тази работа с пистолета, ти първото което е не знаеш дори как да го държиш, най-много да си изкълчиш нещо като се филмираш.

FemaleEyes
02-17-2015, 19:50
И защо не? Лика-прилика сте си, неподдържани и озлобени.
Не знам как си я представяш тази работа с пистолета, ти първото което е не знаеш дори как да го държиш, най-много да си изкълчиш нещо като се филмираш.

Я не ми говори все едно съм някои нов в тези неща... много добре знам за какво говоря. Стрелял съм с пистолет на нова година, когато бях 9-10 годишен. За 5-тия ми рожден ден баща ми ми подари пушка... егати подарака. Стрелял съм с пушката с оптиката на чичо ми, помня че целих врабчета но не помня дали съм убивал. Ти ли ще ми кажеш че не мога да държа пистолет? И не съм озлобен... аз просто си умирам от желание за ендна прегрътка с момиче... но факта че никога няма да прегръна ме кара да озлобявам. И все пак, не отричаш че съм грозен нали?

FemaleEyes
02-17-2015, 19:59
Ами парите се изкарват с работа, работи и ще имаш пари, а не стой да се самосъжаляваш в тийн форум и да говориш как ще ти се молят в кракатаа и т.н. нито парите, нито каквото и да е друго ще ти падне ей така от небето щото искаш.

Не е за вярване че хора като АЗИС имат толкова много, а аз нищо. Какво е правил азис? Какво работи? Работата му е да се прави на педераст и за това има фенове из цяла българия?? Вие не сте наред да слушате педераст като него... че и ФБ страницата му има 200 хиляди харесвания. Милионерите, актиорите.. всичките тея искарват пари с лекота за 0% работа. Еи сега ако примерно азис напише в ФБ "моля ви даите ми пари нуждая се от тях" и да вкара нещо от сорта че е на въпрос и смърт... и само гледаш след един ден хората му пращат онлайн пари като луди. Всичко защото е известен. Тези хора с парите си осигуряват охолен живот.. наркотици или пък ходят по курви(като 100 кила). Но аз искам само прегрътка с момиче... не съм като тях. Ако имах пари, щях да си уредя и прегрътка с момиче.

espada
02-17-2015, 20:18
Как може да живееш като такова подло и жалко същество?! ХАХАХАХА Ама най- вече си смешен...

LoadRunner
02-17-2015, 20:19
Ти май усещам че прикрито почваш да се молиш само и само някоя форумка да те съжали прегърне.
Чак сега осъзнавам че търсиш съжаление, и то отчаяно.

FemaleEyes
02-17-2015, 21:09
Ти май усещам че прикрито почваш да се молиш само и само някоя форумка да те съжали прегърне.
Чак сега осъзнавам че търсиш съжаление, и то отчаяно.

Глупости... просто форума е единственото място където мога да излея злобата си.

VinDiesel
02-17-2015, 21:25
Според мен, трябва да смениш града, ако си завършил хвани се на работа, замини и за чужбина да работиш, трябва ти едно ново начало, един вид този живот вече си го опропастил, трябва ти нов. Нова държава, град, работа, нови приятели, запознанства, нов външен вид, тъй като виждам, че сам се критикуваш относно това.

HollyGolightly
02-17-2015, 22:48
Я не ми говори все едно съм някои нов в тези неща... много добре знам за какво говоря. Стрелял съм с пистолет на нова година, когато бях 9-10 годишен. За 5-тия ми рожден ден баща ми ми подари пушка... егати подарака. Стрелял съм с пушката с оптиката на чичо ми, помня че целих врабчета но не помня дали съм убивал. Ти ли ще ми кажеш че не мога да държа пистолет? И не съм озлобен... аз просто си умирам от желание за ендна прегрътка с момиче... но факта че никога няма да прегръна ме кара да озлобявам. И все пак, не отричаш че съм грозен нали?
Глупости, пистолет сигурно само на снимка си виждал, стига лъга. Освен това няма кой да ти даде пистолет ей така без пари, най-много да се гръмнеш сам с него или да утрепеш някой и после да те ползват теб като момиченце в някой затвор.
И да, не отричам

FemaleEyes
02-18-2015, 12:42
Глупости, пистолет сигурно само на снимка си виждал, стига лъга. Освен това няма кой да ти даде пистолет ей така без пари, най-много да се гръмнеш сам с него или да утрепеш някой и после да те ползват теб като момиченце в някой затвор.
И да, не отричам

Добре бе лекенце... за какво ми е да лъжа??

dreamwalker
02-18-2015, 15:02
Кои са тези хора, чиито снимки качваш, и не мислиш ли, че ще имаш неприятности, ако въпросните хора разберат за този твой неприятен навик?

VinDiesel
02-18-2015, 15:35
FemaleEyes към мнението ми, че трябва да смениш коренно средата ти на живот, външен вид и прочее, добавям и да спреш да влизаш в този форум.

FemaleEyes
02-18-2015, 19:51
Кои са тези хора, чиито снимки качваш, и не мислиш ли, че ще имаш неприятности, ако въпросните хора разберат за този твой неприятен навик?


Какви неприятности... и те няма как да разберат между другото, преценил съм всичко и няма никакъв шанс. Щом няма как да разберат, няма какво да говорим.

FemaleEyes
02-18-2015, 19:55
FemaleEyes към мнението ми, че трябва да смениш коренно средата ти на живот, външен вид и прочее, добавям и да спреш да влизаш в този форум.

Добре тогава. Нека майка ми се махне в Гърция, нека ми дойдат пари от нищото и тогава ще започна да се поддържам и социализирам. Тогава ще влизам в този форум единствено за да споделя че всичко е наред.

espada
02-18-2015, 20:10
:D :D :D

LoadRunner
02-18-2015, 20:13
Добре тогава. Нека майка ми се махне в Гърция, нека ми дойдат пари от нищото и тогава ще започна да се поддържам и социализирам. Тогава ще влизам в този форум единствено за да споделя че всичко е наред.

А ти би ли станал общак в Германия примерно?

dreamwalker
02-19-2015, 13:46
Какви неприятности... и те няма как да разберат между другото, преценил съм всичко и няма никакъв шанс. Щом няма как да разберат, няма какво да говорим.

Ако например ти кажа, че момчето на втората снимка е братовчед на една моя позната?
Все още ли си толкова убеден?
П.П. Каквото посееш, това ще пожънеш.

FemaleEyes
02-19-2015, 14:20
Ако например ти кажа, че момчето на втората снимка е братовчед на една моя позната?
Все още ли си толкова убеден?
П.П. Каквото посееш, това ще пожънеш.

Трябва да призная че не очаквах да напишеш нещо такова... но както и да е. Все ми е тая дали някои от тях ще прочете това. Нека знаят какво са направили, защото някои ден аз ще си взема пистолет. Дори и да не беше заради тях, пак щях да си взема(за да се самоубия). Ще ти кажа някои неща. Първото момче от снимката ми се вижда променен. Една вечер както си ходих с ножа в ръка той ме поздрави как съм. Апък преди като ме види, или пък ако трябва да говори с мен то ще е да ми каже някаква обида или пък да ме удари без причина, но при всички случай той беше много отворен и говореше с висок тон. Апък втория преди 5 месеца му писах в феиса да ми се извини за всичко лошо което ми е правил, и той ми се извини. Тези 2мата няма да ги плаша, те не са ми направили кой знае какво... просто са ме спрели за да не пребия оная курва. Но сега ще си направя един списък с имена и снимки на мишените(и ще го постна тук). Пък ако видиш някои познат може да го поздравиш от мен. :D

VinDiesel
02-19-2015, 14:24
Добре тогава. Нека майка ми се махне в Гърция, нека ми дойдат пари от нищото и тогава ще започна да се поддържам и социализирам. Тогава ще влизам в този форум единствено за да споделя че всичко е наред.

