PDA

View Full Version : Унижение



Loop123
12-01-2014, 02:08
Здравейте, на скоро се запознах с едно момиче. Запознанството ни започна, когато си тръгвах от едно кафе и ни се засякоха погледите, след това тя ме намери въф фб и си писахме цяла вечер. Бяхме се разбрали да излезем на другия ден, излязохме и беше много щастлива. Та до тук добре вървят нещата, опознах я по-добре и разбрах, че познава много хора, обаче почти всички приятели и са момчета. Не ми направи впечатление, не съм такъв тип да ревнувам при факта, че тя е избрала мен. Представях си, че излизат на по кафе обща компания а тя си е с приятелка докато са заедно , нещо такова. Обаче не е така, за тази събота и неделя ходих на гости в друг град, писах и вчера нали как е що е при нея, писахме си но много мудно някакси. Каза ми, че е в компанията на приятел, и че щели да ходят на кафе казах си ок.. ходиха на кафе уж вечерта към 7 щото не го е виждала "уж" от мн време, писах и кво става и т.н някъде към 10 мислех си, че се е прибрала да ама не, не се беше прибрала каза ми, че в момента се возят с колата и са ходили на някви места дето са ми през уя ахмм... доста добре си прекарваше като гледах. Въпросния приятел я докарал в полунощ, та писах и аз, щото нямаше интерес тя да пише първа, писахме си ама много мудно щото бях изнервен. На другия ден не можах да и звънна или пиша през деня щото си имах проблеми и хич не бях в настроение, писах и вечерта исках да и звънна да се чуем да ми олекне малко от тежкия ден, обаче за съжаление се оказа, че тя в момента е на кафе с най-добрия и приятел.. настроението ми се срина още толкова, как по дяволите да и звънна да се чуем, като тя постоянно е с някакви типове. Питах я кога ще се прибира, тя ми вика след малко, мина време 2 часа, питах я дали си е в къщи, каза ми че са закарали някакво момче дето е било с тях, и щели двамата да се разходят из града с колата, аз направо на момента изпаднах в някаква депресия. Скарах им се, защо излиза до толкова късно с някакви си "приятели" тя ми вика, че бившия им е забранявал да се вижда с тях, и че аз ако им забранявам това няма как да стане, искала да отдели време на приятелите си и започна да се държи студено с мен. Аз тъпото копеле преглътнах това и им казах да се видим утре като се прибирам, тя ми разправа, че нямала време да се видим, нищо не обещавала, също така в четвъртък се разбрали с нейния приятел да ходят на дискотека... а аз и обясних, че съм страшно затрупан с работа, и че в четвъртък съм най свободен, тя ми разправя, че има време ще го измислим. Тази седмица бях решил да я водя на кино, ресторант, бях решил да и направя хубав подарък покрай коледа но си измълчах, просто ме заболя адски много. Попринцип ако ми беше безразлична щях да й тегля една майна в прав текст. Но за бога защо не разбира, че аз имам мъжка чест, и че не може ако ми е гадже да излиза с разни момчета до полунощ и да се вози в колите им.. И като я види някой познат в на някой колата, ше викат гаджето му изневерява, и ще си правят ташак с мен, не съм някакво момченце да ме върти на малкия си пръст, не съм педераст а мъж как да й го обясна, без да разваля връзката ни?

Azoria
12-01-2014, 09:07
Или я харесваш каквато е или не и съответно не се занимаваш. Да не би да е единствената, че си се вторачил толкова много? Моите приятели също са предимно момчета и не виждам нищо лошо в това да прекарва време с приятелите си, ако бяха момичета дори нямаше да ти прави впечатление. Доста е комплексарско да се опитваш да й държиш сметка и да й забраняваш каквото и да било. В крайна сметка, ако нещата между вас потръгнат ти ще познаваш приятелите й, може би дори самия ти ще се сприятелиш с тях и няма да го намираш за проблем. "Как да й го обясня без да разваля връзката ни?" Ами на практика вие връзка нямате и както я караш няма и да имате.

mm28
12-01-2014, 10:11
Вие каква точно 'връзка' имате, че да я разваляш? С курвентии не се занимавай.

lilence_cvetence
12-01-2014, 10:32
Нямаш право да се сърдиш. Тя е имала живот преди теб и не може да го загърби изведнъж. А и ти щом отсега й нямаш доверие, значи няма да й имаш такова никога. За мен отсега нещата са обречени, просто се примири и я зарязвай.

CoNviCt
12-01-2014, 10:42
money over bitches

baby_baby
12-01-2014, 12:48
По-добре не се занимавай с нея ще си направиш услуга

fenkaaa
12-02-2014, 08:47
Нямаш право да се сърдиш. Тя е имала живот преди теб и не може да го загърби изведнъж. А и ти щом отсега й нямаш доверие, значи няма да й имаш такова никога. За мен отсега нещата са обречени, просто се примири и я зарязвай.

Но пък не може и щом е решила, че ще си хваща приятел, да не може да отдели 2 часа време за него. Може би бившия и с право и е забранявал да излиза с тези момчета.