PDA

View Full Version : Омбре



baby_baby
12-03-2014, 13:01
Здравейте момичета интересно ми е харесва ли ви омбрето? На мен много ми харесва и мисля след празниците да си направя но нз още.

marilyn
12-03-2014, 15:26
До един момент беше готино, ама като гледам, че всяка втора има, ми е прекалено масово. Да не говорим колко зле изглежда при някои, които не знам какви опити са си правили с косата, но резултатите са трагични. Разбира се, има и някои сполучливи омбрета, но май са по-малко.

RosaCalvaria
12-04-2014, 13:08
До един момент беше готино, ама като гледам, че всяка втора има, ми е прекалено масово. Да не говорим колко зле изглежда при някои, които не знам какви опити са си правили с косата, но резултатите са трагични. Разбира се, има и някои сполучливи омбрета, но май са по-малко.

+ 1!!!

Ако пък искаш разнообразие и не държиш толкова много на омбре, направи си балеаж или сомбре... Според мен са много по-симпатични варианти от омбрето :)

JuStElly
12-06-2014, 18:10
Харесва ми омбрето, много хубаво стои, стига да се направи както трябва. Не ти препоръчвам да си го правиш вкъщи или при някоя некомпетентна фризьорка, обаче ;д

SladkaZagadka
12-06-2014, 18:58
Ще препоръчате ли добър,кадърен фризьор в София, който умее да прави преливането,а не просто да намаца част от косата с друг цвят боя? Може и на ЛС :) .

LoadRunner
12-06-2014, 19:02
какво по дяволите е това чудо на козметиката ?

puprleunicorn
12-06-2014, 20:44
Много ми харесва :з но не пробвай да си го правиш сама вкъщи а иди при някоя добра фризьорка ...