Трябва също да се отделиш от цицката на мама, да разчиташ на твоя труд, сам да си правиш сметката за месеца и така. Трябва сам да си изкарваш прехраната, а не да разчиташ на родителите си…

FemaleEyes
02-19-2015, 14:31
Трябва също да се отделиш от цицката на мама, да разчиташ на твоя труд, сам да си правиш сметката за месеца и така. Трябва сам да си изкарваш прехраната, а не да разчиташ на родителите си…

Мисля да стана дилър? Познавам един приятел които може да ми намери наркотици. Той познава много хора из града, и каза че ако някога искам трева или нещо, мога да се обърна към него. Ще си отглеждам марихуана вкъщи (в големи количества). Имам зелено LED осветление с което ще фотосинтезират през нощта. Така аз ще му давам марихуаната и заедно ще я продаваме, по голямата част от парите ще са за него и така. Ще направя всичко възможно да събера пари за пистолет... и когато дойде момента ще видиш как всички ще почнат да се плашат от мен. Може дори да гръмна някой в кракът, и тогава да ме запомнят всички с това! Всеки като ме види да си казва че съм луд и да го е страх от мен... никой да не посмее да ме пипне.

VinDiesel
02-19-2015, 14:57
Най-много с тоя пистолет, да си докараш снеговалеж от тупаници…

FemaleEyes
02-19-2015, 15:39
http://s8.postimg.org/d430kut51/Untitled_3.jpg

espada
02-19-2015, 16:44
http://youtu.be/sNncGtufDRs?t=55s :D :D

independent T
02-19-2015, 19:36
Учител по английски ядосан на Мартин , Владимир и Иван и ги накажат да стои до стената и един от тяхната съученичка ги снимам и да качите своя снимка на Facebook. Иван видя тяхната картина как се наказва и пише: - "Трол Фейс малко аз"
След 05:00 Владимир също пише коментар: - "и Мартинчо, които ще маркирам?"
Иван отговорил: - "Мартинчо хОлеган." След три минути се добавят, - "мафия, ги лошо :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) гледат )))))))))))"
последните 3 минути и Иван пише отново: - "Мартин и верен ще ги ядат"
Едно момче на име Стоил също видях снимка и написа този коментар: - "Мартин мноу бадаз"

dreamwalker
02-19-2015, 23:27
http://s8.postimg.org/d430kut51/Untitled_3.jpg

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/641/868/873.jpg

Seattle
02-20-2015, 06:30
Трябва да призная че не очаквах да напишеш нещо такова... но както и да е. Все ми е тая дали някои от тях ще прочете това. Нека знаят какво са направили, защото някои ден аз ще си взема пистолет. Дори и да не беше заради тях, пак щях да си взема(за да се самоубия). Ще ти кажа някои неща. Първото момче от снимката ми се вижда променен. Една вечер както си ходих с ножа в ръка той ме поздрави как съм. Апък преди като ме види, или пък ако трябва да говори с мен то ще е да ми каже някаква обида или пък да ме удари без причина, но при всички случай той беше много отворен и говореше с висок тон. Апък втория преди 5 месеца му писах в феиса да ми се извини за всичко лошо което ми е правил, и той ми се извини. Тези 2мата няма да ги плаша, те не са ми направили кой знае какво... просто са ме спрели за да не пребия оная курва. Но сега ще си направя един списък с имена и снимки на мишените(и ще го постна тук). Пък ако видиш някои познат може да го поздравиш от мен. :D

Ама моля те, ако може и ФБ профилите им. Все пак може някой съфорумник/съфорумничка да прасне нещо покрай цялата тая твоя история :)

FemaleEyes
02-20-2015, 16:18
Учител по английски ядосан на Мартин , Владимир и Иван и ги накажат да стои до стената и един от тяхната съученичка ги снимам и да качите своя снимка на Facebook. Иван видя тяхната картина как се наказва и пише: - "Трол Фейс малко аз"
След 05:00 Владимир също пише коментар: - "и Мартинчо, които ще маркирам?"
Иван отговорил: - "Мартинчо хОлеган." След три минути се добавят, - "мафия, ги лошо :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) гледат )))))))))))"
последните 3 минути и Иван пише отново: - "Мартин и верен ще ги ядат"
Едно момче на име Стоил също видях снимка и написа този коментар: - "Мартин мноу бадаз"

Нищо не разбрах... туи да не е некво пророчество от библията :Д

FemaleEyes
02-20-2015, 16:19
Ама моля те, ако може и ФБ профилите им. Все пак може някой съфорумник/съфорумничка да прасне нещо покрай цялата тая твоя история :)

Ако ви дам профилите им, вие ще им кажете какво планирам и така нататък - което ще ми провали плановете.

espada
02-20-2015, 16:48
Ако ви дам профилите им, вие ще им кажете какво планирам и така нататък - което ще ми провали плановете.

Надценяваш се. :D

dreamwalker
02-20-2015, 16:49
Ако ви дам профилите им, вие ще им кажете какво планирам и така нататък - което ще ми провали плановете.

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2012/04/natalie-portman-kiss.gif

http://static.tumblr.com/5a4228cde3da89801142872ff55b759a/wybngyy/lnlmg0mns/tumblr_static_asain_dad.jpg

VinDiesel
02-20-2015, 16:54
Някой няма ли да заключи вече тая тема?
Всички постове четем за пищови,"падни на колене", извиними се и пари.

espada
02-20-2015, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=aAsf3XCnbD8

FemaleEyes
02-20-2015, 18:31
Някой няма ли да заключи вече тая тема?
Всички постове четем за пищови,"падни на колене", извиними се и пари.

Кво ти пречи темата е пич... в тоя раздел и без тва рядко пише някой. Ако ти доскуча да четеш за пищови пари, да ти напиша още една от мойте случки?

VinDiesel
02-20-2015, 18:35
Пишеш едно и също, хората ти дават съвети, кое и как да промениш, а ти си знаеш твоята. Пистолет и т'ва е. Каква е целта ти?

FemaleEyes
02-20-2015, 18:44
Пишеш едно и също, хората ти дават съвети, кое и как да промениш, а ти си знаеш твоята. Пистолет и т'ва е. Каква е целта ти?

Хората дават съвети, но не знаят как точно съм психически. Игнорирам всички съвети, не съм почнал тая тема с цел да търся съвети. Всичките съвети които някога съм получавал, съм ги намирал за безполезни. Най често са ми казвали да мисля позитивно.... то еи така става. Да кажем загубиш 20 бона в казиното и те са единствените които имаш, ще мислиш ли позитивно? 20-те бона в моя случай представляват шанса които изпуснах, шанса да бъда щастлив.

FemaleEyes
02-20-2015, 18:53
Всички в темите ми най-често казват че трябва да отида на психолог, но аз разбирам напълно проблема ми и съм наясно какво трябва да правя. И между другото, дори да беше вярно това за психолога, аз нямам пари. Като му кажа че искам да си имам приятелка и така нататък, той ще ми каже някакви глупости като да се социализирам и нз си кво... всичките тея проститии ги знам.

VinDiesel
02-20-2015, 19:04
То си е вярно това за психолога, как знаеш какво ще ти каже, като не си посещавал??????????

espada
02-20-2015, 19:11
Трябва да те приспят тебе, куче болно!!! :D :D

LoadRunner
02-20-2015, 19:42
Ааа без такива затварянки, тая тема държи форума на крака.
Най- лесно е да се дават съвети на готово. Както ида е той (Иван) още не е казал как мисли да процедира с бъдещето си като оставим смехориите за патлака. Как мисли да промени нещата, мисли ли да си търси работа и каква, защото това е основата на живота- работата? Според мен няма смелост за самоубийство така че все някак трябва да продължи с живуркането но как мисли да я кара?

