PDA

View Full Version : Molya vi daite mi suvet



mimsinka_99
11-28-2014, 14:05
S priyatelya mi imame vruzka ot 10 meseca veche , no neshtata v posledno vreme mnogo se promeniha .... v nachaloto vsichko beshe unikalno nepovtorimo nikoga ne byah sreshtala takowa momche i predi da se zapoznaem i da trugnem toi si beshe svalyach i se promeni i az kogato usetih che toi veche si e samo moi zapochnah da se durja po suvsem razlichen nachin zapochnah samo da mu govorya che mi puka i da ne si spazvam obeshtaniyata da go luja za drebni neshta i zapochnahme mnogo da se karame sigurno ot mesec ne sme si govorili normalno kato predi . toi e mnogo revniv i se karame i za momchetata , koito se zapoznavat s men . i iskam po nyakakuv nachn da mu pokaja che toi e nai vajniya chovek za men i che ne iskam da go zagubya , che drugo momche osven nego nyama , no ne znam kak :( molya vi pomognete mi

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2014, 15:15
Хората не се променят.Просто намират други начини да те заблудят.Не виждам какво повече можеш да направиш, след като си му казала,че държиш на него и прочие...
Пиши на кирилица.

pinkblood
11-28-2014, 19:31
Ти не си спазваш обещанията ,лъжеш го за дребни неща и искаш да не се карате ? Ако аз бях на мястото на твоя приятел аз също нямаше да ти имам доверие. След като знаеш ,че вече е само твой защо си позволяваш да правиш грешки умишлено . На всеки се случва - да. Но по-добре се стегни и ако наистина е най-важният човек за теб не си пускай аванта сама . И забележи ,че когато усетиш ,че губиш някого тогава "се стряскаш " и решаваш да правиш промени в отношението си. Вземи си бележка и за вбъдеще не си повтаряй грешката . Като за начало не го лъжи дори и за най-дребното нещо , спазвай си обещанията и не позволявай друго момче да предизвика ревност у него никога . Докажи му ,че си само негова. Щом те ревнува ,значи си му дала повод. Замисли се дали си говорила пред него за някое момче или дали си му споделила кой какво ти е казал и гледай просто да не се повтаря. Отделяй му повече време , прави му комплименти дори , дръж се нежно . Успех ;р

marilyn
11-30-2014, 15:26
Мързи ме да ти чета маймуницата.