PDA

View Full Version : С 413 от Студенски град до Технополис ''Младост'' 4



Valencianist
12-01-2014, 19:16
Здравейте,

някой пътувал ли е по маршрута Студентски град - Технополис ''Младост'' 4. Интересува ме горе долу колко време отнема придвижването от едната до другата точка с този автобус? Разбира се, ако има и други по-добри варианти, с радост ще ги чуя.

Благодаря

prosto_chovek
12-02-2014, 19:01
От Студентски на унсс-то ако го хванеш, под 30 минути ще ти отнеме, ако няма трафик около 20тина предполагам, но го брой половин час от качването на автобуса до спирката на технополиса. Аз лично ако съм, ще вляза в сайта с разписанията на градска мобилност (ето този http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules и ще си направя план с аванс, ако трябва да стигна за определено време, там има по минути кога тръгва и кога пристига по разписание). Ако ще тръгваш от студентски от района на зимния дворец (и симеоновско шосе), лично според мен е най - оферта 111 от околовръстното (пеша до там е 10 15 минути, с рейс 67 са 5), но пък като се качиш по околовръстното и слезеш на спирка "Местност Камбаните", пътят е 10тина минути някъде :)

Valencianist
12-03-2014, 12:00
Оправих се с 413. Малко повечко време отне отколкото очаквах, но не беше фатално :) Благодаря все пак.