HollyGolightly
02-20-2015, 23:28
Хората дават съвети, но не знаят как точно съм психически.
Да, точно така е :lol: не е като да ти личи.
Повтарям се, но на теб ти трябва един хубав, здрав бой, може и неколкократно. 20 бона му трябвали, него го мързи да си седне на трибуквието и да завърши поне 8ми клас, дава някакви малоумни извинения от рода на "нещастен бях" или "2 момичета ми се смееха и за това спрях да ходя на даскало"обаче си си навил на пръста, че заслужава пари и щастие.

FemaleEyes
02-21-2015, 00:25
Ааа без такива затварянки, тая тема държи форума на крака.
Най- лесно е да се дават съвети на готово. Както ида е той (Иван) още не е казал как мисли да процедира с бъдещето си като оставим смехориите за патлака. Как мисли да промени нещата, мисли ли да си търси работа и каква, защото това е основата на живота- работата? Според мен няма смелост за самоубийство така че все някак трябва да продължи с живуркането но как мисли да я кара?

Много ясно че имам планове... все още не съм се отказал, не съм се отчаял напълно че да стигна до патлака. За сега ще направя всичко възможно да вляза в училище, там ще си търся приятелка. По принцип аз определям себеси като най-асоциалния човек в града, и като съм в една класна стая при всичките тея хора на едно място... не само се изнервям но и мразя да ми обръщат внимание. Да кажем че съм в час и учителя ме пита някои въпрос? И всички гледат мен.... побърквам се когато съм център на вниманието и забивам, не мога да говоря. Не че ме е срам, знам какво е да ме е срам но сега говоря за нещо друго. Отговарям на учителя само ако ме пита за името ми, но ако зададе някакъв друг въпрос отговарям "Не искам да говоря с вас". И много често ми се случва някои съученик да ми се отвори и аз просто полудявам, иде ми да го замеря със стола... но аз ще търпя колкото мога, ще преценя дали съм способен да искарам поне до края на годината. Ще си казвам всеки ден "Тук може да си намеря и приятелка, ще търпя още". Ще знам че живота ми дава последен шанс и че ако зарежа пак училището, никога вече няма да се върна. Понеже съмнувам всяка нощ, преди 4-5 дни сънувах как съм в класната стая и пред мен едно момиче искаше да седна до нея, в съня знаех че тя се интересува от мен(почувствах го). Но ако още от първия ден започнат да ми се отварят, да ми обръщат внимание или пък да говорят зад гърба ми, тогава ще напусна училище. Ще направя всичко възможно да искарам пари, и то не само за пистолет. Ще купувам колкото мога повече цигари и алкохол за да пуша и пия до безсъзнание. Ще отида в 3 часа през нощта в двора на същата гимназия която напуснах заради тея педали, докато има пълнолуние ще се разхождам сам в двора знаейки че момичето мечта изчезна завинаги. И когато му дойде времето, ще се гръмна. Но преди това както казах по-нагоре, ще заплаша няколко човека които мразя.

FemaleEyes
02-21-2015, 00:28
Да, точно така е :lol: не е като да ти личи.
Повтарям се, но на теб ти трябва един хубав, здрав бой, може и неколкократно. 20 бона му трябвали, него го мързи да си седне на трибуквието и да завърши поне 8ми клас, дава някакви малоумни извинения от рода на "нещастен бях" или "2 момичета ми се смееха и за това спрях да ходя на даскало"обаче си си навил на пръста, че заслужава пари и щастие.

Мислиш че ми трябва един хубав бой? После пак се чуди защо не приемам съвети от хора като теб.

chupachups
02-21-2015, 15:13
Като не искаш и не търсиш съвети, за какво пишеш тази/тези тема/и? Търсиш внимание или се чудиш как да отбиваш време?

FemaleEyes
02-21-2015, 16:40
Като не искаш и не търсиш съвети, за какво пишеш тази/тези тема/и? Търсиш внимание или се чудиш как да отбиваш време?

Нещо такова, искам целия свят да знае колко ви мразя. И някой ден ще ви отмъстя за всичко.

DieselBlood
02-21-2015, 20:39
Пука ме, че ми дреме, че мразиш, лекенце долно.

skate
02-21-2015, 23:36
kade si e pri4eska stanami int pi6i o6te
http://nolayingup.com/wp-content/uploads/2014/05/Popcorn-GIF.gif

Rafa7a
02-22-2015, 06:27
Според мен положението и психиката на колегата не е за подигравка. Но просто трябва да спре да му пука, че тоз казал така, оня направил така, трети си има приятелка. Не смятам, че можеш да се върнеш в училище, защото не смятам, че ще е нормално да има 18 годишен осмокласник, нали? Това за пистолета и това, че ще ги накараш да паднат на колене си го избии от главата. Ти сам си си провалил живота още с напускането на училището. :)

HollyGolightly
02-22-2015, 07:54
Мислиш че ми трябва един хубав бой? После пак се чуди защо не приемам съвети от хора като теб.
Да, аз си нямам друга работа и се чудя, гледайки всяка вечер от покрива на къщата, където живея. Да имаше кой да ми подари един бял суитчър, толкова щастлива щях да съм, ама няма как, щот не съм руса :(

fanton1
02-22-2015, 08:50
Ти сам си си провалил живота още с напускането на училището. :)
В наща пропаднала държава на него може да не му трябва да влиза в клас ,а просто да плати определена сума и ще му напишат диплома за 5-6 и толкова . Това ,че ще продължи да мисли как да върне на хората който ги е тресял побертета и не са мислили какво правят няма да го гризе и ще се чуди каква нова глупост да сътвори . И на края ще гледаме по новините '' момче скочило от покрива на блок '' . Хората ти дадоха съвети какво може да направиш ти упорито отказваш да ги чуеш . Твоя воля не може да решаваме вместо теб . Ти решаваш дали да си промениш живота или не .

skate
02-22-2015, 09:28
female q si dai fb

FemaleEyes
02-22-2015, 14:57
Според мен положението и психиката на колегата не е за подигравка. Но просто трябва да спре да му пука, че тоз казал така, оня направил така, трети си има приятелка. Не смятам, че можеш да се върнеш в училище, защото не смятам, че ще е нормално да има 18 годишен осмокласник, нали? Това за пистолета и това, че ще ги накараш да паднат на колене си го избии от главата. Ти сам си си провалил живота още с напускането на училището. :)

Би ми се искало да чуя точно обратното.... но може би си прав. Все пак, ще опитам. И на мен дори не ми личи че съм на толкова колкото съм, аз приличам на някое детенце... като си купувам алкохол в магазина ме питат аз ли ще го пия.

FemaleEyes
02-22-2015, 15:00
female q si dai fb

https://www.facebook.com/vanio.dotata

FemaleEyes
02-22-2015, 15:04
Хората ти дадоха съвети какво може да направиш ти упорито отказваш да ги чуеш . Твоя воля не може да решаваме вместо теб . Ти решаваш дали да си промениш живота или не .

Посочи ми един съвет които ми дадоха в тая тема, и аз ще ти кажа защо съм го игнорирал.

skate
02-22-2015, 15:09
savetvam da sa izkupi6

espada
02-22-2015, 15:16
Намери си херц, да се поуспокоиш.

FemaleEyes
02-22-2015, 15:25
savetvam da sa izkupi6

Защо да го правя, като не излизам навън... ?

espada
02-22-2015, 15:26
Надрогирай се бе! За какво ти е да излизаш навън?!

skate
02-22-2015, 15:35
ot vsi4ko kvot pro4etoh imam samo edin vupros...ti roditeli ima6 li?

