PDA

View Full Version : Помощ!



Dzasta
11-30-2014, 19:57
Здравейте за първи път пиша във форума. Искам да разкажа за едно момиче. Запознахме се преди 1-2 месеца от скоро почнах да я харесвам доста. Като излизахме вчера си говорехме, смеехме и правихме разни циркове и тъпотии, през цялото време я гушках, и тя не се дърпаше. По-късно останахме на саме, но не се усмелих да я целуна до като си чакаше рейса. И за първи път ме остави да я изпратя. Не знам какво да правя как да и кажа че изпитвам чувства към нея от страх да не би тя да не изпитва, и да ме отреже. Не знам какво да правя, защото не разбирам много. Аз търся по-сериозна връзка не само забавление. Много ще съм благодарен, ако някой ми помогне. Пс: във фейс спира да пише като темата се изчерпа и никога не пише първа.

NomNomNom
11-30-2014, 20:01
Целуни я следващия път, без да я питаш.
Очаквай всякакви реакции, но поне ще знаеш.

sokol02
11-30-2014, 20:26
: във фейс спира да пише като темата се изчерпа и никога не пише първа.
Както всяко момиче, РЯДКО се случва да пишат първи, почти никога. Момче съм, но доста често seen-вам на crush-чето като ми стане скучна или просто няма какво да и кажа, ддз



Целуни я следващия път, без да я питаш.
Очаквай всякакви реакции, но поне ще знаеш.

^ Действай, някоя вечер пред тях или след като сте си прекарали добре, гушкали сте се и т.н. изчакай момента погледня в очите, скъси дистанцията снижи тембъра на гласа (ако говорите нещо ест) усмихни се и я целуни.
Ако имам грешка в тактиката, моля да ме поправите.
Edit: Или просто я награби селската :D :D :D

Dzasta
12-01-2014, 10:12
Благодаря за съветите, но ми е чудно дали ме харесва, дали това са сигнали.

lilence_cvetence
12-01-2014, 11:14
И аз не обичам да пиша първа, явно това е нормално за момичетата. Според мен определено те харесва, бъди малко по-смел в решенията си и й покажи, че и ти я харесваш.

Dzasta
12-01-2014, 11:39
Много благодаря.

baby_baby
12-01-2014, 12:47
Следващия път направо я целуни без да я питаш

marilyn
12-01-2014, 16:29
Харесва те явно, целуни я, изпращай я до тях, купи ѝ цвете. Не я питай "искаш ли да станем гаджета".