PDA

View Full Version : Моля за съвети..



vivis
11-30-2014, 20:19
ОК. Значи първо съжалявам ако имам грешки,но клавиятурата на тела е много,малка и по принцип пиша на шлоковица. :DD

Та така..от известно време имам симпатий към едно момиче от другият клас с което не се познаваме, но искам да се запознаем и сближим...
Та основните проблеми са,че тя винаги се мъкне с някоя приятелка и не стои сама и в това че не се харесвам,на външен вид,но това е по-скоро комплекс :D Пък и мисля,че се влюбвам от моментът в който успях да и обарам задника по стълбите без да се усети. :DDDD
Та така хора мерси предварително. :D

FAKE IT
11-30-2014, 21:53
Пиши й целувка по вайбър от много малката ти клавиатура. Успех.

baby_baby
12-01-2014, 13:07
" мисля,че се влюбвам от моментът в който успях да и обарам задника по стълбите без да се усети" :lol:

много странно само като и опипа задника се влюби по-добре не я занимавай ако я искаш само за секс

deitona22
12-01-2014, 13:45
" мисля,че се влюбвам от моментът в който успях да и обарам задника по стълбите без да се усети" :lol:

много странно само като и опипа задника се влюби по-добре не я занимавай ако я искаш само за секс

Съгласен съм с нея.Иначе ако я искаш за връзка-ако и знаеш името и пиши във Фб,другия вариант е да отидеш при нея с някой твой приятел и така ще бъдеш по-спокоен и отпуснат.

RapExotic
12-25-2014, 21:13
Иначе ако я искаш за връзка-ако и знаеш името и пиши във Фб,другия вариант е да отидеш при нея с някой твой приятел и така ще бъдеш по-спокоен и отпуснат.

Да, то фейсбук е място за пазаруване на гаджета.