Challenger
02-22-2015, 15:42
@FemaleEyes, хайде да се обичаме взаимно. :( И аз имам тайна любов. Ти също... Може да си говорим.

skate
02-22-2015, 15:54
trq si sloji6 bqla bluza ina4e nqma da ta iska

Challenger
02-22-2015, 16:12
Имам бяла блуза, но не мисля, че има значение.

LoadRunner
02-22-2015, 16:42
Според мен положението и психиката на колегата не е за подигравка. Но просто трябва да спре да му пука, че тоз казал така, оня направил така, трети си има приятелка. Не смятам, че можеш да се върнеш в училище, защото не смятам, че ще е нормално да има 18 годишен осмокласник, нали? Това за пистолета и това, че ще ги накараш да паднат на колене си го избии от главата. Ти сам си си провалил живота още с напускането на училището. :)
Човеко ти луд ли си бе, ти по- добре първо се погрижи за твоята психика. И по дяволите ти наистина ли си се вързал че е на 17 и и няма 8 клас?



. Да имаше кой да ми подари един бял суитчър, толкова щастлива щях да съм, ама няма как, щот не съм руса :(
Хахахаха
Тоя път сцепи мрака с фенерче

chupachups
02-22-2015, 18:05
@FemaleEyes, хайде да се обичаме взаимно. :( И аз имам тайна любов. Ти също... Може да си говорим.

:lol: :lol: :lol:

AnarchyBoy
02-22-2015, 18:23
Такъв мамин златен ревящ келеш като теб, който се оплаква за щяло и нещяло заслужава да се хване и да се смели от бой до напикаване и всеки път като си помислиш за думата "убийство" да получаваш тикове, спазми и нощно напикаване.
Келеме с келеме, сядай си на задника и почвай да учиш да се развиеш да имаш пари и приятелка, няма да ти паднат на готово, не очаквай да си седиш в училище и някое момиче просто да дойде и да ти каже колко си красив и как иска да ти духа по всичките 3393 начина.
Олигофрен, ще убива той, Айде ела да ме убиеш бе? Точно такъв като теб така бих му блъскал черепа в тротоара, че да не знаеш на къде да хванеш.
Нямал гадже и тръгнал да ми реве, нямал пари за пиене, ЕШШШ алоо хората родители нямат, приятели нямат и все пак се съвземат и се развиват така както ти никога няма да можеш, а само ще седиш, ще завиждаш и ще плюеш отстрани.
Отрепка пълна. Хвани си запали компа и се обеси, то като си слабохарактерен и друг изход няма, напиши там едно ревливо писмо как не си ебал на (там не знам колко години си) и после си тегли въжето. Олигофрен.

LoadRunner
02-22-2015, 21:05
Оставил си някав фейкарски фейсбук
Имаш сниимка с някво ланче и имаш комп на който му вървят игри.
Закво точно се оплакваш че нещо ми се изгуби нишката?

DieselBlood
02-22-2015, 22:21
AnarchyBoy, не с лошо. И не му давай такива съвети, които ще го подтикнат към самоубийство. Нали трябва с някой да се забавляваме тука.

FemaleEyes
02-22-2015, 23:49
ot vsi4ko kvot pro4etoh imam samo edin vupros...ti roditeli ima6 li?

Родители ли? хаха... Ако наричаш родители 2-ма човека които са се разделили 2 години след като се родих, и то за нещо дребно. Като казвам дребно имам предвид нещо супер дребно. През цялото това време, през тези години в които пораснах баща ми нито веднъж не дойде да ми даде пари. Давал ми е пари само защото баба(неговата майка) го караше и му викаше за да ми даде. Аз израстнах с майка ми до 8 годишна възраст, тя ми съсипа детството. Биеше ме всеки ден, това никога няма да го забравя. Наказваше ме в ъгъла да стоя на 1 крак с вдигнати ръце, да не ставам от учебника докато не си научка урока. Много често плачех. Заключваше ме в тъмната спалня и надничаше мършата през прозореца да види дали съм се махнал от ъгъла... и представя си нямаш колко я мразя. Апък когато бях болен се ядосваше... за дето съм болен? Тогава много често се разболявах то не беше за вярване. Аз винаги съм обичал баща ми. Обичах когато идваше с тунингованата му кола да ме закарва на село където беше компютъра на чичо. Там са хубавите ми спомени, при компютъра. Но баща ми никога не ме обичаше, никога не се интересуваше от мен. Как съм.. болен ли съм. Дори и да бях умрял той нямаше да се притесни, в това съм сигурен защото аз не помня нито 1 път ама нито 1 път баща ми да се е затъжил за мен или пък да го е грижа. Както и да е, не ми пука за баща ми. След всичко което преживях с майка ми аз просто бих избрал да я махна от живота ми и никога повече да не я видя, да изчезне все едно съм нямал майка. Когато бях на 8 години или 10 тя замина в Гърция да работи, а мен най-безотговорно ме остави на грижите на пра-баба ми и пра-дядо ми - които мразех много. Разбира се, мен нямаше кой да ме възпитава... тези стари хора? През това време аз правих всичко възможно да се докопам до компютър. Да си призная, в живота ми не само на мен са ми се случвали лоши неща ами и аз съм правил лоши неща. Помня как крадях пари от баба ми(за което съжалявам), сега като си спомня как нагло съм го правил направо се отвръщавам от себе си... баба ми която толкова много се грижеше за мен а аз да крада пари от нея. Няма значение, това е минало. Та нали ти казвам аз правих всичко възможно да се добера до компютър. Харчих си всичките пари в компютърните зали, а собственика на залата ме унижаваше пред всички които бяха там и ме пращаше да му купувам закуски. Майка ми в Гърция купи един лаптоп и ми го прати, бях неземно щастлив когато го пипнах с ръцете си, отворих го докоснах клавиатурата и натиснах копчето за включване. Видях екрана... всичко зареди и се чувствах невероятно. Преди докато още ходих в село при компютъра на чичо ми, аз си казвах "Колко ли ще ми е хубаво ако никога не умирам, имам хубава стая, имам компютър и храна в нея, и съм завинаги с компютъра и си играя игри вечно". И един ден това стана реалност, сега прекарах 4 години пред компютъра без да излизам. Играя по цели дни и нощи, ето например сега е 2:36 през нощта аз станах сигурно в 5 през деня. Помня как си пих айрян с месо по цяла нощ и си играех каквото ми е кеф. Имах торбички под очите... и когато лаптопа ми се развали(казаха че съм изгорял от игра RAM паметта) аз направо бях разбит и тъжен. С всеки ден аз си спомнях дните прекарани пред него и колко щастливи моменти имах. Имам даже носталгия която чувствам дори до сега, а минаха повече от 4 години. Но негативната страна от цялото това хубаво време беше че станах неограничен. Сега си съсипвам живота на воля и не ми пука... никой нищо не може да ми каже. Сега майка ми е у нас от 2 години, и с течение на времето започнах да я мразя все повече и повече. Когато ми каже нещо, аз и отвръщам с някое от тези 3 неща: Курва, махай се, мърша. Абсолютно нищо друго не и казвам вече. Чакам да си отиде в Гърция и никога вече да не се върне. Нещо друго да питаш?


наистина ли си се вързал че е на 17 и и няма 8 клас?


От както съм създал профила си, не съм лъгал никого за нищо.

FemaleEyes
02-22-2015, 23:57
@FemaleEyes, хайде да се обичаме взаимно. :( И аз имам тайна любов. Ти също... Може да си говорим.
Това някаква шега ли трябваше да бъде?

