PDA

View Full Version : Чувствата..



ana-maria8
12-01-2014, 17:04
Здравейте,
Преди месец една съученичка предложи да ме запознае с нейн близък приятел, понеже той е свободен, аз също. Преди една седмица се запознахме, той, заедно с приятеля на тази съученичка дойдоха в нашето училищеи тя ме запозна с него. Казахме си имената нали и аз просто се "врътнах", след няколкосекундно мълчание, защото беше някак си неловко и си отидох към стаята. И така, вече дни тази моя съученичка не ми е казала нищо- какво мисля за него, примерно и т.н., изобщо нищо за него, при което аз си правя изводите, че на външен вид не ме е харесал и тя затова мълчи(тя е много разговорлива)
Въпреки че той не е красавец, изобщо даже, не е и от типовече момчета, които обикновено ми правят впечатление, бих обърнала внимание, но по нейните думи имахме много общо и бях готова да го опозная по- добре. Работата е там, че не мога да приема, че явно някой не ме харесал и то на външен вид, не знам странно ми е, мисълта сякаш ме побърква, не мога да го приема. *Не съм грозна, заглеждат ме на улицата, примерно*
Бих се свързала с него по някакъв начин, но щом нищо не ми е предала, няма да се натискам.
Чувствам се сякаш съм испуснала някакъв шанс... знам ли.. живота е кратък, досега приятел не съм имала, не съм се целувала.

lilence_cvetence
12-02-2014, 08:19
Попитай ти твоята приятелка за това момче, какво ти пречи да го направиш?

fenkaaa
12-02-2014, 08:38
Попитай ти твоята приятелка за това момче, какво ти пречи да го направиш?

Ами че да. Какво толкова. :)

marilyn
12-02-2014, 12:50
Може тя да си мисли, че ти не си го харесала, защото си си отишла в стаята. Поговори с нея, нали ти е приятелка.

TheMan9191
12-02-2014, 16:47
Може той да си мисли, че ти не си го харесала, защото си си отишла в стаята.

+2

BeTheOne
12-03-2014, 12:40
Решението в конфузна ситуация, винаги е да коментираш ситуацията. "Е запознахме се.... само така ли ще стоим и ще се гледаме?"

Защо чакаш да се случи нещо или някой да направи нещо? Хареса ли ти момчето? Ако да поискай телефон, обади му се, кажи "здр аз съм оная дето я остави без думи" (или някоя друга подобна простотия, без значение) и се запознайте както си му е реда. Излезете и разберете имате ли интерес един спрямо друг.



Поздрави!


BeTheOne

NomNomNom
12-03-2014, 16:32
"Е запознахме се.... само така ли ще стоим и ще се гледаме?"
"здр аз съм оная дето я остави без думи" (или някоя друга подобна простотия, без значение)
BeTheOne

Ти сериозно ли