PDA

View Full Version : Просто си мислех...



JohnnaLevine
11-28-2014, 16:49
Много се чудих дали да пусна темата, но накрая се реших. Напоследък се случиха доста неща както на мен, така и на мои приятелки и с тях достигнахме до следния извод: момчетата постоянно се оплакват, че не могат да разберат жените и т.н., но и обратното важи. Просто напоследък се получава така, че момчетата (айде да не казвам всички, но поне повечето) казват едно, обещават друго, а накрая вършат трето. Или единият ден ти говорят толкова мили и прекрасни неща, смеете се много, а после те игнорират или започват да ти говорят за други момичета и какво е ставало /или искат да стане/ с тях. Също и това, че те имат право да ти се сърдят и тросват като говориш за някое друго момче, но ти не можеш да им се сърдиш затова, че говорят за други момичета. Та чудех се...ние ли сме попаднали на такива или мъжете не са толкова просто устроени колкото е всеобщо прието?

pinkblood
11-28-2014, 19:17
Аз смятам ,че тук не се делим на момичета/момчета. Почти всички сме така. Пък аз си мисля ,че момчетата ни обещават едно , а вършат друго , защото първо гледат да ни"омаят" с думите си , но после обещаното им се струва твърде сложно за изпълнение и се страхуват да го направят както призна nIk1 - бягат от отговорност .
Но и аз съм говорила разни неща , а след това не съм заставала зад думите си . Всеки го е правил или ще го направи.
Та точно да се обърна към въпроса ти - не са простоустроени , никак дори , нито пък ние.

Ivaaaaa
11-28-2014, 20:19
на колко години сте? всъщност аз съм забелязала друго. момченцата казват и вършат точно това, което мислят, без скрит подтекст. ние сме склонните да драматизираме и усложняваме нещата

JohnnaLevine
11-29-2014, 17:00
На 19 сме. Но може би си права, че момичетата влагаме прекалено много мисъл в нещата и анализираме всичко. И все пак тази си мисъл ме гложди :D

CoNviCt
11-29-2014, 17:06
Омъжи се за мен. Скоро не бях срещал момиче, което да използва думата "тросване". <3

sl1nceetoo
11-29-2014, 17:36
Не са просто устроени, разбира се. Всеки си има странности.

JohnnaLevine
11-30-2014, 09:11
Омъжи се за мен. Скоро не бях срещал момиче, което да използва думата "тросване". <3
Хаха, аз всекидневно си я използвам тази дума, а за сватбата...казвай кога и къде :D

Но иначе по темата...точно това за бягането от отговорност ми се искаше да не е така :(

CoNviCt
11-30-2014, 15:23
aw, that escalated quickly <3
Жалко, че не си от моя град. Може да си любовта на живота ми.

Не сме устроени толкова просто.

JohnnaLevine
11-30-2014, 19:21
aw, that escalated quickly <3
Жалко, че не си от моя град. Може да си любовта на живота ми.

Не сме устроени толкова просто.
Еее... :D поне получих отговор на темата, ако не друго :)

Rolezzz
11-30-2014, 22:34
Виж сега...ако те обича ще се опитва да се вкара в твоето положение, дори да не е изцяло поне до някаква степен. Също така, когато обещава нещо ще се старае да се придържа към обещанието си.

Или единият ден ти говорят толкова мили и прекрасни неща, смеете се много, а после те игнорират или започват да ти говорят за други момичета и какво е ставало /или искат да стане/ с тях.
Ти сега за познати/приятели ли говориш или за момче с което имаш връзка? Или за момче към което имаш симпатии? Ако е за приятел е нормално да говори така. А ако е момче към което имаш симпатии и той може да има към теб и да иска да разбере дали ще ревнуваш като слушаш за други момичета. На мъжете повече им личи когато ревнуват и за това явно се дразни и "не ти позволява да говориш за други", докато жената ако реши може да го крие прекалено дълго време. И най-важното...всичко си е до човек! :)