FemaleEyes
02-23-2015, 00:12
Нямал гадже и тръгнал да ми реве, нямал пари за пиене, ЕШШШ алоо хората родители нямат, приятели нямат и все пак се съвземат

Ще ти кажа нещо за "хората". Теб защо те е срам когато си гол пред хората? Защото като дружиш с хората си научил че трябва да те е срам, и защо? Никой не знае... Аз ограничих контактите си с хората и открих толкова хубави неща с които да се забавлявам. Ти знаеш ли какво е да отидеш в 3 часа през нощта в двора на гимназията по пълнолуние? Не, не знаеш... защото дружиш с "хората" а те те карат по дискотеките където има курви и алкохол. Когато останеш сам за поне 4 години, ще мислиш като мен. Ти мислиш като хората защото дружиш с тях. И само да добавя че не съм чел по-грозен пост от твоя.

skate
02-23-2015, 00:35
az sam potresen

skate
02-23-2015, 00:39
i kvo prai6 pred kompa po cql den? gledam vuv feisa ti nfs cuka6 kvo dr

FemaleEyes
02-23-2015, 00:45
Нищо... вече не ми доставят удоволствие игрите. Непрекъснато съм отекчен.

AnarchyBoy
02-23-2015, 08:39
Ще ти кажа нещо за "хората". Теб защо те е срам когато си гол пред хората? Защото като дружиш с хората си научил че трябва да те е срам, и защо? Никой не знае... Аз ограничих контактите си с хората и открих толкова хубави неща с които да се забавлявам. Ти знаеш ли какво е да отидеш в 3 часа през нощта в двора на гимназията по пълнолуние? Не, не знаеш... защото дружиш с "хората" а те те карат по дискотеките където има курви и алкохол. Когато останеш сам за поне 4 години, ще мислиш като мен. Ти мислиш като хората защото дружиш с тях. И само да добавя че не съм чел по-грозен пост от твоя.

Келеш насран, не ходя по дискотеки не пия и не пуша... По курви не ходя, а си имам приятелка.
Истинските ми приятели са общо 5ма на брой, макар познатите да са хиляди.
К'во ти е оправданието сега? Ти като си пиян в несвяст аз тичам в гората рано сутрин, гледай си ти луната в 3 през нощта в училище, загубеняк... Казах ти въжете, дървото и врата - да те няма. Измет.
На такива единствената помощ която бих им дал е да ги бутна от столчето като са се вързали здраво около врата.
Даже ще те и запаля е така да се порадваме малко.
Много големия мъж там щял да убива, мразел, щото имали приятелки и приятели.
Т'ва си е твой проблем бе, слабохарактерно лайно, не наш. Оправяй се. Нито съм най-красивия, нито най-богатия винаги има повече от мен? Е ко седнал ли съм да се вайкам? Имам си и приятели и приятелка, щото не съм путка като теб да седна да се оплаквам, а се стягам и променям нещо.. работя по въпроса...
Мама ти деба и прошляка, ай изчезвай от форума, че ми писна да ти гледам убитите постове, боч.

chupachups
02-23-2015, 09:20
От всичко което прочетох от постовете ти разбрах едно. Ти си АДСКИ повърхностен и материален. Ревеш ми за някъв тъп компютър, всичките ти пари си ги давал, за да киснеш в някъв компютърен клуб вместо примено да си купиш топка, за да риташ с другите момчета, но тук сигурно ще кажеш, че те тормозят и обиждат всички естествено. Крадял си от баба ти, за да отидеш пак в тъпия клуб,, вместо да седнеш да учиш или нещо от което ще има полза, защото ако беше седнал да се образоваш на време, сега щеше да имаш работа и за теб толкова важните пари. Проблема си е ИЗЦЯЛО в теб. Майка ти, ти е купила лаптоп и ти толкова си с филмирал в тея тъпи игри, че сума време си се забил във вас без да излизаш и без никакви контакти, точно в тийн годините. Еми извинявай, ама няма как в момента да очакваш някое момиче да те хареса, като си антисоциален искаш да избиеш всички, единственото което правиш е да се самосъжаляваш вместо да вземеш нещата в свой ръце. Има хора които не познават дори родителите си и са израснали в домове, без никой и въпреки това живеят и се взимат в ръце, имат приятелки и всичко. Ти си слабохарактерен материалист и такъв ще си останеш!

VinDiesel
02-23-2015, 09:32
Докато му се обръща внимание, ще продължава да убива.

skate
02-23-2015, 14:34
http://38.media.tumblr.com/c8327f66608407c640a789cfd55a20ce/tumblr_nbqzh9XDPi1s7m1zqo1_500.gif

Corb1225
02-23-2015, 18:12
Давай, момче, хвани ги! Не трябва да се колебаеш!

http://i.imgur.com/y45FFVMm.jpg (http://imgur.com/y45FFVM)

FemaleEyes
02-23-2015, 19:13
Келеш насран, не ходя по дискотеки не пия и не пуша... По курви не ходя, а си имам приятелка.
Истинските ми приятели са общо 5ма на брой, макар познатите да са хиляди.
К'во ти е оправданието сега? Ти като си пиян в несвяст аз тичам в гората рано сутрин, гледай си ти луната в 3 през нощта в училище, загубеняк... Казах ти въжете, дървото и врата - да те няма. Измет.
На такива единствената помощ която бих им дал е да ги бутна от столчето като са се вързали здраво около врата.
Даже ще те и запаля е така да се порадваме малко.
Много големия мъж там щял да убива, мразел, щото имали приятелки и приятели.
Т'ва си е твой проблем бе, слабохарактерно лайно, не наш. Оправяй се. Нито съм най-красивия, нито най-богатия винаги има повече от мен? Е ко седнал ли съм да се вайкам? Имам си и приятели и приятелка, щото не съм путка като теб да седна да се оплаквам, а се стягам и променям нещо.. работя по въпроса...
Мама ти деба и прошляка, ай изчезвай от форума, че ми писна да ти гледам убитите постове, боч.

Нарушена точка 10 от правилата на форума, Banned.

FemaleEyes
02-23-2015, 19:29
От всичко което прочетох от постовете ти разбрах едно. Ти си АДСКИ повърхностен и материален. Ревеш ми за някъв тъп компютър, всичките ти пари си ги давал, за да киснеш в някъв компютърен клуб вместо примено да си купиш топка, за да риташ с другите момчета, но тук сигурно ще кажеш, че те тормозят и обиждат всички естествено. Крадял си от баба ти, за да отидеш пак в тъпия клуб,, вместо да седнеш да учиш или нещо от което ще има полза, защото ако беше седнал да се образоваш на време, сега щеше да имаш работа и за теб толкова важните пари. Проблема си е ИЗЦЯЛО в теб. Майка ти, ти е купила лаптоп и ти толкова си с филмирал в тея тъпи игри, че сума време си се забил във вас без да излизаш и без никакви контакти, точно в тийн годините. Еми извинявай, ама няма как в момента да очакваш някое момиче да те хареса, като си антисоциален искаш да избиеш всички, единственото което правиш е да се самосъжаляваш вместо да вземеш нещата в свой ръце. Има хора които не познават дори родителите си и са израснали в домове, без никой и въпреки това живеят и се взимат в ръце, имат приятелки и всичко. Ти си слабохарактерен материалист и такъв ще си останеш!

