PDA

View Full Version : Осъзнава какво си имал чак когато го загубиш....



hicetnunc
12-01-2014, 16:21
Здравейте!Имам един проблем.Миналата година бяхме осми клас всичко с компанията ми беше точно.Ние се познаваме от малки винаги сме се карали,но това последното накара всички ни да се разделим.След случилото се аз и приятелката ми се отделихме защото мислехме,че можем и без тях.Те се опитаха да оправят нещата,но ние не ги отразявахме цент.Сега близо година по късно искаме да е както преди.Твърде късно осъзнахме грешката си.Как да си върна компанията?Някой попадал в подобна ситуация или който мисли,че може да ми даде съвет ще му бъда много благодарна.Благодаря предварително!

NomNomNom
12-01-2014, 19:29
Ко точно е станало?

hicetnunc1
12-02-2014, 16:01
Съжалявам за забавянето имах проблем с акаунта...
Ами..приятелката ми се махна защото между всички ни се нажежи обстановката и постоянно се обиждаха...
А аз малко след нея се махнах, защото харесвах едно момче от компанията и той ме харесваше, но дойде едно друго момиче и постоянно се навурташе около него и се скарахме заради това и всеки пое по пътя си... имаше дни ,в които се виждахме, но така и така не беше както преди и сега сме само на "Здравей"- "Здрасти" а аз и приятелката ми искаме пак да сме си компания както бях и аз искам да оправя нещата между нас общо взето всичко да е като преди...

baby_baby
12-05-2014, 17:10
За какво не искахте по-рано да се сдобрите ?

hicetnunc11
12-05-2014, 20:59
Защото когато тя се забиваше с него аз тръгнах също с друго момче и двамата бяхме наранени...и след цялата работа се разпръснахме после аз се опитах да оправя нещата, но те не искаха... после пък те се опитваха, но ние не искахме... и така.
И сега приятелката ми има рожден ден скоро и мислим да ги поканим и там да се сдобрим, но ако те не искат да дойдат не знаем какво ще правим и това е и.. да.