PDA

View Full Version : Ах,тази любов!



Bathala
12-02-2014, 11:59
Здравейте!

Удари и моят час :D . Влюбих се!Е,меко казано :D.Влюбих се в момиче от моя клас,но интересното е,че вече 3та година съм с нея и чак сега усетих нещо,ако може така да се каже.Та знаете онова гадно чувство когато се първа смяна и ставата рано сутрин,за да отидете на училището,което като цяло не харесвате,нали?Е,аз такова чувство не изпитвам,защото нямам търпение да отида на училище само,за да мога да я видя,да поговоря с нея и като цяло да съм с нея,просто няма такова чувство,уникално е!Тя е като венец направен от най-красивите цветя.Очите и са като необятния океан-красиви,наситени и пълни с живот и радост!Но не ви пиша,за да ви разкажа колко красива е тя,а за съвет :) . Днешното поколение,меко казано сме зависими от Facebook и ме притеснява това,че въпросното момиче не ми е харесало нито една снимка,макар и да не качвам често.Колкото банално и повторено да ви звучи,според мен това е нещо като фактор сега и е показател за много неща.Има случай,в който тя е казвала,че съм най-хубаво момче от класа,ама това е :D.Та какво мислите?

galaxy29
12-02-2014, 12:22
ти се замисли, колко тъпо нещо питаш

Bathala
12-02-2014, 12:37
Тъпо или не,то това е,та как мислиш

marilyn
12-02-2014, 12:48
Има хора, които нарочно не харесват нищо във фейсбук. Изобщо това не е критерий. Заговори я, излизайте, покани я на кафе.

Bathala
12-02-2014, 13:00
Ние редовно си приказваме,ама като,че ли много,много не ходи по кафенета и изобщо по такива места

pentxayc
12-02-2014, 16:16
ти се замисли, колко тъпо нещо питаш

хахахахаахха галакси нарежда

TheMan9191
12-02-2014, 16:33
Покани я да излезете двамата, не е нужно да е на кафе, но не мисля, че ще откаже, ако иска да излезе изобщо с теб. Иначе може доста други неща да правите - в мола, боулинг, кънки, ако имате в града, кино, театър...

FemaleEyes
12-02-2014, 17:40
Аз когато се обясних в любов на едно момиче тя ме блокира... :D

dr.lichev
12-03-2014, 08:30
аз мисля,че ти наистина имаш чувства към това момиче и това е много хубаво! проблема е че момичето не изпитва същото към теб! ако беше така,повярвай ми приятел щетеше да го усетиш и видиш и нямаше да искаш съвет тук! бъди естествен,бъди себе си и когато дойде правилната жена...всичко,ще е перфектно! успех