Ти какво си мислиш, че не съм опитвал ли? Опитвал съм да се бутам в групичката им и да играя с тях, но винаги съм играл толкова зле и никога не съм вкарвал гол. Аз съм заклет хейтър на футбола. Проблема е изцяло в мен? А не в родителите ми че са ме оставили да стана неограничен? И как очаквам момиче да ме хареса? Ами преди всичко трябва да ми даде шанс да ме опознае, да и покажа колко съм романтичен... и това че съм романтичен не го казвам аз, на мен са ми го казвали. За момента съм решил само да чакам ок? Вчера бях крайно ядосан и хвърлих чашата в стената... даже още виждам стъкла по стаята. В случай че никое момиче по никакъв начин не прояви интерес към мен през цялото това време което ще чакам, ще направя следното. Ще събера от някъде 100 лева, ще добавя някое момиче в Facebook и ще и пиша "Искаш ли да си ми приятелка за 1 ден срещу 100 лева?" ще и кажа че няма дори да я докосна освен ако тя не пожелае. Ще я карам да седне някъде с мен и да си говорим, накрая когато деня свърши ще я помоля само за 1 прегрътка. За момента само ще чакам.

Ето и клипчето което ме ядоса толкова много
https://www.youtube.com/watch?v=RRzX25J3-w0

За мен е болезнено да гледам всичките тея хора как се радват и са щастливи... докато го гледах си представях как аз съм там и стрелям на всички посоки по тези отрепки... и това е в моя град бтв

fls63
02-23-2015, 20:02
Една сутрин в около 6 часа тогава беше много тъмно и имаше мъгла. Заведох котенцето си на полето и от мястото на което стоях се виждаше една празна улица с осветление.. прекрасна гледка а и мястото беше приятно. Носех нож в себе си и се каних да убия котенцето. Още щом опрях ножа на гърлото му аз изпитах някакво чувство, сякаш усещах живота които тече в това животно... аз се опитах да му прережа гърлото но не го направих достатъчно силно и само малко козина му падна нищо повече... почувствах се някак си неспособен да убия това котенце и за това започнах да хвърлям камъни по него и така той избяга. Изгоних го за да не го убия. ... Мразя повече хората отколкото животните!


Даже вие хората мачкате животните... не мислите за тях! Заради начина ви на живот те нямат къде да живеят...

Не че съм с хейт,нооо малко странно се изрази?!Даже не те разбрах.
Значи,НИЕ мачкаме животните,НЕ СМЕ мислили за тях,и заради нашия живот те нямало къде да живеят? А няколко реда по-нагоре си написал че ти си щял,не да мачкаш животинката,ами направо ДА Я убиеш.А после ние сме ти виновни?
Доста безсмислено,а? ... Пък и към това "ВИЕ ХОРАТА",не поставяш ли и себе си?

FemaleEyes
02-23-2015, 20:08
Не че съм с хейт,нооо малко странно се изрази?!Даже не те разбрах.
Значи,НИЕ мачкаме животните,НЕ СМЕ мислили за тях,и заради нашия живот те нямало къде да живеят? А няколко реда по-нагоре си написал че ти си щял,не да мачкаш животинката,ами направо ДА Я убиеш.А после ние сме ти виновни?
Доста безсмислено,а? ... Пък и към това "ВИЕ ХОРАТА",не поставяш ли и себе си?

Направих го с цел да заплача... обичам когато усетя сълзите ми да се стичат по лицето ми, и точно в този момент да усетя позитивните чувства...

fls63
02-23-2015, 20:16
Не винаги ще ги има тези позитивни чувства когато и след като си ревнал.Непукист си,и си го знаеш.
Само ще ти кажа че всяко нещо се оправя и има Изход.
Бъди оптимист и мисли възможно най-позитивно.По-добре да ревнеш от позитивните чувства и емоции,а не обратното.

LoadRunner
02-23-2015, 20:43
по дяволите ти наистина ли си се вързал че е на 17 и и няма 8 клас?




От както съм създал профила си, не съм лъгал никого за нищо.

Ти тъп ли си? Циганите които имат 8ми клас не могат да говорят въобще и нямат ни най- малка култура, а ти пишеш що годе нормално и не бълваш псувни което значи, че малко от малко имаш няква представа от писмо и четмо което надхвърля 8ми клас боравиш с компютър и тнт кво да ти обяснявам очевидното?

Ти си класен лъжец.

Със последните 2 страници от постове пак почна да търсиш съчувствие от жените във форума ама просто няма да те огрее това трябва да ти е ясно колкото и фейсбуци да слагаш и тъпотии да лееш никоя няма да ти пише или да се занимава с теб изобщо.

FemaleEyes
02-23-2015, 21:48
Ама сега ме направи грамотен? Сам виждаш че дори не знам къде се пишат запетай. Нормално да боравя с компютър, нали зарязах училище заради него. И не бълвам псувни заради правилата на форума, ето например AnarchyBoy получи бан заради последния му пост в тая тема. Пак ти казвам, никого за нищо не съм лъгал. И това че търся съчувствие от жените което каза беше супер голяма глупост. Признавам при първите ми постове които направих(това беше преди около 5 или повече месеца) направих теми в които споделям какво искам да преживея, и очаквах съчувствие от жените/момичетата. Но само като прочетох какво ми отвърнаха веднага разбрах че никоя не ми съчувства. Разбрах че има много хора като мен които се оплакват, защо да съчувстват точно на мен? След 10-тия ми пост в тоя форум аз престанах да търся съчувствие. Ти ме попита и аз ти отговорих, други въпроси?

LoadRunner
02-23-2015, 22:09
Ти ме попита и аз ти отговорих, други въпроси?
тцтцтц
Ако трябва да съм точен, като си видя мнението аз виждам само 1 въпрос който си пренебрегнал, а какво остава за отговор.
"Ти тъп ли си?"

FemaleEyes
02-23-2015, 22:13
тцтцтц
Ако трябва да съм точен, като си видя мнението аз виждам само 1 въпрос който си пренебрегнал, а какво остава за отговор.
"Ти тъп ли си?"

Няма тъп/прост човек, просто всеки развива знанието си в различна насока. Например ти знаеш историята на България, интелигентен си и така нататък. Аз може да не знам историята на България и не съм интелигентен, но пък знам почти целия английски и мога да играя игри така както ти не можеш. Ти нямаш мойте умения, аз нямам твойте. Та логиката е че няма отговор на тоя въпрос.

LoadRunner
02-23-2015, 22:26
Добре е че знаеш целия Английски :lol:

я кажи какъв неопределителен член се слага примерно пред
...honest
...university
...honour

LoadRunner
02-23-2015, 22:30
бързо бързо
стига си търсил в гугъл

FemaleEyes
02-23-2015, 22:37
"неопределитене член" чесно ти казвам нямам си понятие какво е това. Но ще ти кажа нещо друго. Голяма част от нас българите си пишем на латиница, и вместо букви понякога слагаме числа като например: Kak si pi4? Ето сега и пример на английски: Sup m8? Или пък: w8- което значи wait но използват осмица понеже като кажеш wait или eight звучи почти еднакво. Говорил съм английски по форуми, игри и даже съм си лафил по skype с един пич. Айде оставям те за сега, отивам да си цъкна някоя игричка че направо умирам от скука.

FemaleEyes
02-24-2015, 01:53
Сега като гледах в Google резултатите от "убиец" се спрях на една снимка на кола в дъжд. Представих си как с приятелката ми цял ден се возим с BMW-то ми в дъждовно време... и когато спрем да си вземем нещо за ядене да ни повали дъжда... да се приберем в колата мокрички и да я целуна...

AnarchyBoy
02-26-2015, 12:31
Знаел целия английски?
ХАХАХАХхаххаха
Ем окей и аз знам английски, ко праиме? И аз играя игри, ама знам и историята на България... и много други неща..
Просто си супер жалък и не желаеш да си помръднеш пръста за развитие. ;) Само се оплакваш.
Слабохарактерен си... Никоя няма да те съжали, защото не си го заслужиш. Някои неща се заслужават.. ;) Няма да ти падне от небето. Когато се стегнеш и започнеш да вършиш нещо за себе си, но имаш трудности, тогава може и някой да те съжали и да ти помогне. Докато само си седиш на задника и мрънкаш никой няма да те погледне.

