PDA

View Full Version : Непослушни вежди



iinchety
11-30-2014, 17:57
Здравейте :) Първо искам да кажа ,че много държа на веждите си.Смятам ,че те са много важен детайл от лицето на всеки и често те са първото нещо ,което забелязвам в някого.Аз лично, много се старая при поддръжката им.Но имам един проблем и той е следният - преди около 5 години започнах да си оправям веждите.Всичко вървеше добре ,с времето смених 2-3 вида форми ,докато не открих идеалната форма за мен.Но от известно време (от около 1 година) косъмчетата на веждите ми са страшно твърди,груби и дебели.Все едно ги бръсна (аз, естествено, не ги :D ).Когато ги пипна с пръст дори боцкат.Нямам гъсти вежди ,нито са много тъмни.Чудех се каква е причината за това загрубяване и ще съм ви много благодарна ,ако ми дадете съвет как отново да станат меки и тънки (косъмчетата).Казвали са ми да ги кажа с бадемово масло, но не съм сигурна.
Също така имам още един въпрос :D Как мога да сменя посоката на растежа на косъмчетата, тъй като на едната ми вежда си растат, нормално, на горе, а на другата ми растат надолу :D .

therichbitch
11-30-2014, 18:20
Косъмчетата на веждите по принцип са по- твърди, но не мога да ти помогна със смяната на посоката на растеж. Подрязвай ги и няма да личи толкова, вероятно, а бадемовото масло го ползват за повече растеж.

lisi4ety
11-30-2014, 18:20
Да смениш посоката на растежа не мисля, че е възможно :D