AnarchyBoy
02-26-2015, 12:33
Впрочем английския, който знаеш няма да ти помогне да си намериш работата.. защото говориш английски както циганин български, знаеш там нек'ви жаргони и горе-долу как да се изразяваш, но т'ва е нито можеш да пишеш правилно, нито имаш елементарна представа от граматика,пунктуация и прочие.

skate
02-26-2015, 14:45
единственото момиче,което може да си намериш ще е някое,което е глухо(да не ти слуша простотийте по цял ден),сляпа(да не та гледа къв си мършав и пропаднал) и също без рецептор за обоняние(щото ако ти помириши вмирисалия ти гъз ще прибадне най-много) Успех да си намериш такава

Rafa7a
02-26-2015, 14:47
Щом ти писа на кирилица, значи има и шанс той да си намери русо момиче. :D

skate
02-26-2015, 14:49
мани е тука някви банове манове ония ден ми раздаваха :Д;Д da sa fakat

Rafa7a
02-26-2015, 14:58
Хах. :D

ESV
02-26-2015, 17:01
Отиди някъде другаде , където ще те уважават и ще гледат на тебе различно

LoadRunner
02-26-2015, 17:30
Както си и знаех, стратегията със съжалението не ти се получава :/
Какво друго ти остава освен да продължиш да влизаш с някой от останалите си профили които имаш, безделник.
Явно реално пак ще си останеш на сухо за жалост а не мокричък както в сънищата ти. Но cheer up както се казва на Английски ;]
Все пак си мисля че ще го израстеш тоя тийн период.

FemaleEyes
03-11-2015, 15:45
Всичко става все по-трудно, вече дори не мога да спя. Не съм спал от седмица и не моаг да мигна ... не в буквален смисъл разбира се. Когато легна съм в пуло будно състояние през цялото време и не мога да заспя. Болката която испитвам всеки ден вече стана по-голяма. Надеждата на всеки ден от живота ми беше че ще мога отново да си легна и може би ще сънувам че всичко е наред... но вече не мога и да спя. Мисля че не ми остава друг избор освен да ускоря процеса на плановете ми. Не може да е толкова трудно да намеря пистолет... а и днес бях на испит и като минах през спирката видях едни красиви момичета... как ми се искаше да прегърна някое от тях. Но в същото време изпитвах омраза, слушах ги как се забавляват и са щастливи, а аз съм длъжен да търпя това... Когато беше 2012 аз плаках защото щял да идва края на света офф... сигурно бях един от най-наплашените хора на планетата. Но сега ми е все едно дори и да свърши. Би ми се искало един метеор да удари земята и всичко живо да умре, но преди това да видя как метеора приближава земята и да се усмихна, и дори като ме убие да ми е кеф защото ще знам че целия скапан свят ще умре с мен. Не съм сигурен дали мога да издържа още.... поне да можеше майка ми да изчезне така че да не я виждам до края на живота си, но тя е курва какво да говорим. И не ме интересува дали ми вярвате че знам английски, аз не съм пропилял години разговори с хора по форуми, скайп, Facebook за да ми кажат накрая че не го знам.

dreamwalker
03-11-2015, 18:02
Welcome back! Липсваше ни твоят нихилизъм.
Искаш ли да обсъждаме Песен за огън и лед? Може и за сериала, ако си го гледал. Това ще те разсее от черните мисли.

FemaleEyes
03-11-2015, 20:10
Welcome back! Липсваше ни твоят нихилизъм.
Искаш ли да обсъждаме Песен за огън и лед? Може и за сериала, ако си го гледал. Това ще те разсее от черните мисли.

Точно сега в тоя момент нищо не може да ме забавлява.. току поиграх малко с едни приятели една игра и нищо. Колкото до сериали тях ти гледам само докато ям. Например SMS - sin miedo a sonar любимият ми сериал... все още го гледам. В момента се чувствам тотално отпаднал без желание да правя нищо, мина много време от както за последно се чувствах така. Бих казал че сънищата ми са по реални от реалноста. Аз съм много далече от реалноста. Понякога даже когато си спомня за някакъв спомен се чудя дали е било сън или истина... иска ми се да се заблудя че когато сънувах онова русо момиче това беше наистина но за жалост много добре си спомням че беше само сън. Всичко отиде на майната си... всичките ми мечти и така нататък, дори едвам едвам пиша това. След тая седмица без нет все едно някакъв гръм ме е ударил... не знам какво повече да напиша.

skate
03-11-2015, 20:41
http://dpb-zcoria.org/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8.h tml
вземи са обади а?

espada
03-11-2015, 22:10
Всичко отиде на майната си... всичките ми мечти...

Само защото ти се отказваш от тях. Не ти се занимава просто, нали? По- лесно е така.

FemaleEyes
03-12-2015, 13:22
Само защото ти се отказваш от тях. Не ти се занимава просто, нали? По- лесно е така.

Защото не виждам начин да ги збъдна.

VinDiesel
03-12-2015, 14:11
Защото нямаш цели, а само мечти.

Rafa7a
03-12-2015, 15:18
Ако мечтата ти е да си купиш пистолет, по-добре да не се и сбъдне..

dreamwalker
03-12-2015, 15:28
Защото не виждам начин да ги збъдна.

На колко годинки си?
Пиши ми, ще ти намеря работа. Няма да ти остава време да се вайкаш за неСбъднатите си мечти.

LoadRunner
03-12-2015, 20:19
Каза че е на 17, и ква работа ще му намериш? Него нефизическа работа едва ли ще го оправи.
Фимейлайс кой ти е другият профил?

dreamwalker
03-12-2015, 20:43
Каза че е на 17, и ква работа ще му намериш? Него нефизическа работа едва ли ще го оправи.
Фимейлайс кой ти е другият профил?

Ще паднеш, ако разбереш.

Corb1225
03-12-2015, 21:46
Не го поучавайте, а го поощрявайте. Крайно време е България да намери своя Тед Бънди.

HollyGolightly
03-13-2015, 02:00
Всичко става все по-трудно, вече дори не мога да спя. Не съм спал от седмица и не моаг да мигна ... не в буквален смисъл разбира се. Когато легна съм в пуло будно състояние през цялото време и не мога да заспя. Болката която испитвам всеки ден вече стана по-голяма. Надеждата на всеки ден от живота ми беше че ще мога отново да си легна и може би ще сънувам че всичко е наред... но вече не мога и да спя. Мисля че не ми остава друг избор освен да ускоря процеса на плановете ми. Не може да е толкова трудно да намеря пистолет... а и днес бях на испит и като минах през спирката видях едни красиви момичета... как ми се искаше да прегърна някое от тях. Но в същото време изпитвах омраза, слушах ги как се забавляват и са щастливи, а аз съм длъжен да търпя това... Когато беше 2012 аз плаках защото щял да идва края на света офф... сигурно бях един от най-наплашените хора на планетата. Но сега ми е все едно дори и да свърши. Би ми се искало един метеор да удари земята и всичко живо да умре, но преди това да видя как метеора приближава земята и да се усмихна, и дори като ме убие да ми е кеф защото ще знам че целия скапан свят ще умре с мен. Не съм сигурен дали мога да издържа още.... поне да можеше майка ми да изчезне така че да не я виждам до края на живота си, но тя е курва какво да говорим. И не ме интересува дали ми вярвате че знам английски, аз не съм пропилял години разговори с хора по форуми, скайп, Facebook за да ми кажат накрая че не го знам.
https://38.media.tumblr.com/625491a8f5208e9f53cbe172f9c0a84d/tumblr_mjh5khkRPk1qb3f0ao1_r1_500.gif


Иначе и една съфорумка се обясняваше колко и бил добър английският, ама до ден днешен като ми е тъпо и чета писанията на английски в скайп и веднага почвам да се смея 8-)

HollyGolightly
03-13-2015, 02:00
Всичко става все по-трудно, вече дори не мога да спя. Не съм спал от седмица и не моаг да мигна ... не в буквален смисъл разбира се. Когато легна съм в пуло будно състояние през цялото време и не мога да заспя. Болката която испитвам всеки ден вече стана по-голяма. Надеждата на всеки ден от живота ми беше че ще мога отново да си легна и може би ще сънувам че всичко е наред... но вече не мога и да спя. Мисля че не ми остава друг избор освен да ускоря процеса на плановете ми. Не може да е толкова трудно да намеря пистолет... а и днес бях на испит и като минах през спирката видях едни красиви момичета... как ми се искаше да прегърна някое от тях. Но в същото време изпитвах омраза, слушах ги как се забавляват и са щастливи, а аз съм длъжен да търпя това... Когато беше 2012 аз плаках защото щял да идва края на света офф... сигурно бях един от най-наплашените хора на планетата. Но сега ми е все едно дори и да свърши. Би ми се искало един метеор да удари земята и всичко живо да умре, но преди това да видя как метеора приближава земята и да се усмихна, и дори като ме убие да ми е кеф защото ще знам че целия скапан свят ще умре с мен. Не съм сигурен дали мога да издържа още.... поне да можеше майка ми да изчезне така че да не я виждам до края на живота си, но тя е курва какво да говорим. И не ме интересува дали ми вярвате че знам английски, аз не съм пропилял години разговори с хора по форуми, скайп, Facebook за да ми кажат накрая че не го знам.
https://38.media.tumblr.com/625491a8f5208e9f53cbe172f9c0a84d/tumblr_mjh5khkRPk1qb3f0ao1_r1_500.gif


Иначе и една съфорумка се обясняваше колко и бил добър английският, ама до ден днешен като ми е тъпо и чета писанията на английски в скайп и веднага почвам да се смея 8-)

dreamwalker
03-13-2015, 08:20
https://38.media.tumblr.com/625491a8f5208e9f53cbe172f9c0a84d/tumblr_mjh5khkRPk1qb3f0ao1_r1_500.gif


Иначе и една съфорумка се обясняваше колко и бил добър английският, ама до ден днешен като ми е тъпо и чета писанията на английски в скайп и веднага почвам да се смея 8-)

Нормално е, ти живееш в Америка. Ако живеех в Германия или Арабия, и аз щях да владея немския или арабския по-добре.

anonymous708973
03-13-2015, 10:35
Нормално е Холи да има по-добър английски, да. не е нормално да се биеш в гърдите обаче, че знаеш, а действителността да е трагична. някои хора не правят разлика между "разбирам се на английски" и "говоря добре английски". така се раждат бисери като Бареков.

едит: това го написах най-общо, ама сега го гледам, той нашият не знаел какво е неопределителен член. ох.

golemiq_korab_minava
03-13-2015, 11:05
и колко овце от стадото гласуваха за него.

golemiq_korab_minava
03-13-2015, 11:12
186 938 хил
божи

dreamwalker
03-13-2015, 17:16
http://izquotes.com/quotes-pictures/quote-if-voting-changed-anything-they-d-make-it-illegal-emma-goldman-72831.jpg

LoadRunner
03-13-2015, 18:36
аз само забелявам че фимейлайса се появи а пък рафата се изгуби, що така

dreamwalker
03-13-2015, 18:47
Оставете го на мира това момче.

HollyGolightly
03-14-2015, 02:41
Нормално е, ти живееш в Америка. Ако живеех в Германия или Арабия, и аз щях да владея немския или арабския по-добре.

Аз не сравнявам моят английски с този на хората живеещи извън англоговорящите страни, както и не твърдя, че е на перфектно ниво, а просто казвам, че когато имаш големи претенции, но не и покритие на знанията си, ставаш за смях. Не може човек, който ми говореше как знаел няколко езика перфектно и щяла да става стюардеса, как всички били ахнали едва ли не от познанията и по английски, да ми пише "if i should to be honest" или "i want he leave army"

galaxy29
03-14-2015, 13:38
"i want he leave army"
ясно, за фейка girlwithblueeyes става дума :oops:

LoadRunner
03-14-2015, 16:21
"if i should to be honest"

Ми на мен това ми се вижда прилично, освен ако не говориш за i-то

dreamwalker
03-14-2015, 16:22
Ми на мен това ми се вижда прилично, освен ако не говориш за i-то

Nope.

LoadRunner
03-14-2015, 16:27
едно have по- добре би стояло, но should кво му пречи

galaxy29
03-14-2015, 16:29
не забелязахте ли ко казах ;/
имаме нова тема за разговор..
нека разконспирираме синеочка и спрем масовата заблуда!!!!!!!!!!!

Corb1225
03-14-2015, 16:31
едно have по- добре би стояло, но should кво му пречи
Бареков, кво се обаждаш и ти, като си нямаш идея :lol:.

LoadRunner
03-14-2015, 16:31
ми аз не я знам коя е тя

LoadRunner
03-14-2015, 16:32
Бареков, кво се обаждаш и ти, като си нямаш идея :lol:.

На тебе ти казах че не та знам тъп ли си, ама сега вече знам че си тъп и от ромски произход
аре вазирай..

Corb1225
03-14-2015, 16:34
Мисля, че вече стана ясно на всички кой е тъпия. Обаждаш се за нещо, което не разбираш и фейлваш два пъти подред. Какъв си умник ау.

Corb1225
03-14-2015, 16:39
На папагала ли си фейк, бе батал? И той ми говори такива глупости, че съм бил някъв Хасан.

LoadRunner
03-14-2015, 16:43
другия вариант е че е възможно повече от 1 човек да те мисли за малоумник и ром макар че казват че имало хубав ром, но в твоя случай това не важи
ако искаш продължавай да се пробваш но едва ли ще завържем лафче
мърша

Corb1225
03-14-2015, 16:44
Бих се притеснил, ако мога да завържа лафче с теб, отрепка. Не си ми на нивото.

NomNomNom
03-14-2015, 17:06
не забелязахте ли ко казах ;/
имаме нова тема за разговор..
нека разконспирираме синеочка и спрем масовата заблуда!!!!!!!!!!!
Аз забелязах, чаках пантерата да каже първо, 'щото съм засичала по теми да си говорят за местоположение и евентуално виждане ( ако не греша ). :Д
Иначе, напоследък не пише, не съм гледала последните й мнения преди да спре :д

А пък някой я има в скай и там и наблюдава изливанията на еглиш ? :д

HollyGolightly
03-14-2015, 17:11
Аз забелязах, чаках пантерата да каже първо, 'щото съм засичала по теми да си говорят за местоположение и евентуално виждане ( ако не греша ). :Д
Иначе, напоследък не пише, не съм гледала последните й мнения преди да спре :д

А пък някой я има в скай и там и наблюдава изливанията на еглиш ? :д
Аз я имах в скайп и доста сме си писали, докато не и казах, че лъже и че историите и не ми се връзват и тя взе че ме блокира. Все пак ако някой се интересува, мога да обясня защо смятам че лъже

dreamwalker
03-14-2015, 17:12
За кого става въпрос?

galaxy29
03-14-2015, 17:25
и на мен ми се струваше абсурдна още преди да ми каже холи, ама бях забелязала, че с пантерата общуват, а пък и рядко я чета и си викам тогава, че сиг съм в грешка :д а освен холи и лиландичката има наблюдения отблизо, иначе знам, че и на други хора, дето просто са и чели мненията тук им е съмнителна